Miyomlu Hatunlar Kulübü

Bebegimi kaybettikten sonra bende aynen oyle dusundum ama is isten gecti..ama bana hicbi doktor alalim demedi hep once gebe kalmayi dene dediler,bende ondan bekledim
Bana da almayalım dediler hep ama deneme yanılma yöntemi yapılacak halimiz mi var bizim bi görelim düşük olsun sonra alırız! Doktorlara bazen anlam veremiyorum!

Bana o kadar buyuk bi aci yasattikar ki,mujdesini alali bir hafta olmusken kaybettim bebegimi..bi daha ayni kumari yalvarsalar oynamam!

Benimde 2,5 cm di 3 yılda 5 oldu bebekte olmayınca aldırdım gitti:)))
ameliyatı nasıl geçti lokal anestezi mi genel anestezi mi çalışıyormusun. ben çalışıyorum.

Bebegimi kaybettikten sonra bende aynen oyle dusundum ama is isten gecti..ama bana hicbi doktor alalim demedi hep once gebe kalmayi dene dediler,bende ondan bekledim
bana bir doktor aldır dedi açık ameliyatla çalıişıyorum diye kabul edemedim ama hiç de hamile kalamadım fakülte dr u prof doktorum hep zararsız diyorlar.

Hamile kalamiyosaniz mutlaka etkisi oluyodur bence,calisirken zor tabi allah hayirlisini versin.daha once hic ameliyat olmadim,neye ihtiyacim olacak napicam nasil olcak hic bilmiyorum..

Benim ameliyatım laparoskopi olarak başladı ancak rahim kasında olduğu için birtanesi 40 dakika almaya uğraşmış ancak alamamış doktrım açık kesi atmak zorunda kalmış .hem açık hem laparoskopi oldu.
Ameliyatım çok başarılı geçti hiçbir sorun yaşamadım 1 ayı geçti ama tam toparlayamadım henüz.Kanlı ameliyt olmasından dolayı gücüm yerine gelmedi tam.
Ben 5 kez tüp bebek tedavisi gördüm 2.transferimden sonra yerleşme kanaması yaşadım leke şeklinde akabinde şiddetli ağrı yaşadım rahim kasıldı sürekli ve ben hissettim rahim geri attı embriyoyu..o saatten sonra aldırma kararı aldım etki etmez deselerde doktorları dinlemedim.Bişey olduğunda onların canı değil bizim canımız yanıyor çünki

Cok dogru gercekten oyle insallah en kisa zamanda iyi olursunuz.peki hastanede nelere ihtiyaciniz oldu?sonda konusunda cok endiseleniyorum,esimden baska yanimda kalcak kimsem yok.hastaneyede hazirlikli gitmek istiyorum

Hibele hiç benim bir ay iznim olmadı ki.off nasıl olcak bilmem bu iş.özel doktorda aldırdın dimi.dondurulmuşlarım beklemede sen şimdi aldırıp toparlanıp doğal hamile mi kalmaya çalışacaksın yoksa tüp bebeğe devam mmı?

Bana o kadar buyuk bi aci yasattikar ki,mujdesini alali bir hafta olmusken kaybettim bebegimi..bi daha ayni kumari yalvarsalar oynamam!
Rabbim tez zamanda tekrar hamile kalıp kucağınıza almayı nasip etsin
Acınızı tahmin bile edemiyorum Allah sabır versin.
Bu arada benimde refakatçim yoktu eşim geldi gitti sağolsun oda arkadaşım ameliyt için bekliyordu o yardımcı oldu bir şekilde halloluyor

Ben izmit araştırma hastanesinde oldum ameliyatımı zaten 1 denememde orda olmuştu tüp bebek doktorum yaptı ameliyatı.1 tane donmuş embriyom var ama iki ay doğal deneyip bir toplama daha yaptırıp 2 embriyo transfer ettirmek istiyorum ama nasip bakalım

İnsallah bende bi sekilde halledebilirim,cok sagol inan cok yardimci oldun moral verdin tesekkur ederim,allah.in izniyle hepimiz gonlumuzun muradina kavusuruz insalllah

İnsallah bende bi sekilde halledebilirim,cok sagol inan cok yardimci oldun moral verdin tesekkur ederim,allah.in izniyle hepimiz gonlumuzun muradina kavusuruz insalllah
Nedemek bitanem azda olsa yardımım dokunduysa ne mutlu bana.
Refakatçin olmayacaksa sana tavsiyem en gerekli olan şeylerini başucuna koy.Eşin yanında kalabilir umarım.ameliyattan sonra ilk kalkarken yardıma ihtiyacın olucak bir de gece idrar torbası boşaltılıyor umuttepede hemşirelr yapmadı oda arkadaşıma rica ettim.Sonda kpnusunda endişelenicek bişey yok hiç acımıyor çıkartırken.
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun evlat uğruna çektiklerimizi görsün kurban olduğum Allahım

Valla benim esim dinlemez kimseyi kalir yanimda.ayy allah.im ne zor bisey ama evlat ugruna hersey gize aliniyo iste,amin valla

Valla benim esim dinlemez kimseyi kalir yanimda.ayy allah.im ne zor bisey ama evlat ugruna hersey gize aliniyo iste,amin valla
Eşin şöyle kalabiliyor eğer oda arkadaşın izin verirse kalabilir anca yazılı kağıt istiyrlar oda arkadaşından.Kadın doğum servisi olduğu için yanındaki hasta rahatsız olabilir oyüzden .ama şimdiden özel oda için ismini yazdır devlette olmayı düşünüyosan

Mustafa beye muayne olmaya gidince onuda soriyim en iyisi,odada olmazsa bile yakinimda olur gitmez bi yere diye dusunuyorum ama insallah anlayisli birine denk gelirim

Mustafa beye muayne olmaya gidince onuda soriyim en iyisi,odada olmazsa bile yakinimda olur gitmez bi yere diye dusunuyorum ama insallah anlayisli birine denk gelirim
Canım belki devlet hastanesi biraz daha esnektir ayrı bölümü yoktur bilemiyrum şimdi ama durumun varsa şimdiden özel oda için isim yazdırabilirsin daha rahat olur senin için

Kurtajin kontrol randevusundan sonra gudicem mustafa beye,onada daha on gun var
Hmm gidince servis bölümüne geç ortamı bi kolaçan et bakalım hatta hemşirelere sor eşimden başka refakatçi yok kalabiliyormu diye bize şehir dışından geliyoruz diye ve oda arkadaşım izin verdi diye tamam demişlerdi ama bilemiyorum

yarabbim beni doktor 2 tane koymak istemiyor embriyo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…