Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

Naz hoşgeldin tekrar canım.

Kızlar dün akşam eşim sırf beni yarıştan düşürmek için tatlı yaptı. Hemde en sevdiğimden ve canım deli gibi tatlı istiyordu. Ama yemedim yemedim yemedim. Eşim de aynen böyle oldu. :1shok::bbo: :roflol:

sağol iremciğim . düğün bitti artık telaş falanda kalmadı . kaldığım yerden devam edeyim artık u dönüşü yapmanın zamanı geldi ....

Kızlar bende bu %100 doğal şeker ilavesiz meyve sularından aldımda onları öğün aralarında yada yemek yanında tüketebiliyrmuyuz bizim buralar şimdiden aşırı sıcak ve içecek sıkıntısına girdim şimdiden:KK43:

Nazlııııııııı ben bu sabahta tartıldım ne yazıkki neredeyse 71 kiloyum ya ne oluyor anlamadım :KK43:

aman bee iyiki bir dün giremedim ne döktürmüşünüz kızlar yaa...
okuyamadım hepsini
oku oku bitmiyorkikaydirigubbakcemile3
dün sabah çıktık kızımla akşama kadar mersin form da gezdik akşam hiç halim kalmadı..kafamçokkarış aebenim sakın kaçamak yaptığımı düşünme..kızım hamburger yerken ben yanıma aldığım yeşil elmamı yedim..
hatta yan masada kilolu bir bayan iştahla yiyordu hamburgerini ve patates kızartmalarını karnını da çantasıyla kapatmıştı ama ben yanda olunca farkettim tabi..
kendimle acaip gurur duydumbayanssulusmilezemuszemus

nazcım hoşgeldin canım
hayırlı uğurlu olsun tekrar
ben bu elma suyula çilekleri kaynattım ocağa bi taştı ben memoya bakarken :tomato:battı heryer
öff temizle et tekrar koydum ocağa suyunu çeksin yaa foşur foşur oldu tadınada baktım ekşiii mi ekşiiii nası yiicez bilmiyom artık
bugün canım sıkkın olduğundanmıdır nedir içim kıyıldı biraz leblebi yiyim bari 1.30a kadar bastırsın

dünkü menüm

7:30
1 yeşil elma

9:00
mercimek çorba,maydanoz nane soğan

13:00
1 yeşil elma

18:30
çilek,mantarlı tavuk,salata,ayran

20:30
kabak çekirdeğiaklinialirimsmile

21:30
yatış
sızdım yorgunluktan

sabah 10 dan akşam 17:30 kadar yürüdüm arada ancak yarım saat oturmuşumdur kızımın peşinde koştur koştur oldum uff oyuncakların hepsini ezberledimohaoldumsmile

Canım hoşgeldin yeniden iyiyim sayılır biraz kilo aldım:KK43: sen nasılsın asıl evlilik nasıl gidiyor canım yeniden hayırlı olsunnnnnnnnnnopuyorumnanaktan
sağol canım . bende verdiğim arada 1 kilo aldım canım . evlilik güzel gidiyor canım .
Nazlııııııııı ben bu sabahta tartıldım ne yazıkki neredeyse 71 kiloyum ya ne oluyor anlamadım :KK43:

verirsin aldığın kiloları reffim üzülme isteyince yapabildiğimizi biliyoruz. yeterki isteyelim ve inanalım canım ....

C.tesi nerdeyse tek öğün gibi olmuş canım. Bu tarz beslenmelerde ertesi gün yediklerin direk depoya gider. Vücud aç olduğundan kendini savunmak için enerji depolamak ister.
Pazar günü mangal olduğu için sorun yok akşamda. Yalnız köfte ekmeksiz mi yapılmıştı.
Kahvaltı da menemen ve ekmek bir arada. Yumurta varsa ekmek yemiyoruz canım. :1hug:

cumartesi günü o kadar karışık bir gündü ki allahtan krize girmedim hiç,köfte ekmeksizdi canım ben yumurta ve ekmek olayını tamamen unutmuştum teşekkür ederim uyardığın için .opuyorumnanaktan

GÜnaydın montİcİ gÜzeller . AebencİĞİm ablacıĞım bugÜn İtİbarı İle gerİ dÖnÜyorum montİye ....

hoşgeldin naz..a.s.

tünaydın hatunlar.......a.s.

sabah bebeleri okula birakıp 8. 30 da yürüdüm ay bide baktımkı saat 11 olmuş eve geldim birazda müzigi acıp tepindim 45 dk .. sonrada 250 ip atladım .... çok oldu dimi .sırnaşık şey ay doping almış gibiyim . şimdi kalksan bunların aynını daha yaparım .lülülülülülügenelde baharları hep bitkin olurum . sağğol monti amca......
sonrada bi güzel duş alıp geldim nasılsınız bakalım ....?
ben süperim valla bu haftaya süperr ötesi başladım. fena halda kilo veresim var.....:teytey: bakalım bu hafta zincirleri kırıp 16 senelik kilocuklardan verebileçekmiyim ....:Saruboceq::sm_cool:

sağol iremciğim . düğün bitti artık telaş falanda kalmadı . kaldığım yerden devam edeyim artık u dönüşü yapmanın zamanı geldi ....

Hayırlısı canım. Azimli günler dilerim.

dünkü menüm

7:30
1 yeşil elma

9:00
mercimek çorba,maydanoz nane soğan

13:00
1 yeşil elma

18:30
çilek,mantarlı tavuk,salata,ayran

20:30
kabak çekirdeğiaklinialirimsmile

21:30
yatış
sızdım yorgunluktan

sabah 10 dan akşam 17:30 kadar yürüdüm arada ancak yarım saat oturmuşumdur kızımın peşinde koştur koştur oldum uff oyuncakların hepsini ezberledimohaoldumsmile

Menün güzel ama kahvaltı ve akşam arası çok uzun canım. Keşke bir de öğlen sıkıştırsaydın.

:1hug:

cumartesi günü o kadar karışık bir gündü ki allahtan krize girmedim hiç,köfte ekmeksizdi canım ben yumurta ve ekmek olayını tamamen unutmuştum teşekkür ederim uyardığın için .opuyorumnanaktan hoşgeldin naz..a.s.

Ne demek şekerim her zaman a.s.

tünaydın hatunlar.......a.s.

sabah bebeleri okula birakıp 8. 30 da yürüdüm ay bide baktımkı saat 11 olmuş eve geldim birazda müzigi acıp tepindim 45 dk .. sonrada 250 ip atladım .... çok oldu dimi .sırnaşık şey ay doping almış gibiyim . şimdi kalksan bunların aynını daha yaparım .lülülülülülügenelde baharları hep bitkin olurum . sağğol monti amca......
sonrada bi güzel duş alıp geldim nasılsınız bakalım ....?
ben süperim valla bu haftaya süperr ötesi başladım. fena halda kilo veresim var.....:teytey: bakalım bu hafta zincirleri kırıp 16 senelik kilocuklardan verebileçekmiyim ....:Saruboceq::sm_cool:

Oy maşallah abla. Allah bozmasın. :1hug:

hosgeldin aebencim.valla helal olsun sana:nazar:,insallah bu hareketlilik banada bulasir biraz
ben hala ev temizliyorum,artik spor ogleden sonra.

kızlaaar
ben geldimmm
istanbula kardeşimin yanına gitmiştim. net yoktu, giremedim. 16 gün boyunca akrabaların her türlü ısrarları, pastaları, börekleri, pilavları, kızartmalarıyla başettim...arada kıramadım, arada küstüler...
monti amcanın kitabını sonunda aldım, okudum, hatmettim, bir daha okuyacaktım ki arkadaşım kaptı..
tatil bana 1 kiloya mal oldu ama olsun...hemencik veririm...

Gunaydın bayanlar. Hayırlı haftalar dilerim. Bu hafta harika bir hafta çünkü Cuma da tatil.
Ama Cuma benim evde tadilat başlıyor. Girişin yerleri, mutfak duvarları, evin tüm duvarları vs vs değişecek. Bittim ben galiba ama bitince mis mis oturacağım evimde ohhhhh.
güle güle otur renk olayına karar verdinmi bidaha bakamadım linkine ...
evet ablacım geçmiş sayfalarda yazarken söylemiştim 4.takımdan katılıyorum diye ama yoğunluktan arada kaldı galbia teşekkür ederim a.s.

başlangıç ?
24.03.2010 : 89.
ilk hafta ...24.03.2010 : 89.00
02.04.2010 : 87.5
09.04.2010 : 86.0
16.04.2010 : 83.5 (benim son haftam monti haftası oldu ablacım geri kalanlarda farklı yeme düzenin vardı

1. hafta .......83.500 .....
bu benim montili ilk hafta başlangıcım olsun
balangıcadamı 83 .5 yzayım yoksa ilk hafta 86 . 1i hafta 83.5 mu kafamçokkarıştı
ilk sayfata ne nor düşmüşüm bir bakayım ....
günaydın montici arkadaşlarım
iki gün girmedim çok özledim sizleri ama birşeylerden kaçamak yapmadım çok güzeldi hafta sonu
17.04.2010
cumartesi
kahvaltı edemedim
12:00 de bir avuç beyaz leblebi
13:00 de bir avuç fındık yedim
17:00 de kakaolu bir süt içtim
20:00 de arkadaşıma gittik makarna yapmıştı (makarna salatası yapıyordu ben kendime göre pişirtirip birazcık sade olarak aldım ) 1 kaşık yoğurt kazasız böyle atlattık bu günü

18.04.2010
4 tane çilek
kahvaltı : 2 dilim kızarmış tam buğday ekmeği
domates,salatalık,k.k.peynir,6 zeytin ve menemen

öğle : 1 bardak kakaolu süt

akşam : tavuk,kötfe,ciğer,et,salata ve yoğurt,salata vardı mangal olarak
(etlerin hepsinden azıcıkta olsa yedim )
günüde böyle bitirdim şimdi sizden yorum bekliyorum yalnışım var mı yoksa menüm güzel olmuş mu :kedi:
çiçegim irem ayrıntılı degerlendirmiş bende katılıyorum . cumartesi olmamış hernekadar aykırı bişi yemesende .. zaten bişide yememişin .:kedi:
pazarın güzel ama afiyet olsun ..hihoyyyt
C.tesi nerdeyse tek öğün gibi olmuş canım. Bu tarz beslenmelerde ertesi gün yediklerin direk depoya gider. Vücud aç olduğundan kendini savunmak için enerji depolamak ister.
Pazar günü mangal olduğu için sorun yok akşamda. Yalnız köfte ekmeksiz mi yapılmıştı.
Kahvaltı da menemen ve ekmek bir arada. Yumurta varsa ekmek yemiyoruz canım. :1hug:
olumunekankayizsmile
Günaydınlarrr
yine çok güzel bir hava var. 6.30 da kalktım yürüyüş yaptım tempolu o kadar rahatladım ki
inanın sanki sauna dan çıkmışım da vucudumun her yeri yumuşacık olmuş gibikaydirigubbakcemile2zemuszemus

bu havalrıkaçırmayın şu üç ay en güzel yürünecek zaman, hele güneşin doğuşu kuş sesleri ohhhkaydirigubbakcemile5

Aeben ablacm senin msjı okuyunca hemen ekiciyi aradım ve besi öğelerini sordum. onlarda eskiden ürnlrinde besin öğeleri olmdığını , aslında bsinlerin analizinin yapıldığını yeni değiştirilen ambalajlara eklendiğini ama daha lorun ambalajının değişmedini belirttiler.
bende mail adresimi verdim banayollayacaklar bilgilerini, yolladıklarında bende buraya eklerim.
ama dediğin gibi biz lor tam yağlı lormuş. %14-15 civarı yağ oranı varmış. cidden çok lezzetli ben başka peynir yiyemez olmuştumakannehir

bu arada ablacım real ankara da bilkentte var bir de etlik antaresin içine var. cidden onlarca çeşit peynir var. daha hafta sonu ordaydım ama peynirleri araştırmak aklıma gelmemişti. nasılsa sık sık gidiyoruz antarese bir gittiğimizde bakıyım ben.

bir de hanımlar bir bilgi daha doğuş çay yeni bir çeşit çıkarmış "mistik" diye. dün aldık denedik. içinde siyah çay,tarçın,karhindiba,kakule meyvesi,doğal vanilya,karabiber,zencefil,böğürtle yaprakları,karanfil,meyan kökü var. sütte ekleyebiliyorsunuz. tadı biraz sahlepe benziyor. çok doyurcu bir çay. kan şekeri sık düşen arkadaşlar için yararlı olacağını düşündüm. sabah ve öğle arasında acıktığınız hissedince işortamında da rahatlıkla içebilirsiniz. açlığınızı da bastırır. tarçın karahindiba, karanfil kan şkerinizi düzenler. hele sütte katarsanız harika bir ara öğün olur.
kocişkomd 1-2 kilo vermek istiyor, ama iş yerinde(bankada çaıştığı için) ara öğün yapamıyordu, onun için aldıkçok beğendi dün.iş yerine bir kaç kutu daha alıcam hazır tanıtım için indirim yapmışlardı makrolarda ynında da küçük bir kutu sütle,
deneyin derimyerimseniben
tahmin etmiştim baya yağ oldugunu şimdi ben akşam yedim neyseki karbonhidratla yememiştim . ayyy sabahda yedim :1shok: len surrraaaa kanıma girdin kaydirigubbakcemile%14 yagmı.?akannehirsempatiksalakcinni

bilknete pek yolum düşmes ama anterasa belki. bakarım ozaman ..

ay bu çaylarla hiç aram yok 2 gün içer bırakırım yeşil bile içemiyorum ben .-tatlicadiarzu-

eşin dede ne var canım 2 kiloyu erkekler 1 haftada ekmegi kesseler gene verirler . kilo konusunda şanslılar gıcıklar.:dilcikar:..
sen bırak onuda sen gel artık bence uzatma montiye başla bir an evvel bana bahane uydurma .....lülülülülülü:mymeka:

evet Nazlıcım takılıyor genelde son yazılanda kalıyor saatler sonra alıntı yap kısmından görüyorum :) ama buda bir yöntem çözdüm artık yaniiiiiiiiii :))

kıslar sultanım nerde yahu kaç gündür yokkkkkkkkohaoldumsmile

X