Miyomlu Hatunlar Kulübü

Cok sagolun daha karar veremedik,once on gun sonra kurtajimin kontrolu var,ameliyatimi kim yapcak nerde olcam o zaman karar vericez kismetse

Senin miyomun ne buyuklukte?ne zaman ameliyatin?ben cok endiseliyim ve korkuyorum acikcasi..
Canim bende korkuyorum.bendeki ultrason sonuclari da farkli.oncesinde farkli doktorlar vardi aklimda.simdi erbil doğana muayeneye gidicem.bakalim.senin aklında hangi doktor var.

Benim pek bildigim tanidigim doktor yok,ama devlet hastanesinde kadin dogumcu mustafa bey var dediler pek met ettiler ona gidicem muayne olmaya kontrolumden sonra

Nasil farkli cikti sonuclar?kac santim miyomun?erbil dogan hangi hastanede doktor?ben golcukte oturuyorum

Seninki benimkinden buyukmus,allah yardimcimiz olsun,inanilmaz bi endise ve korku duyuyorum,ihtimalleri dusunmek bile nefesimi kesiyo,ama evlat sahibi olmak fikri herseyi onemsiz kiliyo.golcuk devlet hastanesinde mustafa bey

Seninki benimkinden buyukmus,allah yardimcimiz olsun,inanilmaz bi endise ve korku duyuyorum,ihtimalleri dusunmek bile nefesimi kesiyo,ama evlat sahibi olmak fikri herseyi onemsiz kiliyo.golcuk devlet hastanesinde mustafa bey
Yiğit Beye gidip muayene olmanı tavsiye ederim gerçekten çok iyibir doktor.Bende sizin gibi çok korkuyordum korktuğum kadar olmadı herşey yolunda gitti çok şükür sizde strese sokmayın kendinizi su gibi akıp geçip gidiyor.
Özlemcim bu arada senin hamilelik hormonların temizlenince vücuttan miyomun eski boyutuna gelir.acaba beklesen mi biraz daha

Bi defer dusuk yaptim miyom buyudugu icin,bi daha ayni üzüntüyü goze alamiyorum acikcasi nasilsa yine buyucek,o korkuyla yasamak daha kotu..olmazsa onada giderim,sagolun

Bi defer dusuk yaptim miyom buyudugu icin,bi daha ayni üzüntüyü goze alamiyorum acikcasi nasilsa yine buyucek,o korkuyla yasamak daha kotu..olmazsa onada giderim,sagolun
Anladım yok ameliyat için beklesen mi büyükken alması daha çok dikiş demek o küçülecek ozaman daha az dikiş olur benim 5 cm 2 dikiş atıldı sadece

Eger ameliyata kadar kucukurse belki kapali ameliyat sansimda olur diye umutlaniyorum ama nasip insallah dedigin gibi olur.sizede cok gecmis olsun

tam rahminin ortasında var zararsız diyorlar.ama bebekte yok piyasada sanki günden güne büyüyor gibi kendi kendine.1.3 cmden 2 cm e çıktı. adetli olunca 2.5 cm oluyor hala zararsız.adette yamultuyor kansızlık yapıyor acillik ediyor o kadarcık. zararsız ablası zararsız.

Miyomlar kanla besleniyolarmis,simdi bebek yok diye kucuk,kendi kendine buyuyosa bide bebek olunca gorun.benimki 5 haftalik gebeligimde 2.5 cm buyudu dusuge sebep oldu..

Benimde 2,5 cm di 3 yılda 5 oldu bebekte olmayınca aldırdım gitti:)))

Ohh ne guzel ay valla darisi basima,yas geciyo cocuk diye yanip tutusuyoruz,bi kurtulsam hayirlisiyla bende insallah

[QUOTolucaE="ozlemdurmus, post: 48136795, member: 773718"]Ohh ne guzel ay valla darisi basima,yas geciyo cocuk diye yanip tutusuyoruz,bi kurtulsam hayirlisiyla bende insallah[/QUOTE]
Valla hep erteledim korkudan aman bişey olur diye en son Yiğit Bey dedi ki bana hamile kalırsan çok kıymetli bir gebelik olucak eğer miyom yüzünden kaybedersen çok canın yanar dedi bendr hemen alın dedim.İyi ki aldırdım ileştim bile geçti gitti...ertelemeseydim keşke aldırsadım en baştan

Bebegimi kaybettikten sonra bende aynen oyle dusundum ama is isten gecti..ama bana hicbi doktor alalim demedi hep once gebe kalmayi dene dediler,bende ondan bekledim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…