Miyomlu Hatunlar Kulübü

Şimdi
Onuda kesin sorucam,cok sagolun ya inanin icimi rahatlatiyo sizinle konusmak
Bi tanıdıktan haber aldım onunda rahim içinde miyomları varmış hemde 6 tane ameliyat demiş Yiğit bey o ameliyat olursa senden önce sana baya faydası olur cnm seni bilgilendiriyo olucam onunla ilgili
Sende sağol nedemek hayırlısıyla atlatıcaksın inşallah

merhabalar. bendede 9 cm rahim dısında bulunan bi miyomum varmış. yeni öğrendim. gittiğim doktor rahmimim alınabileceğini öyledi. Dünden beri şok içindeyim. bu arada bekarım.. bursada bu konuyla ilgilenen bildiğiniz iyi bi doktor varmı. yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar..

Rahminiz neden alınabilirmiş ne alaka 10 tane miyomu olan birinin bile rahimi alınmıyor artık gittiğiniz doktor da baya caniymiş doğrusu

ARKADAŞIM DR SEÇİMİNİ İYİ YAP BANADA BİR SÜRÜ TR ALINACAK DEDİ BİR DR BULDUM VE ŞÜKÜRLER OLSUN BANA ÜMİD VERDİ İKİ SEFERDE KAPALI AMELİYAT İLE YAPARIZ DEDİ İLKİNİ OLDUM İKİNCİSİ EKİMDE

Miyomunuz kac santim?ne kadar sure once oldunuz ameliyati?yani iki seferde almak icin araya ne kadar zaman koydu doktorunuz?

ARKADAŞIM BENİMKİ 3,5 CM İDİ İKİ AMELİYAT ARASINI GEBELİK DÜŞÜNMEM VE YASIMI DİKKATE ALARAK UZUN TUTMADI BUNUN İÇİN 3 AY İÇİNDE OLACAK SANIRIM

3,5 cm miyomu tek seferde neden alamamis?yeri neresi rahim icindemi?benimkide 7 cm,acik ameliyat dedi doktorum ama cok korkuyorum acikcasi.sizede cok gecmis olsun.ikinciden sonra ne kadar korunacakmissiniz peki?

3,5 cm miyomu tek seferde neden alamamis?yeri neresi rahim icindemi?benimkide 7 cm,acik ameliyat dedi doktorum ama cok korkuyorum acikcasi.sizede cok gecmis olsun.ikinciden sonra ne kadar korunacakmissiniz peki?
ARKADAŞIM RAHİM İÇİNDE BEBEĞİN TUTUNMA YAPABİLECEĞİ YERDE İMİŞ MİYON
TEK SEFERDE RAHİME ZARAR VERİR KAPALI AMELİYATTA SONUÇTA KAMERA İLE GÖRÜYORUZ DEDİ. AÇIKTA ALINIR AMA KAPALIDA ALINMASI ZOR OLABİLİR DEMİŞ İKİNCİ KEZ OLABİLECEĞİ KONUSUNDA BİLGİ VERMİŞTİ DR.

KAPALI OLMASI NEDENİYLE KORUNMA İLK AZ İÇİN VERDİ DR BEY

Benimde miyomum rahim icinde,demekki benim acik ameliyattan baska sansim yok,seninkinin iki kati buyuklukte cunku..allah hepimizin yardimcisi olsun valla,bu korkularla bas etmek daha cok yoruyo beni

Merhaba kızlar benim de rahim dışına doğru büyüyen 11 cm büyüklüğünde bir sapli subseroz miyomum vardı. Epidural açık ameliyat şeklinde alındı.Bugün ameliyat sonrası 4.günüm.. Ağrılarım hala geçmiş değil ama size tavsiyem eğer ameliyat öneriliyorsa korkmayın. Inanin strese değmezmiş, güvendiginiz bir dr emanet edin kendinizi. Ben masadan ayrılırken teşekkür ediyordum :)

Zaten butun sorunumda o ya,guvenebilecegim bi doktoru nerden bulucam ve guvenebilecegimi nasil bilicem..acaba bende epidural mi yaptirsam,belki uyanik olursam icim rahat edermi ki..

Epiduralli halime dönebilsem keşke :) en rahat zamanlarımdı.. Hiçbirşey hissetmemistim.. Herseyi gorucem hissedicem korkusuyla kac gun ağladım ama sanki bes dk sürdü.. soylediklerine gore hic uyumamişim ama ara ara olan konusmalarimiz dışında pek birsey hatırlamıyorum.. Kısacası epidural ameliyat anı korkunç degildi..

Yarin baska bi doktordan fikir almaya gidicem ameliyat icin,en iyisi epiduralle olabilirmiyim diye sorayim,bakalim ne dicek

Merhabalar.. ablamın da 3.5 2.5 ve 1.5 cmlik 3 tane miyomu var. Ameliyat şart artık. Açık ameliyat olması lazım. Bugun gittiğimiz doktor da 6000 lira ameliyat ücreti istedi. Var mı önereceğiniz bi hastane,doktor? Ankarada tabi :)

Kızlar ben ameliyat olalı 6.5 hafta oldu bugün ilk defa dışarı çıktım masa tenisi oynadık yürüdüm scooter motora bindim ama dışardayken kahvemsi bi akıntı geldi acaba hırpalandım diyemi((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…