Misafirlik ve duş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Allah iyiliğini versin okuyunca sesli güldüm ama böyle manyak da yok değil

Ay aman yaa...İşte bu yüzden kesseler bile kimsenin evinde yatıya kalmiyorum...duş alsan suç almasan suç, otursan suç kalksan suç...öf

komşu niye karışıyor ki misafirin sizin evinizde ne yaptığını sorguluyor? yani ben olsam takılmam normal havalar çok sıcak. sabah akşam duş alıyoruz.

Komşunun fikri sİze mantıklı gelmiş ki tutmuş konu açmışsınız. Kendiniz yıkanırken normal ama komşunun fikri ile düşününce (!) misafir yıkanınca normal değil diyorsanız ya suyu esirgiyorsunuz ya da banyoyu.

komşunuza nasıl bir sakıncası olduğunu sordunuz mu? 40 yıl düşünsem aklıma gelmez böyle bir şeyi sorun etmek.Komşunun neden böyle dediğini merak ettim

Özel olmazsa soru sorabilirmiyim?
KP neden rahatsiz olabilir?
Benim banyoda ne yaptığımı eşim bile anlamaz. Çıkınca görür. Ne bilim, benim standart duş almam 10 dakika sürmez. Evde, oturma odasinda TV bakan biri neden rahatsız olsunki?

Girmezse kesin döverim.

Misafirlikte her gün değil de iki günde bir girse ne değişecek? Hangi değer yargısının bir ürünü bu bakış açısı onu anlamadım? Su var sabun var girsin yıkansın istediği vakit.

Yaz ayındayız girilir. Girmesi iyi bir yerde hijyene dikkat ediyor. Koksa daha mı iyi.

Yaz ayı her gün duşa girilmese leş gibi kokar bu seferde misafir geldi leş gibi kokuyor duş almıyor diye konu açarsınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…