Monotonlaşan evlilik

Ona küs olma nedeninizin tamamen birikim olduğunu söyleyin.
Yasanilanlardan öte mutsuzlugunuzu dile getirin.
Konuşamıyirsaniz yazın.
Yani şuana kadar nasıl anlattiysaniz başka yöntem deneyin.

Kilonuz sizi mutlu etmiyor demek ki, bu gece sizin dönüm noktanız olsun ve kilo vermek için her yöntemi deneyin vazgeçmeden.

Evliliginizi canlandırabilirsiniz.

Bu arada onu ret etmeyin. Öyle bir ortam olduğunda konuşun . Konuşmak daha kolaylaşıyor , eşref saatleri oluyor genelde. :)

Himm bu arada eşim ise gittikten sonra msj olarak şunu yazdım bı arkadaş buraya yazdığını msj olarak yılla demişti ona dayanarak yaptım

Gozlerinin içine bakınca anladım seni nasıl özlediğimi :)
Yazdım

Cvp vermedi işten gelecek birazdan
İnanılmaz şekilde içim kıpır kıpır sevinçten..

Dun msj attim esim gelmek uzere demistin? Simdi nasilsiniz?
Hiç msjima cvp yazmadı

Ben dün ilk defa arabamizla trafiğe çıktım çocuklarla
Annesine gittim işten çıkmadan orda olduğumu söylemek için tekrar msj atmıştım aradı

Niye gittiniz onlar gekmeyecekmitdi bize dedi evet araç bulamamışlar ben geldim dedim

Peki sen mi kullandın aracı dedi evet dedim ciddi misin dedi
Evet gerçekten ben kullandım dedim
----adamin dibisin --- diyerek sevindi (ben bunu iltifat olarak kabul ediyorum )

Tamam artık bundan sonra araba sende takıl kafana göre dedi
İyice cesaretlendim
Hatta bı daha araç alcam onuda senin üzerine alcam haberin olsun dedi

Gece hiç bişey olmamış gibi sarilip uyuduk tabi yine ben adım attım her zamanki gibi

Şimdi ise giderken de beni öpsün diye kafami uzattım kapı dışına gülümsedi öptü ve gitti :KK66:

gecn yasta ewlilik bence hata 25+ olsaydi butur sorunlarla karsilasmazdin belki. daha yasin genc cocuklarinda var o halde ewliligini duzeltmeye bak. konus esinle belki duzelir biseyler
iyi sanslar
Konuşuyorum cnm hep söylediği ben çalışıyorum sizden bişey beklemiyorum yorgun geliyorum istediğim gibi uyumak istiyorum arkamı dönünce rahat ediyorum diyor

Bende bu ara bazı şeyleri alışkanlık edişinin diye özellikle yaptırıyorum mesala uğurlarken beni öpmeye alissin gibilerinden

Konuşuyorum cnm hep söylediği ben çalışıyorum sizden bişey beklemiyorum yorgun geliyorum istediğim gibi uyumak istiyorum arkamı dönünce rahat ediyorum diyor

Bende bu ara bazı şeyleri alışkanlık edişinin diye özellikle yaptırıyorum mesala uğurlarken beni öpmeye alissin gibilerinden
anladim seni. esin fazla rahatmis . ne diyim insallah duzelir zira boyle bi adamla hayat naisl gececek? cocuklarin var en azindan onlara odaklanirsin. insallah esinde duzelir:KK15:

Esimin işi değil ama işyeri çok ağır işi basit ama dikkat isteyen bı iş kafası bile yoruliyordur bazen

Ama nede olsa kadiniz iki hoş kelam istiyor insan
Okuduğum yorumlarınızda süslü meyve tabakları, yakışıklım gibi iltifatlar gördüm, sizi şımartmıyor gayet düz davranıyor, siz de şımartmayın, kinci değilim ama inatçıyım, küs olsam işe yollamak için asla yataktan kalkmam, kahvaltıyı rüyasında görür, dediğimi yapın demiyorum ama küsken öyle yakışıklım makışıklım deyip sofra hazırlamak veya hizmet etmek için ekstra çaba sarf etmeyin, söyleyeceği 2 çift güzel söz yahu, aşkım seni seviyorum, bugün çok güzelsin, hayatımın anlamı gibi sözler söylemek zor olmasa gerek, bazı erkekleri anlamıyorum doğrusu.

Okuduğum yorumlarınızda süslü meyve tabakları, yakışıklım gibi iltifatlar gördüm, sizi şımartmıyor gayet düz davranıyor, siz de şımartmayın, kinci değilim ama inatçıyım, küs olsam işe yollamak için asla yataktan kalkmam, kahvaltıyı rüyasında görür, dediğimi yapın demiyorum ama küsken öyle yakışıklım makışıklım deyip sofra hazırlamak veya hizmet etmek için ekstra çaba sarf etmeyin, söyleyeceği 2 çift güzel söz yahu, aşkım seni seviyorum, bugün çok güzelsin, hayatımın anlamı gibi sözler söylemek zor olmasa gerek, bazı erkekleri anlamıyorum doğrusu.
Yok kusken asla iltifat etmem ama ise giderken arkasından kapıyı kapatırım
Eğer kuş değilsek merdivenden kaybolana kadar bakarım tam kaybolacagi zaman öpücük atarım

Ama küs isek ayakkabılarını giyerken kapatırım kapıyı

Amma ben yemek hazırlamazsam ortalık ayağa kalkar
Hatta bazen der o kadar güzel yemekler yapıyorsun ki her istediğimi yapma yaaa sisiyorum der :KK70:

Yok kusken asla iltifat etmem ama ise giderken arkasından kapıyı kapatırım
Eğer kuş değilsek merdivenden kaybolana kadar bakarım tam kaybolacagi zaman öpücük atarım

Ama küs isek ayakkabılarını giyerken kapatırım kapıyı

Amma ben yemek hazırlamazsam ortalık ayağa kalkar
Hatta bazen der o kadar güzel yemekler yapıyorsun ki her istediğimi yapma yaaa sisiyorum der :KK70:
:KK70:

Eğer küsmüşsem yemek yaparım ama sofra hazırlamam, kızıma söylerim, çocuğumun büyük olma avantajından yararlanıyorum :-)
Kavga ettiğimizde ya çıkar giderim ya da odama bir kapanırım görebilene aşk olsun :)))keçi inadı vardır bende, siz yine küsken kapıyı kapatıyormuşsunuz, beni kapı da bile göremez, kalkmam ki, siz benim dediklerimi yapmayın her evliliğin dinamiği farklı ama gerçekten eşinize bir şekilde ya öğretin ya anlatın ilgi beklediğinizi, canım cicim demeden öyle dümdüz de olmuyor evlilik.

İyi günde kötü günde diye söz veriyoruz imza atıyoruz. İlgi evliliğin olmazsa olmazsı biz hoşlanmasak bile sırf eşimiz mutlu olsun diye yapmıyor muyuz bazı şeyleri. Evde küs kalmak hele ki bu kadar uzun bir süre çok yanlış. Eşiniz sizden uzaklaşır başka hatalar yaparsa burda başka konular açmak zorunda kalırsınız maazallah. Giyinin süslenin çpcuğunuz varsa gönderin yada uyutun erkenden alın birrr kahve konusun. Sunu da unutmayın siz örnek olacaksınız eşinize önce siz yapın kendinize yapılmasını istediklerinizi sonra algılaması bile daha farklı olur. Kolay gelsin

X