Mübarek ramazan ayinda transferi gerçekleşecek arkadaşlar buraya.!

:1shok:selam kızlar ben şimdi dr dan geliyorum bugün adetimin 3.günüydü ve herşey normal çıktı ve bu gece gonal-f 225 lik dozla başlıyoruz çok stres yapmıştım-tatlicadiarzu- yine kistim olacak diye ama herşey süper çıktı dedi drum..pazartesi günü kontrol ve tahlil var bakalım umarım herşey yolunda gider dualarınıza ihtiyacım var...sizinle paylaşmak istedim umarım bu liste hep hamişlerle dolar negatif sonuçta alsak umudumuzu kaybetmiyelim hepinizi çok öpüyorummŞeniz

---ramazan ayinda transferi olacak anne adaylari---​

mehay..............transfer18eylül-sonuç:1ekim:çok üzgünüm:

toprak28...........transfer-ekim- istanbul amerikan hastanesi-dr.bülent urman(ertelendi)

selenayy...........transfer10eylül-sonuç:22eylül-kadiköyacibademhastanesi-dr.cem demirel.:nazar:hamileeeeeeeeeee

nilköksal........transfer-6 eylül-sonuç18eylül istanbul umut tüp bebek merkezi-dr.enver kurt :nazar:hamileeeeeeeeeeeee

özlem77..........transfer15eylülsonuç:27eylül-izmir ege üni.tp bbk mrkz-dr.egetavmergen.:nazar:hamileeeeeeeeeeeee

rüyameleğim...transfer-ekim-umut tüp bebek merkezi-dr.enver kurt(ertelendi)

chilek............transafer22eylül-sonuç:4ekim- adana ö.ankara tüp bebek-dr.a.zeki işık

laram............transfer23eylül-sonuç:3ekim- kadıköyacıbademhastanesi-dr.cem demirel

sahil78...........transfer12eylül-sonuç:23 eylül-ankara anatolia tp bbk mrkz-dr.hakan yaralı:nazar:hamileeeeeeeeeeeeee

celine07........transfer-eylül- kadıköy acıbadem hastanesi-dr.cem demirel

esen81...........transfer3 eylül-sonuç:15 eylül-memorial hastanesi.:nazar:hamileeeeeeeeeeeeee

efsane202.......transfer25eylülsonuç:6ekim- bursa acıbadem hastanesi-dr-şahin bey

sinem8484......transfer-ekim-bursa tp bbk hastanesi-dr.osman develioğlu (ertelendi)

bebişko..........transfer-ekim- izmir özel şifa hastanesi-dr.erol tavmergen

eyetkiner........transfer-ekim- izmir smyrna özel.tüp.bebek merkezi-dr.funda koçyiğit

collywebbles...transfer-ekim-istanbul ??????-dr.?????

Angell08.........transfer20eylül-sonuç:1ekim-ankara anatolia tp bbk mrkz-dr.hakan yaralı:nazar:hamileeeeeeeeeeeeeeeee

zenannn.........transfer-ekim-istanbul umut tüp bebek merkezi-dr.enver kurt

dmltzcn..........transfer19eylül-sonuç:1ekim:nazar:hamileeeeeeeeeeeeeeeeeeee

umutluol.........transfer22eylül-sonuç:4ekim-ankara ?????????????????????

dollydo...........transfer19eylül-sonuç:1ekim-ankara güven hastanesi-DR.hakkı rıfat gürsoy.:çok üzgünüm:

angel08 tebrik ederim canım allah eline ayağına kavuştursun listede sende morardın allah hamileliğini rahat geçirmeyi nasip etsin canım kocaman öptüm

:1shok:selam kızlar ben şimdi dr dan geliyorum bugün adetimin 3.günüydü ve herşey normal çıktı ve bu gece gonal-f 225 lik dozla başlıyoruz çok stres yapmıştım-tatlicadiarzu- yine kistim olacak diye ama herşey süper çıktı dedi drum..pazartesi günü kontrol ve tahlil var bakalım umarım herşey yolunda gider dualarınıza ihtiyacım var...sizinle paylaşmak istedim umarım bu liste hep hamişlerle dolar negatif sonuçta alsak umudumuzu kaybetmiyelim hepinizi çok öpüyorummŞeniz

canım dualarımız seninle sen yeterki içini ferah tut stres yapma herşey güzel olacak inşallah
:1hug:a.s.

çok sevındım cnm hadı gozunadyın :) pozitif sonuçlar inşallahhhhhhhhhhhhhh kaydirigubbakcemile2
hanı ben nerdeyım bu listede bakım aşkkkkkolsun kızlarrrrrrrrrrrrrrsengözlerimebaksanab:dilcikar:

hadi hayırlı olsun canım,inşallah mutlu sona ulaşacaksın Allahın izniyle

angel08 tebrik ederim canım allah eline ayağına kavuştursun listede sende morardın allah hamileliğini rahat geçirmeyi nasip etsin canım kocaman öptüm

Çok teşekkür ederim. Allah en kısa zamanda sizlerede nasip etsin. İnşllah hepimiz elli ayaklı sağlıklı bebişlerimize kavuşuruz. :Saruboceq:

canım dualarımız seninle sen yeterki içini ferah tut stres yapma herşey güzel olacak inşallah
:1hug:a.s.

:ecrin_bebek:sağol canım benim inşallah sende arkamdan geleceksin başlıyacaksın tedavine hayırlısıyla,biz tedbirimizi alalımda tutmazsa biz elimizden geleni yaptık yüce allahım vermedi deriz...umarım hayırlısı neyse o olur...bol bol dua edicez başka çaremiz yok allah en kısa zaman da burdaki tüm anniş adaylarının yüzünü güldürsün sizi seviyorummm:1hug:a.s.

bebsiko insallah basarirsin canim...

:1hug:sağol canım ama garantisi yok biliyosun rabbim ol derse olacak...bakalım beni neler bekliyoo...seni çok öpüyorum senin üzüntünü senden çok yaşadım sana yemin ederim şu an tedaviye bile sevinesim gelmiyo...yerimseniben

çok sevındım cnm hadı gozunadyın :) pozitif sonuçlar inşallahhhhhhhhhhhhhh kaydirigubbakcemile2
hanı ben nerdeyım bu listede bakım aşkkkkkolsun kızlarrrrrrrrrrrrrrsengözlerimebaksanab:dilcikar:

kaydirigubbakcemile3sağol canım darısı senin başına haber alamadım senden sen ne yaptın görüştünmü dr la umarım herşey yolundadır :Saruboceq:allahım hepimizin yüzünü güldürsün a.s.

listeye bakıyosun ama kendini göremiyosun ölemiÇok üzgünüm çoookgerçekten pessss ve sana aşkolsunnnlülülülülülü:eek:klava:ben sölediğimi aparım bebişiiimm:jeyyar:

hadi hayırlı olsun canım,inşallah mutlu sona ulaşacaksın Allahın izniyle

:Saruboceq:inşallahh canım benim sizin gibi yüzüm güler sonunda siziin dualarınız kabul olurmuş nolur dualarınızı eksik etmeyin şimdiden allah razı olsun allah bebeklerinizi kucağınıza almayı nasip etsin inşallah:1hug::nazar:

Çok teşekkür ederim. Allah en kısa zamanda sizlerede nasip etsin. İnşllah hepimiz elli ayaklı sağlıklı bebişlerimize kavuşuruz. :Saruboceq:

:Saruboceq:inşallah bitanem dualarım hep sizinleydi hala sizinle umarım benide sizin gibi yüce allahım sevindirir dediğim gibi hamişlerin duası kabul olurmuş seni çok öpüyorum ve allah sağlıklı bir hamişlik geçirmeni nasip etsin canım benima.s.:nazar:

Bebişko bişey sorcam senin tedavin yenimi başliyor yumurta geliştirici iğneye başliyorsundan ondan sordum.

yok başlamıştım 2 ay önce ama kist çıkınca bide e2 oranım yüksek çıkınca yarıda kestik tedaviyi ama şimdi yapılan kontrollerde kist yok ve e2 değerim çok iyi ve uterus kalınlığı istenilen oranda olunca hemen yumurtlama ilaçlarına başlayalım dedi drum neden sordun canım??

arkadaşlar merhaba.bebişko seninde tedavin hayırlı olsun.Benimde bugün adetimin 3. günü ve doktora gittim.Bana da dondurulmuşları deneyeceğim için bu sefer estraderm bant verildi ve bugün itibariyle tedaviye başladım.Umarım tedavim (ve tabiki tüm arkadaşların)iyi gider istenilen rahim kalınlığına ulaşırız ve transferim hemşirenin diyişiyle 20-21ekimde yapılır.Ondan sonra da sizlerle birlikte hayırlı haberleri paylaşırım...

canım hayırlısı olsun herşey güzel gitsin inşallah. moralini yüksek tut ve bizimle mutlu haberi paylaş dualarımız seninle canım :Saruboceq:

yok başlamıştım 2 ay önce ama kist çıkınca bide e2 oranım yüksek çıkınca yarıda kestik tedaviyi ama şimdi yapılan kontrollerde kist yok ve e2 değerim çok iyi ve uterus kalınlığı istenilen oranda olunca hemen yumurtlama ilaçlarına başlayalım dedi drum neden sordun canım??
canim ben senin sadece transfer hazirliginda olduğunu sanmiştim şimdi anladim ben dondurulmuşlarla deneyeceğimde neden bana lucrin sana gonlaf diye merak ettim ama şimdi anlaşildi

canim ben senin sadece transfer hazirliginda olduğunu sanmiştim şimdi anladim ben dondurulmuşlarla deneyeceğimde neden bana lucrin sana gonlaf diye merak ettim ama şimdi anlaşildi

kaydirigubbakcemile5yok tatlım ben ilk tüp bebekteyim dondurulmuşlarım yok ama ben hiç lucrin kullanmadım çünkü protokolde artık yumurta baskılayıcı ilaçlar(lucrin)kullanılmıyormuş drum 2 aydır herkesi böyle tedavi ediyor ama yeni protokole uyan çok az benim dr infertilite ve üreme endokrini bölüm başkanı olunca o uymak zorunda...yani öyle tatlım peki sen başladınmı yani ne durumdasın e2 düşmüşmü?:uhm:

X