Moralim çok bozuk, sizce kazıklandım mı? :( Okul Çantası Fiyatı: 600 TL

Kazıklanmak kişinin maddi durumundan bağımsızdır ama. 100 liralık şeye 500 lira vermişse bir insan geliri isterse aylık 150 bin lira olsun kazıklanmıştır. Dert eder ya da etmez o ayrı mesele.
Ben marka severim ev kıyafeti dışında asla almam markasız ürün. Ama öyle bir araştırırım ki neredeyse koton lcw fiyatına sıfır ck guess adi…s vs alırım . Zaman ayırmak lazım . Bir de kışın yazlık yazın da kışlık alarak çok kaliteli giyinilebilir

Aynı çantanın başka renkleri 170 ile 260 tl arası ama. Satan yerde bir sorun var
Ya ben sayfaları okumamıştım inanamıyorum us polo mu o fiyat yuh artık gercektenmi ya.. imkansız o fiyat şaşırdım baya, benim aklım direk Ni....ke , a...ds 'a gitti acıkçası. Konu sahibi çantanın fotoğrafını paylaşabilmeniz mümkün mü acaba? Meraktan çatliyiciiim yoksa

Ben geçenlerde çok beğendiğim tommy hilfiger çantayı indirimden 400₺ civarına almıştım. O bile fazla geldi ama dedim nalet olsun tutamadım kendimi aldım

Ama uspa ya 600₺?? Gerçekten çok fazla vermişsiniz.

Ya moraliniz bozuluyor biliyorum ama, cidden çok saçma bir şekilde bu kadar para vermişsiniz

Bilindik e-alışveriş sitelerinden bakarım fiyatına daima. 20-30 liraysa fark önemsemem. Ama 1 liralık şeye de 10.000 liralık şeye de eşim de ben de hele ki a…zondan bakmadan asla almayız. Orijinal ürünler yarı fiyatına bile oluyor. Hatta bir kere zincir bir mağazada eşime “internette daha ucuz boş ver alırız akşam” dedim ve bir anda 1000₺ ucuza satmaya çalıştı mağaza bize.

Bir kitapsever olarak diğer bir kitapsevere bu öneriyi yapmalıyımmm bkm nin kargo ücreti yok ve kitaplar gerçekten piyasaya göre çok uygun. Uzun zamandır tüm kitaplarımı oradan alıyorum. Benim gibi kargo ücretine alerjiniz varsa, bir dahaki sefere aklınızda bulunsun

Ck pahalı
Ben yeri geliyor o kadar paraya kiyamam diye muayene olmuyorum doktora için yandı ufff

Meşhur bir lüks markayı 400₺ ya aldım. sezon takıntısı olmayanlar için hayat çok güzel

150tl üzeri 15 TL indirim yapıyorsun dimi ?

300 olsun hadi 400 olsun? 600 ne demek ev kirasi gibi? yazik gunah ya.
magazalar kira veriyoruz biz diye asiri yükleniyorlar fiyatlara tamam alsinlar onlarda ev gecindiriyolar ama milletin durumuda ortada.

Ahahahaha bu taktik işe yarıyor. Lüks bir markadan saat beğendim saatçide, istediğim fiyata mırın kırın etti, öyleyse internetten alırım daha uyguna geliyor üzgünüm diyince 2 bin TL inerek hemen ortayı buldu. Herkes tutturabildiğini fofenkliyor.

Kitaplara kdv muafiyeti geldi diye sevinirken doğru düzgün tadını çıkaramadan tekrar yeni bir uygulama geleceğini duydum. Tek fiyat gibi bir şey olacakmış, aynı kitap farklı yerlerde farklı fiyatlara satılamayacakmış. Detayları tam bilmiyorum umarım doğru değildir. Bıktım kitaplara haddinden fazla para ödemeye.

Sigara zamları kadar tepki çekmiyor çünkü okuyan nüfus az. Ne acı
150tl üzeri 15 TL indirim yapıyorsun dimi ?
Yanına mandallı okuma lambası da veriyoz apla

Tek fiyat Demirören medya yüzünden.
Sepette indirim var onu yapıyorsun mu demek istedim

Ayyy hele ki saat assssla alınmaz. 2 kat fiyat söylüyorlar en az. Bi dakika bakayım internetten diyorum. Açıp gösteriyorum utanmıyorum hiç

konuyu dağıtmak gibi olmasın ama çokta merak ettim acaba bu a sitesi amzn mu baska site miiiiii baya ucuz geldi de bunu öğrenmem lazım. & işaretlı mağazadan kazıklanmaktan bıktım artık

Ben takip edemiyorum sanirim. Ozellikle kiyafet konusunda begendigim birseyin indirime girdigini gordugumde XS -34 coktan tukenmiş oluyor genelde. O sekilde indirime girsin derken alamadigim şeyler olmustu.
Aksine küçük beden kıyafet, küçük numara ayakkabı hep sona kalır.

Üzgünüm ama sanırım siz alışverişi bilmiyorsunuz. Unutmayın online alışveriş hep daha uygun, bu devirde böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…