Misafirlik ve duş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Komşu geldiğinde o an duştaymış da,bu komşu misafirin her gün duşa girdiğini nerden biliyor? "Her gün duşa mı girilir" dediğine göre ya siz anlatıp yakındınız ya da sizin evden çıkmıyor herhalde?

Bu sıcaklarda duşa girmeden nasıl duracak yapış yapış,pis ter kokusuyla.Laf edecekseniz ağırlamayın.

Yahu okuduğunu anlamayan bir kesim var cidden. Bu komşum yakındı bize kızla da muhabbetleri oldu bahçeli yerdeyiz genelde duştan çıkınca gördü kendisini. Ben hak mı vermişim ? Bir okuyun yahu. Görüşmeyi de kesiyorum kendisiyle çünkü bende her gittiğim yerde duş alırım misafirlikte. Demek bu tarz kişiler ayıp diyebiliyor. Ben demem demedim kendim duşa girerim çünkü

Ay ilginç min düzeyde girmeye çalışıyorum misafirken

Banada işlemedi bu konu, bence arkadaş yaşadığının yaptığının tam tersini anlatıyor.

Dusa giremeyecekse 1 hafta evinizde ne işi var?
Evinizde yatiracak kadar samimi olup, duş aldirmayacak kadar mesafeli olmak nasil bir sey?
Rahatsizsaniz hic evinize almayacaksiniz, yatili aliyorsaniz duşunu da alacak tabi ki ayrica Turkiye cayir cayir her gun almayip koksun mu?
Bu seferde odasi kokmus yok ev ev kokmus diyeceksiniz arkasindan.

Görüşmeyi neden kesiyorsun

Girilir nolacak ki. Yaz ayındayız insan ter kokar. Kokulu kokulu otursa rahatsız olurum.

Bunun okuduğunu anlamamakla alakası yok laf atacağınıza kendi açtığınız konuya bakın nerede yazıyor komşuyu kınadığınız,verdiğiniz tepki veya haksız bulduğunuz.İnsanlar yazınca muhtemelen yazdınız alıntı olarak,konuya bakınca ben görmedim birşey,tek tek tüm mesajları mı takip edelim?
Anlatmış ve soru sormuşsunuz ona cevap verdim bu sıcakta duş alınır.Ve lafı edilmez.

Ayrıca bahçeli yerde de olsanız kimse bornozla veya anadan doğma dışarı çıkmıyorsa eğer, her gün kafası ıslak mı diye komşusunu beynine kaydedip sapık gibi izlemez.Yakınlık demek her anımızı izlemek,iç içe olmak demek değil.Ha cidden söyledikleriniz de samimiyseniz 24 saat gözetleyen insanlardan uzak durun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…