Mübaşir

istanbull34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2024
56
10
Arkadaşlar merhaba aranızda mübaşir var mı? Çok fazla mobbinge uğruyorum bu normal mi ? Diğer mübaşir arkadaşlar izne çıkıyor mesela ben tek kalıyorum onların dosyasını da ben yapmak zorunda kalıyorum onları yetiştiricem diye 2 gün uykusuz kalıyorum hakime hanım yine bana gelip bir kusur buluyor. bu verdiim örnek sadece bir tanesi. 1 sene oldu hala devam ediyor acaba işi mi tam oturtamadım yoksa çalıştığım yer mi kötü ben anlamadım tecrübelerinizi paylaşır mısınız

Mubasir deyilim ama mantiken neden is arkadasinizin isini siz yapasiniz ki ve bundan dolayi kusurlu olasiniz bence cok sacma tabikide calisdiginiz yer ve insanlar kotu

Mubasir deyilim ama mantiken neden is arkadasinizin isini siz yapasiniz ki ve bundan dolayi kusurlu olasiniz bence cok sacma tabikide calisdiginiz yer ve insanlar kotu
Onlar izne çıkıyor herkes çıkınca ben tek kaldığım için çıkamıyorum o yüzden işler bana kalıyor ama çok saçma gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…