Misafirlik ve duş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Israrla itham eden bir kesim var laftan mı anlamıyorsunuz nedir ben de misafirlikte duş alıyorum. Komşum gibi düşünen insanlar var mı diye konu açtım. Tekrar ediyorum gittiğim evlerde ben de duşa giriyorum. Bu nedir ya yorumu ben yapmışım gibi

Mune kapatır mısınız konumu teşekkürler

duşa girmesi temiz bir insan olduğunu gösterir ki kuzen yani yakın akraba . Ben yaz kış eve gelene bir gece bile kalsa kendim teklif ederim duş almak isterseniz havlu vereyim diye bence normal bir durum bu komşunuz fatura hesabı yapıyor sanırım.

Ay o zaman konuyu niye açtın? Yorum yapanlara söyleseydin siz çöp gibi kokarak mı geziyorsunuz. Biz normal insanlar duş alıyoruz diye. Onlar söyledi ben söylemedim diye cekilmeyin . Niyetiniz belli

Sizde gittiğiniz evlerde duş alıyorsanız komşu gibi düşünen insanlarla ilgili ne maksatla konu açtınız?
Kusura bakmayın ama çok saçma.
Evdeki misafirden rahatsız olmuşsunuz, komşunun lafı da sizi cesaretlendirmis. Cevaplar istediğiniz gibi olmayınca komşunun başına kalmış olay.

zaten bu sıcakta hergün duşa girmeyen ayıp eder

Bende mi anormallik var acaba benim hoşuma giderdi çünkü hem temiz insanmış ne güzel hem de yakın hissediyor demekki rahatsız olacağınızı düşünmemiş. Bu sıcakta insan sudan çıkmak istemiyor valla.

Bu sıcakta her gün duşa girmemesi abes olurdu asıl. Günde iki kere bile girilir. Komşu duş almayı başka yerlere çeken insanlardan belli ki (ne alaka olduğunu yıllardır ben de çözemedim ama öyle tipler var biliyorum) o da onun ayıbı olmuş.

Ben yatılı misafir sevmem. Duşa girse de batar girmese de batar aynı şekilde misafirliğe gitmeyi de sevmem duşa girmeye de çekinirim girmemeye de.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…