Miyomlu Hatunlar Kulübü

Hibele benim inanılmaz derecede az yıllardır boşuna çekmişim hayatım normale döndü 6-7gun sürerdi şimdi 5-6 gün

Herhalde sonda takılmayan yoktur cesurveguzel benim sondayi ben ayilmadan önce çıkarmışlar sıkıntı yaşamadım o yüzden öncesinde sonrasindada.

Sonda bana etki etmedi hiç sıkıntı yaşamadım
Ama sondasız olmaz hemen kalkamıyosun altına yaparsın yara açık daha enfeksiyon riski olur idrardan cnm

Sonda bana etki etmedi hiç sıkıntı yaşamadım
Ama sondasız olmaz hemen kalkamıyosun altına yaparsın yara açık daha enfeksiyon riski olur idrardan cnm
ya bunu söylerken bile iğreniyorum ama göğüs küçültme ameliyatı oldum 5 gün önce ilk gün kalkmasın diye takmışlar ama benim sondayı yanlış takmışlar sızdırdı bi işe yaramamış oldu yatak kötek battı zaten ameliyat çıkışı çok baskı yapıyor idrar a sıkışıyosun

Yanlışmı takmışlar nasıl yaaa

Yanlışmı takmışlar nasıl yaaa
evet malesef bn diyorum çok sıkıştım, hemşire diyor yok olurmu sana öyle geliyordur sen istemesende o gidiyo sal kendini sıkma dedi bnde güvendim bıraktım tutmayı, ve oda ne bi ıslaklık. bunu söyledim hala sana öyle geliyor dyr refakatçim geldi yokla dedim baktı aaa cidden nemli dedi doktora sordular başı dönmüyo sa kalkabilir gibiyse sondayı sökün demiş bnde kalkarım dynce hemşire aşaya elini koydu az sabır dedi bi çekti bn çığlık eşliğinde sızlandım bunu yanlış takmışlar, yerleşmemiş bu dedi. sonra çilem başladı 5 dk dabir idrar hissi gidince hafif kanama ve akıntı yanma daha yeni düzeliyorum

Sondanın zaten enfeksiyon riski var
Geçmiş olsun ay bu hemşireler insanı delirtir yemin ederim ya....
Bişey söylüyosun herşeyi onlar biliyor!

of kızlar of bunalımdayım göğüs küçülktme ameliyatı oldum keyfiden çok omurgama çok ağırlık yapıyordu .şuan göğsüm zonkluyor ara ara kalp krizi geçiriyorum sanıyorum miyom ameliyatını düşündükçe göğüs kafesim hep daralıyor ,bide bundan kurtulsam oh desem , daha bekarım bütün vücudum kesilip biçilecek o izlerle yaşamak zorunda kalıcam daha kim alır beni =) düşünsenize her yeri kesilmiş eklenmiş kadın , napalım Allah beterinden korusun demi ameliyat olanlar 2 güzel sözünüze muhtacız lütfen iletişimde kalın ....

Reactions: shr
ben de dün laparoskopik myomektomi ameliyatı oldum. ilkbaşta ağrılarım oldu ağrı kesici kullanıyorum.sorularıız varsa cevaplayabilriim

kızlar bn hala korku içindeyim. bekarım burdaki herkes evli , ilişki yasağı bebek izni, tedavisi derken benim dışımda çok konu var net bilgi alamadım kimisi diyor çok sancı ağrı var kimisi hiç olmadı, hafif oldu. kafam çok karışık bnmki açık ameliyat olucak onu hizmettim artık ta sonra beni neler bekliyo hala tereddütteyim. öyle mızmız biri değilim. dayanıklıyım da. ama n bilim . şuan bi estetik ameliyat geçirdim. onun etkisi bitsin gidpp medikal park ın muhasebesiyle indirim için konuşucam. 6000 denmişti ordaki doktoru sevdim. ama fiyatta ısrarcı olunursa başka doktor bakıcam. ama artık gün almam lazım. ve ben hala korku içindeyim.

kapalı ameliyatta ilk gün ağrı çektim sonasında da az az oldu. 6 ay hamile kalınmayacağı söylendi ki zaten evli değilim
niçin açık ameliyat?
kapalı yapacak doktorları araştırmalısınız

samsunda doktor ve hastane arayışındayım ben ordudayım aslında ama orduda olmak istemiyorum . daha ince ameliyatlar yapabilen br profesör olsun istiyorum korktuğum için. miyomun 2 tane bulundu biri 5 diğeri 11 cm bu sebeple kapalı ameliyat macera olur dedi doktorum . hem anestezinin süresi uzar hem ameliyatın süresi uzar. laparoskopi nin ameliyat masasını gösterdi sanırım kürtaj yapılırken kullanılan bir masa böyle dizler kırık olacak şekilde yatırılıyor bu şekilde duruş uzun ameliyatda zararına olur birazda kilolusun zorlanırsın dedi .

anladım canım ben masaya dikkat etmemiştim açıkcası intenretteki videolarda da ilgimi çekmedi. istanbula gelme durumun yok mudur
zaten 1 gün hastanede yatıyorsun ikinci gün taburu ediyorlar. benim ameliyatı yapan doktor da bu konuda çok iyi 7 bi tll lik bi maliyeti oldu
miyomların hepsinin alındığını söyledi ama bazı klantılarında kalmış olabiliceğini belirtti.

aslında gelirim istanbulda teyzemler var ama yolculuk yapamam ameliyttan sonra ordada uzun süre kalamam yani 1 hafta içinde uçağa binebleceğimi sanmıyorum bu sebeple samsunda araştırıyorum bitane buldum prof. oda 6 bin istedi pazarlık yapıcam kalanı vericez artık . gecikmek de istemiyorum 2-3 ay içinde olup kurtulmak istiyorum.

Merhaba, ben Istanbul'da kapali ameliyat yapacak miyom konusunda uzman bir doktor ariyorum. Hangi hastane ve doktorda oldugunuzu ogrenebilir miyim?

Merhaba, ben Istanbul'da kapali ameliyat yapacak miyom konusunda uzman bir doktor ariyorum. Hangi hastane ve doktorda oldugunuzu ogrenebilir miyim?
Ozel gop hastanesinde prof. gurkan arikan
Youtubedan videolarina bakabilirsiniz
Sorucaginiz seyler olursa litfen yazin

Ben bugun disari cikabildim ameliyat sali gunu oldu.
Gurkan arikanla iletisime gecip kapali ameliyat olup olmayacagini sormalisin
Videosunda buyik miyomlarim bilr kapali olabilicegini soyluyordu
Ozel sagliigm varsa ucrrt odemezsin
Acik olmami istemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…