Mucizelere İnanın ve Lütfen Okuyun!!!

mucizemi yazayim size gecen sene bu aylarda anne olamicagimi öğrendim yaşım 40 amh 0.22 tek yumurta ve kronik poliplerim vardi rahimde yarimdi her tup bebek muayenesi sonrasi ağlayarak eve dönüyordum doktorlar şans vermiyordu 2 polip ameliyatı oldum 2 ay icinde tekrar cikti bu süreçte annemin kanser oldugunu ogrendim aramizda 8 saatlik yol vardi yinede ameliyat sonrası hep gittim yanina çok yiprandim ocak ayinda ilk tüp bebek denemesini yaptik dunya kadar borca girip ama malesef tutmadı adet sonrası hemen tekrar polip ameliyatı oldum ve kontrol sonraasi annemin yanina gittim annem yatalakti biraz onla ilgilrndim cok agrilarim vardi ama direndim. bebek icin cok üzülüyordum ne maddi ne manevi gucumuz kalmamıştı adet görmeyince devletteki doktoruma gittim hastane taşındığı icin ilk transferi özelde yaptirmistim devletteki doktoruma adetim 40 gunu gecti dedim muayene etti bir sıkıntı yok dedi yinede bi test yaptir adet söktürücü kullan 5 gun dedi yaptim negatif cikti ilaci kullandim üstüne kekik cayi ictim malesef 60 günü buldu halen yoktu iyice sitrese girmistim cunku 2. tedavim gecikiyordu hergecen gün sonra ramazan bayramı sonrası aspirin denemek istedim esime dalga geçerek test aliyim imkansiz ama nolur nolmaz dedim esim gececiydi ben testi yaptim aninda cift cizgiyi gordum şoka girdim inanmadım teste 1 saat ellerim titreyerek bekledim tekrar yaptim oda aninda cift cizgi şok oldum dogal yolla hamile kalmis olabilirmiydimki bunda bir yanlışlık var deyip sabaha kadar uyuyamadım acile gittim test yaptilar ama test cikmamisti daha kese var dedi onu bile boştur diye düşündüm zaten bos gebelik olabilir dedi test sonucim 8binlerde cikti bana alttan muayene edelim dedi ona göre kürtaj yapariz dedi ve moralim bozuldu kactim devlet hastanesinden ruyamda gordugum o kadin dogumcuya yani özele gittim doktor bakti yolk kesesi bile cikmis 7 haftalık hamilesin suanlik bir sorun yok dedi esime haber vermemistim eve geldim ona kalpten kutu aldim ultrason kağıdını ve test kitlerini koydum verdim oda görünce şok gecirdi suan 19 haftalik hamileyim ama herzaman birşey olcak diye korkuyorum o benim şu dünyada yasadigim enbuyuk mucizem Allah'ım ol derse hicbirsey engel olamaz o yuzden anne olamayan yoldaslarim asla umudunuzu kaybetmeyin gercekten isteyin elbet bir gün anne olacaksiniz birde şunu diyim rahim icinde sıkıntı varsa histereskopi çok faydalı birde inanıyorum anne Baba duasi cok onemli cok uzun oldu ama umudunuzu asla kaybetmeyin

O kadar yüreğimi sızlattıki yaşadıklarınız bende evladını kaybetmiş bir anne olarak eridim okurken nefes kesmeden okudum, rabbimin mucizeleri çok büyük kimsenin kucağı boş kalmasın…

Rabbim evladını sana bağışlasın inşallah. Çok duygulandım, inşallah en kısa zamanda sağlıkla bende kavuşurum bebeğime, hepimiz kavuşuruz

Benim eşimdede 47xxy var yani hiç bir sprm cıkısı yok olü veya diri hiç yok doguştan anarmol yani gen fazlasıyla doğuyor ve tese amilyati diyor tesede bile cıkması çok zor diyolar
Zordur ama imkansız değildir ve asla unutmayın “Ol!” diyince olduran Rabbim sonsuz hazinesinden verecektir. Zor ki imtihan olsun, duadan vazgeçmeyin kolaylıkla ve güzellikle versin Rabbim.

Çok şükür Rabbim güzellikle huzurla büyütmeyi nasip etsin. Mevlam isteyen herkese en güzel şekilde versin. Çok zor süreçler yaşanıyor ama bu güzel nimete değer. Gaz sancıları da uçup gitsin inşallah.

Amin inşallah Allah razı olsun canım. bende transferin 12. Gün 1.20 ile negatif gördüm adeti bekliyorum şuan adet sancıları var ara sıra. Bu saatten sonra olursa bir mucize derim.
Mucizelerin sahibi olan Rabbim senin mucizeni de sana verecektir en güzel vakitte

Amiiiiin Rabbim en güzel şekilde sağlıkla versin. Yaşarken zor geliyor ama gerçekten Mevlam vakti geldiğinde öyle güzel veriyorki belkide anne olmak için biraz pişmemiz gerekiyordur…

Rabbim yüreğine inşirah ferahlığı versin kardeşim Çok zor biliyorum ama Rabbim verecek gönülden inanıyorum. Kaybettiğin evlatlarını sana ahiretti şefaatçi eylesin ve en güzel vakitte en güzel şekilde müjdeni göndersin hayırlı evlatların olsun.

Amin Hiç bilemiyorum ama doktorunuz en uygun şekilde yönlendirecektir. Vakti geldiğinde en güzel şekilde evlat müjdenizi duyarız inşallah. Rabbim hayırla sağlıkla evlat nimetinizi versin.

Rabbim geciktirse de verecektir. Dua kader değiştirir bunu asla unutma ve duandan vazgeçme. Evet çok zor biliyorum. Beklemek zor. Olumsuz haber almak zor. Doğal yolla ya da tedaviyle olmaz cümlelerini duymak çok zor. İnsan yoruluyor umutlarını kaybediyor biliyorum. İnan bana seni çok iyi anlıyorum. Sen duandan asla vazgeçme ve dualarımda olduğunu bil. Rabbim en hayırlı en güzel şekilde mucizenizi göndersin.

Amiiiiiiin Rabbim yüreğinizdeki evlat hasretini en güzel şekilde evlat nimeti ile söndürsün.

Ah güzel kardeşim dualarımda eksik değilsin, her daim yüreğimde dilimde isteyen herkesin bu mucizeyi yaşaması için Rabbime yalvarıyorum. Mevlam kalbine inşirah ferahlığı versin ve tez vakitte mucizenin müjdesini göndersin.

O kadar etkilendim ki okurken… Rabbim sağlıkla kucağına aldırsın. Güzellikle kavuş mucizenle. Rabbim ol derse her şey olur her kapı açılır. Rahman’ın kudretinde şüpheye düşmeyelim kardeşlerim dua edelim. “Allah’ım iste kulum vereyim diyorsun ben senin kulunum senden istiyorum ver Rabbim.” diye dua edelim. Olmazları olduran ancak Allah’tır. Asla vazgeçmeyin duadan…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…