Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

ya o ayakkabiyi cevirmek aliskanliktir belki derli toplu dursun diye ama sevilay biz hic cevirmeyiz demisti..bu arada kapi önünde duran ayakkabilara cok uyuzum dursada söyle derli toplu dursun/COLOR]

ademin agzı iyi laf yapıyor gerçekten.
dediğiniz gibi 5 evlilik yapmış 29 yaşında
laflarıyla kaydırıyordur kadınları.

sevilayın aksi bir kız olduğunu düşünüyorum ve psikolojisi şuan hiç iyi değil bence.
haklı olarak
kolaymı kocası hakkında öğrendikleri annesinin ölümü ve hamileliği
Allahım yardım etsin.

Bu olayin altindan Adem cikicak diyenler grubundayim.Sadece Adem degil,altindan yasak askta cikacak olmus olsada ben sevgi hanimla bu Ademin arasinda birsey olabilir diyorum.Sevilay da annesinden cok bence Adem olayina agliyor bunlar aslinda kiskanclik aglamalari.Annemin acisini bile unutturdu bu yasadiklarim dedi dun yayinda.......

zaten çok sürmez müge sevilayı azarlıycak kızın ağlamasndan programı seyredemyrm alsanaalsanasmile yaktılar beni diyip duruyo.evlenmeseydin kızım sen kendin atlamışsn adama lmaz: alla ala yaa :1closedeyes:

kızlar benimde aklıma olmaz olmaz dediğimiz şeyler gelmeye başladı belki biraz iğrenççe olabilir ama sevgi hn bence gayet güzel bir kadınmış hatta sevilaydan bile güzel mübarek kız ekrana çıkıyor saç baş dağınık kir içinde insan biraz bari düzgün toplar çıkar neyse acaba diyorum bu sevgi hn ademle bir alakasımı vardılmaz: yani adem zaten kendinden yaşça büyük birisiyle evlenmiş sevgi hn güzel kadın kızını zorlamış evlen diye acaba aralarında birşeymi vardı?bu cep telefonuyla konuşmaları ve evde baskın biri olması kocasının anladığım kadarıyla evde pek sözü geçmiyormuş yoksa bir baba kızını evlendirmek istemicekte anne zorla vericek çok zor vs aklıma gelmiyor değil kafamçokkarıştı adem belki çok düzgün konuşuyor olabilir ama ekranda falso vermemek adına herşeyi planlayıp konuşuyorda olabilir hatırlarsanız yaşlı bir kadıncağız vardı gülüzar öztürk diye onun sevgiliside aynı bu şekilde çok düzgün konuşan bir admdı ama kadının katili o çıkmıştı bence bu yabancı biri değil kızlar kesin aileden biri yüzde yüz

canım dünden beridir bu kadar olur seninle sürekli aynı şeyleri düşünüyor aynı şeyleri yazıyoruz bu kadar olur yani şimdi gördüm bende senin yazını acaba biz kardeşmiyizolumunekankayizsmileolumunekankayizsmilekaydirigubbakcemile3

kardesim benim buldum seni sonunda Şeniz ..........................................Ikoncanim benim aklin yolu bir akla baska ihtimal gelmiyor

ya demek ki birlikte olmamislar o gün cünkü sperm ya da baska birsey bulunmadi..sirf öldürmek icin gidilmis birden olan birsey degil

Benim iki teorim var kizlar ne kadar katilirsiniz bilemem ama ben yinede anlatayim 1.Sevgiyle Adem tanistilar Sevgi nin hosuna gitti cenesi kuvvetli,akli basinda tam damat adayiydi cahil,cirkef,densiz kizini cekip cevirir diye dusundu eski evliliklerini bildigi halde kizinla evlendirdi.Adem le yasi yakin adam yavas yavas onu da etkiledi.Evdeki koca zaten silik bir es baslarda damat diye baktigi Adem e baska gozlerle bakmaya basladi.Adem zaten kadin avcisi dilinide iyi kullaniyor basladilar iliskiye baslarda iyi giderken Sevgi den kaynaklanan kiskanclik basladi sevdigi adam kizinin koynuna giriyordu.Ama Adem hayatindan memnundu.Kadina cep telefonu aldi kimsenin bilmedigi iliskiyi besleyen devamliligi saglayan bu cep telefonuydu (komsularin gorduk dedigi ailenin inkar ettigi)iste cinayet gunu kucuk kizi ablasina yolladi anne,esi gitti Adem i aradi ev musaitti.Adem bir sekilde isten sivisti Sevgi ye geldi.Damattan kim suphe eder ayakkabilari bile duzgun koydu iceri alma geregi duymadi.Komsunun duydugu sesler bu kisimda derken Sevgi kesin kiskanclikla tartisma baslatti.Adem i tehdit etti olanlari anlatmakla Adem delirdi onu oldurdu ise geri dondu olayda kaynanasini seven gozyasi doken damadi oynadi ama olay Muge anliya cikinca urktu bu arada evliligi meydana cikti(bunda gafil avlandi beklemiyordu bence) Simdi gozler ona cevrildi

Son düzenleme:
2.si Adem akli basinda kayinvalideden hoslanmaya ona farkli gozle bakmaya basladi.Sevgi ye acilmak istiyordu ama tek basina kalmalari gerekiyordu.Kucuk baldizi evde yoktu Sevginin yanliz oldugu ani biliyordu isten sivisti Sevgi ye geldi kadin herseyden habersiz ayakkabilari bile duzeltti.Icerde konusurlarken birden Adem konuyu acti kadin reddetti bunu kovdu kzina ve cevreye soyleyip rezil edecegini belirtti.Adem cildirdi kadina tecavuz etmeye kalkisti (iste bu kisim oynasma seslerine uymuyoroynasma iki kisinin rizasi ile olur)kadin elinden kurtuldu Adem pesinde kadini kistirip bicakladi.Hersey normal gibi isine dondu ..................................................sizce hangisi birde cevaplanmamis soru o cep telefonu kimin ve neden kimsenin haberi yok

nuraycim bence ikincisi olabilir sonucta komsu oynasma dedi ama ne kadar dogru cünkü iki farkli sey söyledi hatta müge sorunca böyle ifade vermissin oynasma diye dedi oda yok ben vermedim dedi yani ona pek güvenmiyorum..fakat ademin kayinvalidesine birsey hissetmis olmasi daha mümkün,cünkü kiskanclik olsa sevgi tehtid etse ki birsey diyemez,aileyi görmediniz mi onlara telefonun olmasi kötü birsey,calistigi halde calismiyor dediler böyle birseyi sevgi hanim kesinlikle demezdi diyemezdi kadini zaten o zamanda öldürürlerdi...adem gibi görünüyor ama hic belli olmaz ben birde sevilayin eski sevgilisinden süpheleniyorum ama oda zayif birsey kim lise aski icin gider annesini öldürür..
yada cok baska birsey cikacak adem bile olsa belki farkli bir sebep vardir anlasmazlik filan ya nedense ben yakistiramiyorum sevgi hanimla arasinda iliski oldugunu filan,oynasma sesi dediler ama birsekilde birsey olmasi lazim insalar birbirlerine sert dokunduklarina dna larini birakiyorlar yani oynasma bu keliemde cok cirkin ama sonucta birseyler olmasi lazimdi..mesela aklima su geldi oynama derken öpüsme filan olsa sevginin elleri ademin saclarinda olabilirdi yine sac teli yada deriden birseyler gelebilirdi hicbir iz yok sanki gelmis öldürmüs gitmis

Reyyancim belki sadece konusmalarla cilvelestiler.Henuz aralarinda birsey gecmeden kavgaya tutustular.Bu yuzden deevde dna ile belirlenecek unsur kalmiyor

Reyyancim belki sadece konusmalarla cilvelestiler.Henuz aralarinda birsey gecmeden kavgaya tutustular.Bu yuzden deevde dna ile belirlenecek unsur kalmiyor

müge dilerim burayı okuyordur başka akla gerçekten birşey gelmiyor sevgi hn gayet güzel ve genç bir kadın ben en çok buna ihtimal veriyorum:sm_confused:

müge dilerim burayı okuyordur başka akla gerçekten birşey gelmiyor sevgi hn gayet güzel ve genç bir kadın ben en çok buna ihtimal veriyorum:sm_confused:

Kesin okuyordur google a Muge anli yazsa KK yazilarda listeleniyor bizim aklimiza gelen onunda aklina kesin geliyordur.Sevgi hanim kizindan, kizkardesinden guzel en azindan yuzunden oyle gorunuyor.Biri zaten o sirret kizkardesi susturmali hatta ses tellerini kesmeli agzi bozuklugu ayri cirkin, ses tonu ayri ustelik sulalece iki cumleyi bir araya getirip birseyi anlatamiyorlar

olabilir insallah biran önce cikarda bizde rahatlariz..sanirim müge demisti polis sona gelindi demis insallah öyledir.. ay bende sevgi hanimin kardeslerine uyuz oluyorum hepsi ayri bir telden calisiyor.kizkardeside biraz tuhaf böyle terbiyesiz gibi küfürler filan erkek kardesleri desen ayri bir hava ya sen 3 aydir ademden süpheleniyorsun bunu kimseyle paylasmiyor mu aman bunlar bir garip eger sevilayin yuvasi dagilmasaydi bunlarin hicbiri gündeme gelmeyecekti yazik yani kendi canlari kanlari bu kadar kolay gibi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…