Miyomlu Hatunlar Kulübü

Canim geçmiş olsun kime oldun ve kaç lira tuttu doktor parası ve hastane parası kaç tuttu. Yenimi oldun.daha öncede sordum mu hatırlamıyorum. Lütfen bilgi verir misin

Ben devlet hastanesinde oldum. Arastirma hastanesi. Hiç para ödemedim:) Gayet de memnun kaldım. Kontrollerimi de devlette oldum.

Hamile kalmadan once 5 cm miyomum vardi 6 haftalik hamileyim 8 cm olmus ama suana kadar bana bi sikinti yasatmadi ne agri ne kanama ilerde nasil olur bilmiyorum dua ediyorum sadece bol bol ..ve firsat buldukca ayaklarimi uzatip yatiyorum

Hamile kalmadan once 5 cm miyomum vardi 6 haftalik hamileyim 8 cm olmus ama suana kadar bana bi sikinti yasatmadi ne agri ne kanama ilerde nasil olur bilmiyorum dua ediyorum sadece bol bol ..ve firsat buldukca ayaklarimi uzatip yatiyorum
Rabbim sıkıntı vermez inşallah
Hsyırlısıyla dünyaya getirirsiniz yavrunuzu bizim için de dua edermisiniz evlat sahibi olamayanlar için

Rabbim sıkıntı vermez inşallah
Hsyırlısıyla dünyaya getirirsiniz yavrunuzu bizim için de dua edermisiniz evlat sahibi olamayanlar için
Teşekkür ederim tabiki ederim ama dört gün önce bi kanama geçirdim çok şükür bebeğime bişey olmadı kalp atışları normal çok korktum çok ağladım bebeğimi kaybetmek istemiyorum şu an yine sıkıntı yok sürekli yatıyorum artık daha dikkatliyim

Bende gebe kaldim,bir hafta sonra dusuk yaptim..simdi miyomumu aldirmak icin doktor ariyorum.burdan ameliyat olanlardan ricam ameliyat ve sonrasinda neler yasadiklarini paylasabilirlermi?

Bende gebe kaldim,bir hafta sonra dusuk yaptim..simdi miyomumu aldirmak icin doktor ariyorum.burdan ameliyat olanlardan ricam ameliyat ve sonrasinda neler yasadiklarini paylasabilirlermi?
i
Cevap yazdım ama tuhaf bişeyler oldu anlamadım hepsi birarada çıkıyor yazdıklarımın

Canım yazdığım cevaplar hepsi birarada görünüyor anlamadım bi değişik oldu

Okudum sagolun.ameliyat icin hastaneye yatarken neler hazirlamali,nasil bi canta yapmaliyim?nelere ihtiyac duyuluyo bilgi verebilirmisiniz?

Okudum sagolun.ameliyat icin hastaneye yatarken neler hazirlamali,nasil bi canta yapmaliyim?nelere ihtiyac duyuluyo bilgi verebilirmisiniz?
Ben araştırma hastanesinde oldum ona göre yazayım.Yatak koruyucu ped,gecelik(mutlaka gecelik alın pijama ilk gün giydirmiyolar alta)
Duş aldım ameliyata girmeden evvel şampuan havlu lazım oluyor
İki rulo havlu peçete,ıslak mendil,büyük iç çamaşırı aldım pamuklı olmasına dikkat edin,birde çıkışta giymek için bol alt alın ki sıkmasın sizi,ben ince bir battaniye koydum oda klimalıydı baya işime yaradı ordakiler pistir diye güvenemedim örtünmeye.
Kanamam oldu ilk gün hasta bezi koydum çok rahat oldu daha sonra ped koydum.
Aklıma gelenler bunlar

Cok sagolun bende ufak ufak bunlari toparlamaya basliyim en iyisi ne kadar bol kiyafet almaliyim acaba?evdeki esofman takimimin alti bol baya sıkmiyo giydigimde ama yinede baskami aliyim?

Cok sagolun bende ufak ufak bunlari toparlamaya basliyim en iyisi ne kadar bol kiyafet almaliyim acaba?evdeki esofman takimimin alti bol baya sıkmiyo giydigimde ama yinede baskami aliyim?

He bir de uzun sabahlık hırka tarzında bişey çok iyi oluyor hatta iki tane alın narkoz atarken kirleniyor ilaç kokusu siniyor

Kızlar benden başka yeni ameliyat olan yok mu?
Reglime 4 gün var regl ağrılarım başladı zor geçiyor mu? Atlatan varsa bana bilgi verebilir mi? Panik oldum biraz

Canim şimdiden geçmiş olsun.sen kime nerde ameliyat olmaya karar verdin?

Bide miyomun kaç cm .açık mi kapalı mi olacaksin.cevsplarsan çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…