Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

aay kuzuuummmmmmmm..........
olur hepsi olur
benim gibi rahat gelin yok muydu hiç yaaa...
herşey tam gediğine otururu ayrıtılara takılma... ki ben çok ayrıntıcıydım ama düğün sırasında takmadım ve sinirlendiğim çok çok çok az şey oldu
15 günde 2 düğün, düğün alışverişi gelinlik davetiye dağıtımı hepsi yapıldı ve bitti

abla yazdım diğer topiğe annem salmak yok deyor

hatta spor yapmayom deyü kızıyor bana seni koca totlu diyor sempatiksalakcinni
bak kızdım anacına . yav sağlıkı deyil olsa bende bırakma derim.. 8. gün sırf et yenirmi?delikafaduldendelikafadulden
selam söyle aneye ...:nazar:

aeben, md48, ırem&Özge, ziligurti+, lightlife+, honda071+, Naz+, aksinaz

maşşalah .... ama benim kalkmam lazım bebeleri okuldan almalıyım ........ akşama gremessem sabaha görüşürüz ALLAH ıZıN verirse...
öptüm kocaman hepinizi . montili günler.....a.s..

bak unuttum gitmeden sopamı sallayım sohbete takıma gidin uyarı almayalım sonra ......

Son düzenleme:
ya kızlar ben yokken neler kaynatmsınız geriye dönüp sayfalr okuyup derken 2 sayfa daha ilerlemiş aslında alıntı yapıyp herkese bişyler yazmk istyordum ama bi yerden sonra koptum genel valla kime laf yetstirecegimi:hulya:

aa honda gelmiş hosgelmiş kızz montiyi bıraktın sen bizide bıraktın valla :1no2:

hoşbulduk sültanım nasılsın canım kız bırakmadım sizi vaktım oldukça bakıyorum yazdıklarınızaŞeniz

güle güle aebenim :gitme:çocuklar kapıda kalmasın git hemen.yarın görüşürüz artık,ben bu gecede buralardayım.eşim yok bu gece..kızlarla takılırız artık burda olan olursa...ösliycez seni...mucuksss...

aeben görüşürüz canım Allaha emanet ol.

Kızlar bi önceki sayfada ekledim linkleri .

yaaa çok güzel şeyler var sende istanbuldaymışsın ben en baştaki kına tepsisine bayıldım . özelden maili yazarmısın yada sana nasıl ulaşabilirim . yakın bir yerdeyseniz dükkanınızada gelmek isterim .

ya kızlar bir sayfayı okuyup bitirmeden siz bir sayafa yazıyorsunuz bile. Ya yetişemedim hızınıza valla direk son sayfaya geçtim artık.
Ben 5 gündür gram kilo vermiyorum ya, deli olcam kendime o kadar da dikkat ediyorum. Spor yapamıyorum gerçi, maalesef benim vücudum hareketsiz kilo vermiyor, illaki tepinicem, ya da terleye terleye koşucam. Evde bacak egzersizleri ile devam ama faydası olduğuna inanıyorum kilo verdirmese de.:enbuyukkk:

Bir şey sorucam ben etten ziyade (genelde tavuk ve balık kırmızı eti sevmem de), baklagil tüketiyorum, bir öğün baklagil tüketince öteki öğün mutlaka sebze türü mü tüketmek gerekiyor yoksa makarna da yenilebilir mi.
Vallahi okurken başım döndü, çalıştığım için çok vakit ayırıp yazamıyorum.
İklim ben de yazdığın diyetlerin birkaçını denedim. Evet genelde olumsuz sonuç alınıyor ama ben çabuk kilo vermek istiyorum işte! Yoksa salıcam gene kendimi. Havalarda çok serin akşamları, hasta olmayayım diye koşuya çıkamıyorum ama bu akşam sarınıp bürünüp koşarım artık!

döveceksiniz ama bugün yediklerim

sabah 2 kuru incir+ kuru kayısı

kahvaltı 4 dilim tam ekmek+peynir+zeytin ezmesi+maydanoz

ara yok:))

öğle mercimekli salata+tarçınlı yoğurt

çok acıktım yarım saat sonra da 3 kaşık yulafla biraz süt yedim.bilmiyorumkismile

akşam 1 haşlanmış yumurta+peynir+maydanoz+yarım porsiyon mercimek yemeği

bugün başka da bişey yemeyeceğim. aradaki yulaf cıs oldu ama neyse...

nurom menemen serbest evet .cokacimcoook...yokmu yazdan konserven .?

afiyet olsun nazlım menün güzel alkisalkisalkisnuromun dedigi gibi etin yanına salata güzel olurdu ama iş yerinde ımkanlar kısıtlı .....
tavugunuda 1 parça derken . 100gr. varmıydı .. daha fazla yiyeblirdin maden 2 gün protein agırlıklı gideceksin .... suyuda unutma iç bol bol ama iklim kadar deyil .delikafadulden.
ben kışlık hazırlamıyorum aebencim yaa.. biyek biber kavurup atmıştım dolaba onuda ilk fırsatta yedim hemen :)))

canım iyi mi kötü mü anlamadım.:uhm:

kilo cetvelin doğruysa iyi tabii, tebrikler...

ben yarın sabah tartılacağım. yine tüm gün litrelerle sıvı tükettim...moralm bozulur şimdi

iyi iyii.. :))) 78 olduğuma öyle çok sevindimki anlatamam :lepi: kaç gündür diyet yap yap kilo vermiyodum sinir oluyodum zaten 79 u c.tesi mi pazar mı ne görmüştüm :) çok sevindim yaaa.. şimdi bu sevinçle su bile içmek istemiyorum..
ama bugün ne yaptım biliyomusun dötümü kaldırdımda egzersiz yaptım ondan oldu sanırım opuyorumnanaktan

çok acıktım yarım saat sonra da 3 kaşık yulafla biraz süt yedim.bilmiyorumkismile

ben anladığım kadarı ile değerlendireyim iklimcim :)
bence amaç şeker ihtiyacını karşılamak ise kahvaltıdan önce hem incir hem kayısı yemene gerek yok gibime geliyo bilmiyorumkismile yani sadece kayısı da olabilir gibi..

diğer öğünler süper ama öğlen yemeğini sağlam yapsaydın yani mercimek yemeğini 2 tabak yeseydin ama sütlü yulaflı karışımı yemeseydin diyorum. benim nacishane fiktim tabiki..

bugünkü menümü bende vereyim bilmiyorumkismile inşallah hatalı bişey yoktur
kahvaltı(08:00)
peynir,1dilim tam buğday ekmeği,maydonoz,şekersiz çay

öğle(13:00)
1 tabak menemen,1 kase yoğurt, maydonoz

akşam(19:00)
1 tabak prinçsiz yoğurtlu ıspanak

akşam yatarken elma yada portakal yerim artık. sütüm kalmadıda almam lazım :)

walla sen bu işi tam kavrayana kadar kilolar alıp başını gidecek iklimim.canım sabah ekmek yediğin için öplen mercimeği tercih etmemeliydin,hadi onu öyle yediiiiin.....
akşam hem yumurta yemişsin hem mercimek ne oluyor kuzum? gene etle ekmek yemiş gibi olmuşsun..yumurtanın doymuş yağ içerdiğini söyleye söyleye dilinde tüy bitti aebenin..yumurta yerine yoğurt yeseydin olacakmış, kaldıki peynir yemişsin zaten yoğurda da gerek yokmuş yani..walla kasten yaptığını düşünücez artık..neyi ne ile yeme diyorsa aebenim sen yapılacaklar listesine alıyorsun onları.arada yulaf yemiycem diyordun daha bu gün, yine yemişsin...bizden söylemesi ama bu şekilde kilo vermen çok ağır olur verdiğin bunca emeği heba edersin cnm.ama şu an monti yapmıyorsun bunu bil tatlım..yani menülerin montiye uymadığından monti yapmıyorsun diyorum..senin diyetin sana özel oluyor şu durumda. ve tam yapılmış bir montiden alınacak sonucu alamayacaksın diye korkuyorum...gene polislik yaptım ama napiiim görüncede düzeltmeden duramıyorum..buyrunnnnnnnnn

bugünkü menümü bende vereyim bilmiyorumkismile inşallah hatalı bişey yoktur
kahvaltı(08:00)
peynir,1dilim tam buğday ekmeği,maydonoz,şekersiz çay

öğle(13:00)
1 tabak menemen,1 kase yoğurt, maydonoz

akşam(19:00)
1 tabak prinçsiz yoğurtlu ıspanak

akşam yatarken elma yada portakal yerim artık. sütüm kalmadıda almam lazım :)

nurom kilo vermiş olmana sevindim hadi bakalım sabaha az daha tıkırdat popoyukaydirigubbakcemile
gelelim menüne cnımcım aksam ıspanagın yanında ne yakısrdı tabiki yogurtt hemde monti amcamın kuralıan uymus olurdun onun dısında güzel bir menü:lepi:

walla sen bu işi tam kavrayana kadar kilolar alıp başını gidecek iklimim.canım sabah ekmek yediğin için öplen mercimeği tercih etmemeliydin,hadi onu öyle yediiiiin.....
akşam hem yumurta yemişsin hem mercimek ne oluyor kuzum? gene etle ekmek yemiş gibi olmuşsun..yumurtanın doymuş yağ içerdiğini söyleye söyleye dilinde tüy bitti aebenin..yumurta yerine yoğurt yeseydin olacakmış, kaldıki peynir yemişsin zaten yoğurda da gerek yokmuş yani..walla kasten yaptığını düşünücez artık..neyi ne ile yeme diyorsa aebenim sen yapılacaklar listesine alıyorsun onları.arada yulaf yemiycem diyordun daha bu gün, yine yemişsin...bizden söylemesi ama bu şekilde kilo vermen çok ağır olur verdiğin bunca emeği heba edersin cnm.ama şu an monti yapmıyorsun bunu bil tatlım..yani menülerin montiye uymadığından monti yapmıyorsun diyorum..senin diyetin sana özel oluyor şu durumda. ve tam yapılmış bir montiden alınacak sonucu alamayacaksın diye korkuyorum...gene polislik yaptım ama napiiim görüncede düzeltmeden duramıyorum..buyrunnnnnnnnn

zilicim tam bnde yorum yapmaya hzrlanıyordum ki sen coktan girmişşn devreyeŞeniz

iklimcim eger tam olrak kafanda oturtamdysan montiyi bi süre bizim menülerimizi takip et daha sonra kendi bünyene göre ayarla listeni ve unutma ne kadr cok karbonhidarat agrlıklı beslenrsen o kadr cabuk acıkırsın ve yulafı mümkünse ara ögün olrak görmeyi bırakkötükedihüso

beceremiyorum işte...anlamıyorum..yapamıyorum mafoldumbenmafoldumben

ne yiyeceğimi bilemiyorum...ama 20 gün içinde biraz incelmem lazım. offfffffffffff
ben ne yapacağım?????mafoldumbensenağlamasenağlama

öğlen yulaf yedim çünkü yemek yedikten yarım saat sonra bayılacak gibi oldum.
akşam aslında yumurta, peynir ve maydanoz yedim. ama yarım saat sonra sonuç yine aynı...hadi bakalım bir tabak mercimek...

ekmeksiz doymuyorum... yemek yedikten yarım -1 saat sonra içim kıyılıyor, çarpıntı başlıyor...

montiyi de yarım bırakmak istemiyorummmmmmmmmmmmafoldumben
mafoldumbensenağlama:çok üzgünüm:

X