Mübarek ramazan ayinda transferi gerçekleşecek arkadaşlar buraya.!

ben şuan d.k hapina devam ediyorum sali günü kontrolüm var lucrin ogün başliyacak banada normalde bu protokol uygulanmayacakti ama geçen ay kaçak yumurta olunca doktorum mecburen uzun protokolü tercih etti hormonlari kendi kontrolüne aldiki bir daha ayni problem olmasin diye benimde ilk lucrin kullanimim olacak oda mecburiyetten artik benimde böyle işte canim

kızmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gördümmgördümmmm bian göremedım sadece sora bı baktım orday

cnm ben regl olmayı beklıyorum en son 5 eylulde oldum
yarın olmam lazım ama bakalım bekleyınce geç gelıo ya ...regl olunca 2.gun bekliyor enver bey .. ilaçlarım falan hepsı hazır allah kısmet ederse tedavım başlıcak cnm ..
umarım hepımız meleklerımıze kavuşacağız ... bolbol dua edelım kızlar ...

"dayan gözümünnuru, kavuşacağız elbet bir bağ bozumu" :CüvCüv:

---ramazan ayinda transferi olacak anne adaylari---

mehay............transfer18eylül-sonuç:1ekim:çok üzgünüm:

toprak28...........transfer22-21ekim-sonuç:2kasım istanbul amerikan hastanesi-dr.bülent urman

selenayy...........transfer10eylül-sonuç:22eylül-kadiköyacibademhastanesi-dr.cem demirel.hamileeeeeeeeeee

nilköksal........transfer-6 eylül-sonuç18eylül istanbul umut tüp bebek merkezi-dr.enver kurt.hamileeeeeeeeeeeee

özlem77..........transfer15eylülsonuç:27eylül-izmir ege üni.tp bbk mrkz-dr.ege tavmergen.hamileeeeeeeeeeeee

rüyameleğim...transfer-ekim-umut tüp bebek merkezi-dr.enver kurt

chilek............transafer22eylül-sonuç:4ekim- adana ö.ankara tüp bebek-dr.a.zeki işık

laram............transfer23eylül-sonuç:3ekim- kadıköyacıbademhastanesi-dr.cem demirel

sahil78...........transfer12eylül-sonuç:23 eylül-ankara anatolia tp bbk mrkz-dr.hakan yaralı.hamileeeeeeeeeeeeee

celine07........transfer-eylül- kadıköy acıbadem hastanesi-dr.cem demirel

esen81...........transfer3 eylül-sonuç:15 eylül-memorial hastanesi.hamileeeeeeeeeeeeee

efsane202.......transfer25eylülsonuç:6ekim- bursa acıbadem hastanesi-dr-şahin bey

sinem8484......transfer-ekim-bursa tp bbk hastanesi-dr.osman develioğlu (ertelendi)

bebişko..........transfer-ekim- izmir özel şifa hastanesi-dr.erol tavmergen

eyetkiner........transfer-ekim- izmir smyrna özel.tüp.bebek merkezi-dr.funda koçyiğit

collywebbles...transfer29eylül-sonuç:11ekim-istanbul ??????-dr.?????

Angell08.........transfer20eylül-sonuç:1ekim-ankara anatolia tp bbk mrkz-dr.hakan yaralı.hamileeeeeeeeeeeeeeeee

zenannn.........transfer-ekim-istanbul umut tüp bebek merkezi-dr.enver kurt

dmltzcn..........transfer19eylül-sonuç:1ekimhamileeeeeeeeeeeeeeeeeeee

umutluol.........transfer22eylül-sonuç:4ekim-ankara ?????????????????????

dollydo...........transfer19eylül-sonuç:1ekim-ankara güven hastanesi-DR.hakkı rıfat gürsoy.:çok üzgünüm:

---ramazan ayinda transferi olacak anne adaylari---

mehay............transfer18eylül-sonuç:1ekim:çok üzgünüm:

toprak28...........transfer22-21ekim-sonuç:2kasım istanbul amerikan hastanesi-dr.bülent urman

selenayy...........transfer10eylül-sonuç:22eylül-kadiköyacibademhastanesi-dr.cem demirel.hamileeeeeeeeeee

nilköksal........transfer-6 eylül-sonuç18eylül istanbul umut tüp bebek merkezi-dr.enver kurt.hamileeeeeeeeeeeee

özlem77..........transfer15eylülsonuç:27eylül-izmir ege üni.tp bbk mrkz-dr.ege tavmergen.hamileeeeeeeeeeeee

rüyameleğim...transfer-ekim-umut tüp bebek merkezi-dr.enver kurt

chilek............transafer22eylül-sonuç:4ekim- adana ö.ankara tüp bebek-dr.a.zeki işık

laram............transfer23eylül-sonuç:3ekim- kadıköyacıbademhastanesi-dr.cem demirel

sahil78...........transfer12eylül-sonuç:23 eylül-ankara anatolia tp bbk mrkz-dr.hakan yaralı.hamileeeeeeeeeeeeee

celine07........transfer-eylül- kadıköy acıbadem hastanesi-dr.cem demirel

esen81...........transfer3 eylül-sonuç:15 eylül-memorial hastanesi.hamileeeeeeeeeeeeee

efsane202.......transfer25eylülsonuç:6ekim- bursa acıbadem hastanesi-dr-şahin bey

sinem8484......transfer-ekim-bursa tp bbk hastanesi-dr.osman develioğlu (ertelendi)

bebişko..........transfer-ekim- izmir özel şifa hastanesi-dr.erol tavmergen

eyetkiner........transfer-ekim- izmir smyrna özel.tüp.bebek merkezi-dr.funda koçyiğit

collywebbles...transfer29eylül-sonuç:11ekim-istanbul eurofertil hastanesi-dr.?????

Angell08.........transfer20eylül-sonuç:1ekim-ankara anatolia tp bbk mrkz-dr.hakan yaralı.hamileeeeeeeeeeeeeeeee

zenannn.........transfer-ekim-istanbul umut tüp bebek merkezi-dr.enver kurt

dmltzcn..........transfer19eylül-sonuç:1ekimhamileeeeeeeeeeeeeeeeeeee

umutluol.........transfer22eylül-sonuç:4ekim-ankara ?????????????????????

dollydo...........transfer19eylül-sonuç:1ekim-ankara güven hastanesi-DR.hakkı rıfat gürsoy.:çok üzgünüm:

anladım kuzum hayırlı uğurlu olsun inşallah meleklerimize kavuşuruz dediğin gibi canım benim hadi bakalım çıktık yola allhın izniyle umarım sonucunu pozitif olarak alırız bebişim seni çok öpüyorum...Şeniz

slm merhabalar arkadaşlar bende bugün test yaptırdım sonuç 328 çıktı pozitif benide eklersiniz listeye yüce rabim dualarımızı kabul eyledi burada bulunan bütün arkadaşlar içinde dua ediyorum inşallah herkez olumlu sonuçlar alır.birde sormak istediğim 12. günde 328 sonucu ikiz gebeliği falan gösterme oranı nedir bilen arkadaşlar varsa bilgilendirirse sevinirim inşallah hepiniz için hayırlısı olur.

TEBRİKLER CANIM RABBİM HAYIRLISIYLA TAMAMINA ERDİRSİN

evet 12. gun bu deger ikiz gebeligi gosterir....

ilk denemendi sanirim insallah ilk ve son olur sizde sorun neydi canim??

inşallah canim herşeyin hayirlisi.
Benim sorunum rahim içi yapişiklik 3 kez histeroskopi oldum ve çok şükür şimdi rahim açildi inan bende çok aci şeyler yaşadim hatta taşiyici anneye bile gerek duyulabilirdi eğer rahim açilmasaydi ben o kötü zamanlarda hep dua ettim rabbime siğindim 10 ayda 5 kez narkoz aldim şuanda çok şükür diyorum ve inaniyorum bu kadarini gösteren rabbim meleğime kavşmamida sağlayacak sende inan ve rabbine siğin canim

Rabbimize siginmaktan baska caremiz yokki zaten canim....bende cok yiprandim 6 asilama ve bir tup bebek her seferinde ayni acilari uzuntuleri yasadim bu sefer umutluydum ama cok stres yapmistim sanirim o yuzden olmadi..cunku benim 3. asilamam tutmustu fakat bebek gelismedi ve 2 aylikken mecburu dusuk yaptim..cok aci gunler yasadim delirmek uzereydim bir ara...tam kavustum derken kaybetmek cok daha aci inan...ve arkasindan 3 asilama ve bir tup negatif 1 seneyi gecti hala bekliyorum..toplam 5 seneyi gecti yani...evliligimizin 6. yili ve hala yok kimbilir ne zaman olur olurmu??bu sorular kafamdan beynimden hic cikmiyor inan...

canim inan seni anliyabiliyorum dua ederken hep derim alacaksan verme diye çünki onu hissedip kaybetmek çok zordur inaniyorum ama en azindan şöyle düşün rahmin bebek tutuyor demkki şansin var olumsuzluklari düşüneceğine birazda olumlu yönleri düşün bence ve bence çok geçmeden silkelen ayaga kalk yola devam et fakat bukez stres ten uzak dur stres en büyük düşmanimiz unutma

evet canim stres cok buyuk bir dusman o yuzden sende oldukca elinden geldigince uzak durmaya calis transferden sonra....bende ne heyecan ne stres hicbirsey yoktu taaaki transferin ilk gunune kadar sonra bir stres bir heyecan korku...ve sonuc asilama olan bebek tupte olmadi...forumdada dikkat ettiysen fazla stres yapmayanlarin cogunun olmus sende bu konuda cok dikkatli ol..transferden oncesi kolay ama zaman yaklastikca insanin elinde olmuyor stres yapmamak ama bunu en aza indirmenin yollarini ara canim...

canim zaten hep bu olumlu yolu dusunmustum asilamada oldu tupte neden tutunamasin diyordum ama olmamasi beni cok buyuk hayal kirikligina ugratti bence cok fazla kapilmamaktada fayda var sonra cok aci cekiyorsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…