Miyomlu Hatunlar Kulübü

4 ay uzun bir süre değil mi başka bir doktora mı görünsen

Myom embolizasyonunu araştırın lütfen ben ameliyat olmadan bu yöntemle myomları küçülttüm.mutlu cihangiroğlu doktorumun ismi

Büyük geçmiş olsun canım şu anda iyi olmana ve kurtulduğuna sevindim,çocuk sahibi olmayanlar açısından da acaba uygun bir yöntemmidir damarlar tıkanıyor ya rahim beslenmesi sekteye uğrarmı acaba

Büyük geçmiş olsun canım şu anda iyi olmana ve kurtulduğuna sevindim,çocuk sahibi olmayanlar açısından da acaba uygun bir yöntemmidir damarlar tıkanıyor ya rahim beslenmesi sekteye uğrarmı acaba
Siteyi kullanmayı pek bilmiyorum :)yorumu bana yaptınız sanırım.hic evlenmedim çocuğum da yok benim başka çarem yoktu ameliyat olsaydım rahmimi alcaklardı.

Merhaba bende Uşak ta medikal park a gittim . Ve 5 cm miyom olduğunu söyledi ameliyat olabilirsin dedi . Anlattı gebeliğe engel yumurta gelişimini engelliyor bunlar dedi. Kan tahlili emar sonucunu öğrenmek için aradım . Doktor bana takip altında olacağımı diğer ay da gitmem lazım tahliller için . Büyütecek mi küçülecek mi içine kanamalı bir miyom mu ona bakacağız dedi. Sevinmeli miyim bilemedim . Çok üzüldüm Yen'i evliyim bebek isterken bununla karşılaşmak çok üzdü . Rabbim herkese sağlık versin . Kan tahlili sonuçlarım da bunlar . Ne yapmam lazım devlet ya da başka doktora da gitmeli miyim ?

Eklentiler

• IMG_3430.jpg
    19,9 KB · Görüntüleme: 63
medikal park gereksiz ücretler çıkartıyor haksız kazanç bana göre bu. ben de gitmiştim doktoru beğendiğim için hastaneden herşey dahil fiyat istedim. nazlandıkça nazlandılar. yok oda sı yok tahlili şusu busu eni konu sezeryan yapılacak tıp fakültesine gidicem naz niyaz uğraşamam ilgi de yok çok sinirlendim. tekel sanki başka hastane yok hayret bişey

Reactions: shr
Muayene ücreti 80 tl ve kan tahlili emar için 138 ödedim. Hastane için değil ama doktor için çok iyi duydum . Diğer nerde hastane var bilmiyorum bu şehri en yakın bu geldi bana . Başka önereceğiniz doktor hastane var mı peki

doktor seçimi önemli tabi benim bulunduğum bölge de tıp fakültesinde profesörler var medikaldekide profesördü muayeneye 300 verdim ameliyata oda ve tahliller hariç 6 bin tl istediler gerekirse fazlasıda verilir ama yapılacak olan aynı işlem ama bu hastane çok nazlı

bana tavsiye etmediler bekarım. evli ve çocouklulr için daha uygunmuş.

Kızlar on martta c.paşada miyom ameliyatı olacağım. Dokuz cm. rahim içi miyomum var. Doktor miyomun çok büyük ameliyatta rahmini de kaybedebilirsin risk var buna hazır mısın dedi. Mecburen hazırım dedim. Doktor bunu söylemek zorunda tabii ki her ameliyatın riskleri vardır. Cerrahpaşada prof. Ameliyatı mı yapacak ücret konusunu hiç konuşmadık. Aseptik servisine çık ameliyat gününü al dedi. Ücreti 6 mart anestesi muayenesi günü kendisine ulaşırsam konuşacağım koskoca prof. Ssk. lı da olsam elbet bir ameliyat fark ücreti vardır. Daha önce c.paşada ameliyat olan varsa bana bu konu da bilgi verebilir mi. Herkese geçmiş olsun.

Cerrahpaşa da prof. Altay Gezer miyom ameliyatımı yapacak on martta. Çok korkuyorum kızlar 9 cm. Riskliymiş. Offff. Yüreğim daralıyor. Bıktım ameliyat korkusu yaşamaktan 15 yaşında kemik tümörü geçirdim yıllarım hastanelerde geçti şu an 38 yaşındayım. Bacağımda protez var. Şimdi rahmimi de kaybetmek istemiyorum. Çok yıprandım çünkü kendimi tükenmiş hissediyorum artık ufak acıları bile kaldıramıyacak gibi hissediyorum. Halinize şükredin Allah beterinden korusun. Ben yıllarca kemik hastalığı ile uğraştım yendim hastalığı ağır aksak yürüyorum işte... Bunada şükür ama birde şu miyomdan kurtulsam sorunsuzca... Herkese çok geçmiş olsun.

Arkadaşlar merhaba gece n doktor tahlil yaptı fsh 10.35
Lh ise 30.65. Çıktı ultrasona gireceğim bilgisi olanlar yazabilirmi

Hic korkma arkadaşım ben de aynı durumdaydım cok korkuyordum rahmin içinde dediler risk büyük dediler ama çok kolay oldu boşuna panik yapmışım

Sevgili Baharca034, endiseni cok iyi anliyorum. Ben de 3 Subat'ta myom ameliyati oldum, 7 cm'lik bir myom alindi. Kapali diye girdigim ameliyatta doktor bazi komplikasyonlar yuzunden (myomun rahim duvarina yapisik olmasi ve normalden daha yumusak olmasi) aciga donmek zorunda kalmis. Birkac gun ameliyat sonrasi sikintilari cekiyorsun -ilac aldiginda gecen agrilar ve sindirim sisteminin uyum saglamasi surecindeki hafif sancilar- sonrasinda normal hayatina donuyorsun. Prof. Altay Gezer'in basarili bir doktor oldugunu duymustum, myom ameliyatlarinda rahimin alinmasi cok cok ender gorulen bir durum olsa gerek, pek cok doktor bu sekilde bir endiseye gerek olmadigini soyluyor. En onemlisi duzelecegini ve bu sikintidan kurtulacagini dusunerek ameliyata rahat girmen, eminim her sey yolunda gidecek ve sen de cok yakinda atlatmis olacaksin. Simdiden cok gecmis olsun, rahatla lutfen.. sevgiler

Çok geçmiş olsun bence bazı dojtorlar cerrahilerine güvenmiyorlar o yüzden de en kötü senaryoyu yazıyırlar

Ç
Çok geçmiş olsun allah korktuğundan kurtarsın hepimizin derdi rabbim yardımcın olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…