Miyom ameliyatı olanlar

Kuzum alt emar nasil cekiliyo bi anlatirmisin lütfen benimde ultrasonda 7.7 santim miyom gördü doktor emar istedi ve cumartesi gircem nasıl bisey neden istedi hiçbişey bilmiyorum 1 buçuk senelik evliyim 26 yaşındayım lütfen cvp
Bende girdim ilaçlı mr a girdim hatta.Mr aletine karın bölgem içinde kalacak şekilde yerleştirdiler,üzerine bir plaka koydular, 15 dk normal sonra ilaç verip bir 15 dk daha çektiler.Korkulacak bir şey değil.

Ben 24 yaşında bekarım ve çocuğum da yok. 1 buçuk ay oldu ameliyat olalı. 13 cm miyomum vardı açık ameliyat oldum şuana kadar bir sıkıntım olmadı çok şükür ilk 3 gün çok agrım oldu ama günden güne iyi oldum ilk adetimi de ameliyatta 1 hafta sonra gördüm ama suan adetim gecikti nedeni ne bilmiyorum ama kontrole gidicem haftaya tavsiyem korkma benim ameliyat kesim dikey olmasına rağmen hızlı toparladım çok şükür
Merhaba benden 5 tane aldılar büyük, küçük ödemim oldu normal mi ve ne yapmam lazım atabilmem için

Ben 24 yaşında bekarım ve çocuğum da yok. 1 buçuk ay oldu ameliyat olalı. 13 cm miyomum vardı açık ameliyat oldum şuana kadar bir sıkıntım olmadı çok şükür ilk 3 gün çok agrım oldu ama günden güne iyi oldum ilk adetimi de ameliyatta 1 hafta sonra gördüm ama suan adetim gecikti nedeni ne bilmiyorum ama kontrole gidicem haftaya tavsiyem korkma benim ameliyat kesim dikey olmasına rağmen hızlı toparladım çok şükür
MErhaba bende Rahim içerirsinde Rahim arka duvarına gömülü 3,5 cm miyom tespit edildi açıkcası açık ve kapalı ameliyat arasında kararsızım açık ameliyat için Ali hocayla kapalı için önder beyle konuştum her ikisinin de hastaları varsa bana yardımcı olabilirse sevinirim. Siz Ali Hocaya ameliyat olmuşsunuz kendisi çok yaşlı ameliyatı kendisi mi yapar yoksa asistanlar mı? Ve bir de ameliyat sonrası Rahim yapışıklığı Riski beni çok korkutuyor:KK43: sizin miyom Rahim dışında mıydı?

Sizi inanın anlıyorum. Ankara'da Önder Koç var. Hatta durumunuzu instagramdan yazın. Çok geç cevap veriyor ama ilgileniyor. Belki zor olabilir ulaşmanız ama kendisi geç de olsa cevap veriyor. Bende corona sebebiyle gelemeyeceğimi bu akşam ilettim. Yarın mr sonucumu göndereceğim. Kapalı olur mu diye.

Mesajınızı okuyunca çok kararsız kaldım benim de rahmin dışına doğru büyüyen 7 cm saplı miyom var adana da başkent te ameliyat olmayı düşünüyordum. Olmamak mı lazım olmak mı kararsız kaldım
Merhaba benim de Rahim duvarına gömülü miyomum var bekarım çocuğum yok sizin miyomla çocuk olmuş tabi konumları durumları farklı olabilir benim bu miyomla hamile kalamayacağım söyleniyor ameliyat deniyor. Ama ameliyatın zarar verebilecek olması ihtimali de beni aşırı korkutuyor. Siz ne karar verdiniz

Merhaba benim de Rahim duvarına gömülü miyomum var bekarım çocuğum yok sizin miyomla çocuk olmuş tabi konumları durumları farklı olabilir benim bu miyomla hamile kalamayacağım söyleniyor ameliyat deniyor. Ama ameliyatın zarar verebilecek olması ihtimali de beni aşırı korkutuyor. Siz ne karar verdiniz

Canım benim rahmin dışına doğru büyüdüğü için doktorum gebeliğe engel değil ikinci çoçuğu yağ şikayetin olursa alırız şuan için almanın bir mantığı yok dediler ben de ağrı kanama adet düzensizliği yapmadı şikayetim olmadığı için şikayet olana kadar devam dedi ikinci çoçuk istiyorum şimdi

Bende girdim ilaçlı mr a girdim hatta.Mr aletine karın bölgem içinde kalacak şekilde yerleştirdiler,üzerine bir plaka koydular, 15 dk normal sonra ilaç verip bir 15 dk daha çektiler.Korkulacak bir şey değil.
Kuzum çektiler ama raporda kist kitle diyo 35x40 mm diyo bisey anlamadım doktor miyom demişti ve ancak yarın gidip gösterecem sonucu sence yanılmış olabilir mi doktor

Arkadaşlar,halimi bilen bilir ameliyat olalı 5 gün oldu.Dik ve büyük bir kesi,4gün sonda takılı kaldı,şimdi çıktı,idrar yaparken içim kopacak gibi oluyor,ıkınmaya korkuyorum.Rahim alındı.Henüz kendi başıma ayağa kalkamıyorum.Korse olmadan kalkamıyorum.

Arkadaşlar,halimi bilen bilir ameliyat olalı 5 gün oldu.Dik ve büyük bir kesi,4gün sonda takılı kaldı,şimdi çıktı,idrar yaparken içim kopacak gibi oluyor,ıkınmaya korkuyorum.Rahim alındı.Henüz kendi başıma ayağa kalkamıyorum.Korse olmadan kalkamıyorum.
Çok şükür kurtuldun canım bir iki haftaya tamamen inşallah iyileşirsin

Çok teşekkür ederim canım,ölümlerden döndüm,sizin motivasyonunuz çok büyük oldu.Allah sizlerden razı olsun.Dr. Dikişleri sıkıp yağ gibi birşey çıkarıyor her pansumanda sizlerde de oldu mu? Bir de yan dönemiyorum yatakta,acaba ben mi cesaret edemiyorum?

Geçmiş olsun kist dedikleri yumurtalıklarda oluyor miyom ise rahimde. O boyuttaki kistler bende de kontrast mrda çıkmıştı doktora sordum onlar sorun çıkarcak düzeyde değiller demişti. Vücut her ay üretip adetle atıyo o boyuttakileri

X