Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

günaydın monticiler,bu gün yine ilk giren ben olmuşum.haftasonu kimse girmiyor pazarteside herkes günah çıkartıyor haftasonu yediklerinden dolayı.haftasonuda girin motivasyonunuz artsın salmayın kendinizi.topiğe gelen giden olmayınca en alt sıraya düşmüş kızlar.tıklayın da yükselelim eski yerimize....
umarım yarın pişman olmuş olarak gelmessiniz dün ve bu gün yediklerinizden dolayı şekerler...yarın görüşürüz.byes....

anlaşılan hala kırgınsın...neyse... aramız yine düzelir ve sen yine bana kızmaya devame dersin inşallaholumunekankayizsmile

bugünkü menüm

sabah: 10:00
peynir, marmelat, 1 dilim tam ekmek

ara 12:00
bir avuç fıstık, bir elma

öğle 14:00
bir kase sütlü yulaf, bir havuç

akşam 18:00
mercimek çorbası, salata, peynir

merhaba arkadaşlar bu kitabı sipariş ettim yarın elimde olur, deyim yerinde ise kitabı hatmedip diyete başlıyorum yakında...

selam kızlar bugünkü menüm
Kahvaltı (12:15)
peynir,1 zeytin, yarım dilim tam buğday ekmeği,maydonoz

15:00 kayısı meyve suyu( hasta ziyaretinde ikram ettiler geri çeviremedim)

18:00
balık,salata,yoğurt

23:30 2 incir

Son düzenleme:
günaydın canlar,, tükkanı ben açıyorum bugün..
hepinize güzel bir gün dilerim

günaydınlar....... hayırlı haftalar diliyorum hepinize..

yeni arkadaşlar hoş gelmişler ....

Kızlar az önce doktordan geldim. Kbb e gittim. Bademciklerimin acil alınması lazımmış.
Su içecek yer kalmamış. Adam kilomu görünce diyet yapıyorsun değil mi dedi. Evet dedim. Ama kilo veremiyorsun değil mi dedi. Yine evet dedim. Çünkü bademcklerin o kdr büyük ki vücuduna oksijen girişi çok az dolayısıyla metabolizman aşırı yavaş. Bunları aldırmazsan daha çok kilo alırsın dedi. Çok şeker bi amcaydı ya. Yani önce bu işi halletmem lazım acilen. Ama yine de devam edicem monti ye. Kilo vermek için sağlıklı yaşam için.
geçmiş olsun ierm . bademcik ameliyeti zor deyil diye biliyorum . ALLAH kolaylık versin ....bencede diyetine devam o zamana kadar montiye bünyen iyce alışmış olur .kaydirigubbakcemile5
bugünkü menüm:
9:00 kahvaltı:
omlet+yeşillik+peynir+çay

13:00 öğle
tavuk sote+yeşillik+yoğurt

17:00 akşam
bulgur pilavı+ tarçınlı süt+salata
afiyet olsun iklim ..menün güzel canım
yanlız miktarlarınıda verirsen daha iyi olur .
.. verdigin menüleri aynen uygulaya biliyormusun * deşiklikler oluyormu fıstık ... arada yapmıyorsun ?sengözlerimebaksanab hasta olma bak sonra ben üzülürüm . delikafadulden
günaydın monticiler,bu gün yine ilk giren ben olmuşum.haftasonu kimse girmiyor pazarteside herkes günah çıkartıyor haftasonu yediklerinden dolayı.haftasonuda girin motivasyonunuz artsın salmayın kendinizi.topiğe gelen giden olmayınca en alt sıraya düşmüş kızlar.tıklayın da yükselelim eski yerimize....
umarım yarın pişman olmuş olarak gelmessiniz dün ve bu gün yediklerinizden dolayı şekerler...yarın görüşürüz.byes....
dogru söze ne denir zilim .... artık söylemekten banada bi haller oldu bu beslenmede KAÇAMAK YOKKKK .:nazar::umursamaz:

olumunekankayizsmile

bugünkü menüm

sabah: 10:00
peynir, marmelat, 1 dilim tam ekmek

ara 12:00
bir avuç fıstık, bir elma

öğle 14:00
bir kase sütlü yulaf, bir havuç

akşam 18:00
mercimek çorbası, salata, peynir
güzel bir menü iklim ...:1hug:alkisalkisalkis aferin bu beslenme oturacak sende ...Şeniz
merhaba arkadaşlar bu kitabı sipariş ettim yarın elimde olur, deyim yerinde ise kitabı hatmedip diyete başlıyorum yakında...
hoş geldin ...:1hug:
selam kızlar bugünkü menüm
Kahvaltı (12:15)
peynir,1 zeytin, yarım dilim tam buğday ekmeği,maydonoz

15:00 kayısı meyve suyu( hasta ziyaretinde ikram ettiler geri çeviremedim)

18:00
balık,salata,yoğurt

23:30 2 incir
şekerli meyve suyu kötü olmuş nurom bazan mecbur kalınıyor evet .....

ama bu menünden önceki menününün yanı takımdaki yazıklarının menüsünün yanında (tabi yedi isen ) lafımı olur afiyet olsun nediyim .:umursamaz:
günaydın canlar,, tükkanı ben açıyorum bugün..
hepinize güzel bir gün dilerim
Şeniz
Gunaydın herkese.

Geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar.
:1hug:

Herekese günaydınn nasılsınız bayanlar ben çok iyiyim bugün montiye başladığımın 1. haftası ve tam 2 kg gitmiş:)))))))
Cuma menüm
1 portakal
Sabah==> Salatalık-domates-kırmızı biber-maydonoz-peynir-2 dilim ekmek ve çay
Öğlen==> Ispanak-yoğurt-salata
Akşam==> Nohut-salata-yoğurt
Cumartesi menüm
1 elma
Sabah==> Beyaz peynirle tost
Öğlen==> Fırında kızarmış kabak ve patlıcan üstüne de yoğurt
Akşam==> Kabak ve patlıcandan biraz kalmıştı onu yedim 2 kaşıkta nohut
Pazar menüm
1 elma
Sabah==> Salatalık-domates-peynir-2 dilim ekmek ve çay
Öğlen==> Zeytinyağlı bamya ve yoğurt
Akşam==> Mantarlı tavuk sote
Bir de ben bazen hiç arada birşey yemiyorum sadece yeşil çay içiyorum çok acıkırsam eğer elma falan yiyorum ama çok nadir

afiyet olsun iklim ..menün güzel canım
yanlız miktarlarınıda verirsen daha iyi olur .
.. verdigin menüleri aynen uygulaya biliyormusun * deşiklikler oluyormu fıstık ... arada yapmıyorsun ?sengözlerimebaksanab hasta olma bak sonra ben üzülürüm . delikafadulden

güzel bir menü iklim ...:1hug:alkisalkisalkis aferin bu beslenme oturacak sende ...Şeniz

:

canım arada genelde bir elma yiyorum...yada bir avuç fıstık.
çok halsiz kalırsam bir bardak süte tarçın katıyorum...ama kaçamak yok:eek:lmaz:

yalnız bir haftadır kabızlığım geri döndü..karnım hamile karnı gibi.. moral bozuyor, iyice sarılıyorum montiye...

kıslar . elimden geldigince sizlere yardımcı omaya çalışıyorum . bildiginiz üzere bu beslenme ilk aşamada kaçamak af etmiyor tüm dengeyi bozuyor en az 1.2 ay kaçamagın düşüncesini bile unutun
... Tabi gerçekten hedefiniz varsa ve bunu başarmak istiyorsanız ,kaçamakları gözünüz bile görmez ...helede kaçak deyilde üst üste günler her ögün yasakları yemegi kaçamak bile saymıyorum .. sil baştan ...

artık ne diycemide bilemiyorum .. zilimin dedigi dogru..hafta sonu şöyleydi diyen geliyor ... diyetine tam anlamıyla uyan mukafatını alıyor . neyse bu konuda yazmak istenmiyorum artık herkes kendini bilir yanlız bazan ben neye çabalıyorum diyorum kendime?..

hafta sonu dışardaydım benim açımdan güzeldi ... menülerimide verip çıkıyorum hayırlı günler herkese.....

cumartesi menüm ...

3 çilek ..

10 .00 .kavlatı ..
3 dl ekmek .. marmelat ...az peynir ... 3 zeytin .. sögüş .

15.00.
3 kare fıttıklı bitter .(dişardaydım . ancak bunu buldum )

18.00.. 6 çilek yemek öncesi..
küçük 1 tb spagetti yogurtlu.ve pul biberli.. salata ......

21.00..
2 lokma tavuk haş... 2 çt .salata . y.br süt ....

pazar menüm ....

1 incir .. yaban mersini..

10 30.. kavaltı .
3 dl ekmek . marmelat .. 4 zeytin... sögüş .....

15.00.
tavuk döner . 1 br ayran .. domates .ve ezmesi ... küç.1 salatalık turşu .

18.00.
1 portakal . 1 kş yogurt .....

20.00.
2 kuru kayısı . 1 incir ... az kuru yemiş ......

eski saate göre ...... hafta sonu menü sattlerim düzensiz oluyor .
yorumlarınızı bekliyorum .

Son düzenleme:
canım arada genelde bir elma yiyorum...yada bir avuç fıstık.
çok halsiz kalırsam bir bardak süte tarçın katıyorum...ama kaçamak yok:eek:lmaz:

yalnız bir haftadır kabızlığım geri döndü..karnım hamile karnı gibi.. moral bozuyor, iyice sarılıyorum montiye...
Şeniz suyu bol iç vede salatayı bol ye . sabahta 3kuru kayısı ile başla güne ...

Herekese günaydınn nasılsınız bayanlar ben çok iyiyim bugün montiye başladığımın 1. haftası ve tam 2 kg gitmiş:)))))))
Cuma menüm
1 portakal
Sabah==> Salatalık-domates-kırmızı biber-maydonoz-peynir-2 dilim ekmek ve çay
Öğlen==> Ispanak-yoğurt-salata
Akşam==> Nohut-salata-yoğurt
Cumartesi menüm
1 elma
Sabah==> Beyaz peynirle tost
Öğlen==> Fırında kızarmış kabak ve patlıcan üstüne de yoğurt
Akşam==> Kabak ve patlıcandan biraz kalmıştı onu yedim 2 kaşıkta nohut
Pazar menüm
1 elma
Sabah==> Salatalık-domates-peynir-2 dilim ekmek ve çay
Öğlen==> Zeytinyağlı bamya ve yoğurt
Akşam==> Mantarlı tavuk sote
Bir de ben bazen hiç arada birşey yemiyorum sadece yeşil çay içiyorum çok acıkırsam eğer elma falan yiyorum ama çok nadir
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
ıŞTE BUUU alkisalkisalkis
yeni başlamana ragmen hem çok dikkatlisin hemde harika menülerim var bebik ....:nazar:kutluyorum seni .... bu beslenmeyle hiç kaçmaksız 2. ay devam ... a.s

aralara gerek yok canım zaten ... eger ihtiyac duyyorsanda yapmaktan çekinme ...vereliniortak:1hug: tekrar tebrik ederim hem menülerin hemde verdigin kilolar için . anlaşılan biz seni daha çok tebrik edecegiz...:eek:

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
İŞTE BUUU alkisalkisalkis
yeni başlamana ragmen hem çok dikkatlisin hemde harika menülerim var bebik ....:nazar:kutluyorum seni .... bu beslenmeyle hiç kaçmaksız 2. ay devam ... a.s

aralara gerek yok canım zaten ... eger ihtiyac duyyorsanda yapmaktan çekinme ...vereliniortak:1hug: tekrar tebrik ederim hem menülerin hemde verdigin kilolar için . anlaşılan biz seni daha çok tebrik edecegiz...:eek:

:sm_cool::sm_cool::sm_cool:Yirim ben seni ya çok mutlu oldum anlatamam yaza kadar gidicek kilocuklarrrr ve biz incecik olucağız ben akşam bi resim çekinem en iyisi eski halim ve yeni halimi karşılaştırmak için sizinle de paylaşırım hem süper olur çokkk çooook teşekkür ediyorum aebencim ağzından bal damlıoooo şekerim :sm_cool::sm_cool:

Akşam annemler bendeydi çayın yanına büsküvi istediler koydum ama nasıl vicdan azabı duydum anlatamam dedim bunları size getiriyorum ama acıyorum size ve annemde kilolu acaip etkiledi beni montinin kitabı ve burası yasak şeylere zehir gibi bakıyorum :))) Çocuğa çikolata bile yedirmek istemiyorum ama yemek istedi elimde yedirirken elime bulaştı onu bilem gittim yıkadım alla alla çok kaptırdın kendini diyorum arada ama çokta seviniyorum kendimi böyle görünce
Annemlere verdiğim büskiviler gece rüyama bile girdi yemişim 2 tanesini yedikten sonra diyorum napıcam ben naptım benn tükürmem lazım kusmam lazımm büyü bozulur yoksa derken uyandım ohh be dedim rüyaymış:roflol:manyıycammı yakında ne

Son düzenleme:
kıslar . elimden geldigince sizlere yardımcı omaya çalışıyorum . bildiginiz üzere bu beslenme ilk aşamada kaçamak af etmiyor tüm dengeyi bozuyor en az 1.2 ay kaçamagın düşüncesini bile unutun
... Tabi gerçekten hedefiniz varsa ve bunu başarmak istiyorsanız ,kaçamakları gözünüz bile görmez ...helede kaçak deyilde üst üste günler her ögün yasakları yemegi kaçamak bile saymıyorum .. sil baştan ...

artık ne diycemide bilemiyorum .. zilimin dedigi dogru..hafta sonu şöyleydi diyen geliyor ... diyetine tam anlamıyla uyan mukafatını alıyor . neyse bu konuda yazmak istenmiyorum artık herkes kendini bilir yanlız bazan ben neye çabalıyorum diyorum kendime?..

hafta sonu dışardaydım benim açımdan güzeldi ... menülerimide verip çıkıyorum hayırlı günler herkese.....

cumartesi menüm ...

3 çilek ..

10 .00 .kavlatı ..
3 dl ekmek .. marmelat ...az peynir ... 3 zeytin .. sögüş .

15.00.
3 kare fıttıklı bitter .(dişardaydım . ancak bunu buldum )

18.00.. 6 çilek yemek öncesi..
küçük 1 tb spagetti yogurtlu.ve pul biberli.. salata ......

21.00..
2 lokma tavuk haş... 2 çt .salata . y.br süt ....

pazar menüm ....

1 incir .. yaban mersini..

10 30.. kavaltı .
3 dl ekmek . marmelat .. 4 zeytin... sögüş .....

15.00.
tavuk döner . 1 br ayran .. domates .ve ezmesi ... küç.1 salatalık turşu .

18.00.
1 portakal . 1 kş yogurt .....

20.00.
2 kuru kayısı . 1 incir ... az kuru yemiş ......

eski saate göre ...... hafta sonu menü sattlerim düzensiz oluyor .
yorumlarınızı bekliyorum .

ablam ne olur kızma ya haklsın ne desen haklısın sen bu kadr ugrasrken bz yaptıklarmızla seni hayl kırklıgıan ugratıyoruz sen bu kadr özveri gösterirken helede gerckten msjını okyunca cok kötü oldum ama biliyorum senin geniş bi yürgin var yine bagrına basarsın biziŞeniz

Akşam annemler bendeydi çayın yanına büsküvi istediler koydum ama nasıl vicdan azabı duydum anlatamam dedim bunları size getiriyorum ama acıyorum size ve annemde kilolu acaip etkiledi beni montinin kitabı ve burası yasak şeylere zehir gibi bakıyorum :))) Çocuğa çikolata bile yedirmek istemiyorum ama yemek istedi elimde yedirirken elime bulaştı onu bilem gittim yıkadım alla alla özlem çok kaptırdın kendini diyorum arada ama çokta seviniyorum kendimi böyle görünce
Annemlere verdiğim büskiviler gece rüyama bile girdi yemişim 2 tanesini yedikten sonra diyorum napıcam ben naptım benn tükürmem lazım kusmam lazımm büyü bozulur yoksa derken uyandım ohh be dedim rüyaymış:roflol:manyıycammı yakında ne

motivasyoma bak beeevereliniortak alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Allah bize de nasip etsin:Saruboceq:

X