Mübarek ramazan ayinda transferi gerçekleşecek arkadaşlar buraya.!

hayırlısı olsun tatlım benim allahım seni inşallah meleğine kavuşturur dualrla ayaktayız çok öptüm

rüyameleğim inşallah meleğine kavuşurun..
inşallah 15 gün sonra o güzel sonucunu da yazarsın buraya :)
inşallah hiçbirimizin emekleri boşa çıkmaz:Saruboceq:

rüyameleğim çok sevindim canım.rabbim sana da anne olmayı nasip eder inşallah ,tüm kalbimle diliyorum.....

Rüyacımm inşallah mutlu haberlerini alıcaz 15 gün sonra, çok dikkat et kendine Allah yardımcın olsun canım arkadaşım

15 gün sonra güzel haberlerini bekliyoruz,kendine çok iyi bak,işi gücü boşver,ayaklarını sıcak tut ve herzamanki gibi pozitif düşün canım :1hug:

hayırlısı olsun tatlım benim allahım seni inşallah meleğine kavuşturur dualrla ayaktayız çok öptüm

rüyameleğim inşallah meleğine kavuşurun..
inşallah 15 gün sonra o güzel sonucunu da yazarsın buraya :)
inşallah hiçbirimizin emekleri boşa çıkmaz:Saruboceq:

rüyameleğim çok sevindim canım.rabbim sana da anne olmayı nasip eder inşallah ,tüm kalbimle diliyorum.....

Rüyacımm inşallah mutlu haberlerini alıcaz 15 gün sonra, çok dikkat et kendine Allah yardımcın olsun canım arkadaşım

kuzi canım arkadaşım sana bişey sorcam sende dondurulmuşlarla transfer oldun testi kaç gün sonra yaptırdın.
15 gün sonra güzel haberlerini bekliyoruz,kendine çok iyi bak,işi gücü boşver,ayaklarını sıcak tut ve herzamanki gibi pozitif düşün canım :1hug:

çok sağolun kızlar ya sizde transferden sonra kendinizi boşlukta hissetinizmi ben çok tuhaf hissediyorum neoldu nasıl oldu acaba narkozla oldugu için görmediğimdenmi böyle hissediyorum.:uhm:

Rüyameleğim hayırlı olsun canım işallah bebeğin sağlıkla tutunur sana ve vakti geldiğinde bende HAMİLEYİM diye haykırırsın

inşallah hayırlı sonuçlar alırsın güzel mutlu haberlerini bekliyoruz

Rüyameleğim hayırlı olsun canım işallah bebeğin sağlıkla tutunur sana ve vakti geldiğinde bende HAMİLEYİM diye haykırırsın

ruyamelegim hadi insallah ilk ve son olur bu...

sağolun kızlar güzel temennileriniz içimi rahatlatıyor ben her iki sonucada hazırım sadece rabbimden hayırlı olanı nasip etsin istiyorum herkese tabi

arkadaşlar ben de hamileyimm sonucum 152.8 hihoyyythihoyyyt :CüvCüv: :ecrin_bebek:

:dance:canım HAYIRLI olaun inan sana bakıp durdum sabahtan beri çok ama çok sevindim hadi bebişko tabloda morart bu taze hamişimizi:CüvCüv:

:dance:canım HAYIRLI olaun inan sana bakıp durdum sabahtan beri çok ama çok sevindim hadi bebişko tabloda morart bu taze hamişimizi:CüvCüv:

canım senin de transferin hayırlı uğurlu olsun ben eminim bu sefer olacak. sakın moralini bozma kötü düşünmemeye çalış şimdi 15 gün sayacağız demek birlikte sayarız ve geçer herşey güzel olacak canım sen iyi ol : ) :1hug:

-------------------------------------------------------------------

:teytey::teytey::teytey:yuppiiiii tekrar tebriklerrr eyetkinercimmm valla liste hamiş doldu evettt rüyameleğim ve zenannn sizde morartmanın zamanı geliyoooo hadi kızlar dualarım seninle sizi çok seviyorum rüyacım sen nasılsın dinlen cacım bol bol uyu daha sonra melekler uyutmayacak valla:teytey::teytey:

Rüyacım bana 12.güne vermişlerdi test gününü ama ben dayanamayıp 5.gün idrar testi yapmıştım ve çıkmıştı:jeyyar:, yinede test gününe kadar inanamamıştım yanlıştır diye, tabi sen bana bakma benimki çıktı ama burda erken testte negatif görünüpde, gününde pozitif çıkan çok arkadaş gördüm çünkü, sana 15.gün demişler herhalde ama 12. gündede yaptırsan olur bence, insana 1 gün bile çok uzun geliyo dayanmak zor bilirim

bebiş valla sanırım ilaçlardan olsa gerek bende fena halde uyku hali var gündüz asla uyuyamayan ben bugün yatmışım ablam zor uyandırdı beni.
kuzi canım valla bende 12.gün yaparım sanırım bekleyemem okadar zaten varsa hcg düşükte olsa belli eder kendii evde yapmam çünki yanılma payı var biliyorum

hihoyyythihoyyytayyyyy kısss valla geliyo bebiş bende uyumuştum hayatımda hiç gündüz uyumadım uyuyanlarada hayran olurdum valla fosur fosur uyudum inşallahh rüyacım bak gör seninkide olacak ben hissediyorum ve dualarımı sizden eksik etmiyorum...bencede 12 gün yaptır sen çıkar sonuç yoksa hepimiz çatlarız ortadan ikiyelaelaelaelaelae çok öptüm hadi sen uyuda büyüt bebişleriŞeniz

kizlar rica etsem beni listeden silermisiniz...sonucumu oyle gorunce ruhen bunalima giriyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…