Popüler Konu Minimal Yaşam

Domatesleri dondurucudan çıkarınca sonra nasıl işlem yapıyorsun
Hiç bekletmeden suya tutuyorum kabukları soyuluyo zaten hemen sonra doğrayıp katıyorum yemeğe aslında doğrayıpta koyabilirsin ama üşeniyorum ona bu sene yer yoktu peynir tereyağı koyduğum için halka halka doğrayıp koydum bu hafta biraz daha koyarım yeter

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-29-12-34-08-365_com.android.chrome.jpg
    78,6 KB · Görüntüleme: 45
Yerim olursa deneyeyim

Döküm tencere kullanan varmı bu kış değiştireceğim tencereleri de. Granit istemiyorum mutlaka çiziliyor
Çelik ve döküm alacağım ömürlük olsun.
Sos ve kizartma için belki granit alırım.

mia denemek için 1 tane aldım canım.
yemeğin lezzeti diğerlerinden daha fazla hoşuma gitti, tek sorun çok ağır yıkarken epey zorlanıyorum, bu nedenle başka almadım, 1 adet orta boy var halihazırda..

Döküm tencere kullanan varmı bu kış değiştireceğim tencereleri de. Granit istemiyorum mutlaka çiziliyor
Çelik ve döküm alacağım ömürlük olsun.
Sos ve kizartma için belki granit alırım.

Buzdolabını kontrol ettim.
Dolabimi düzenledim
Saçıma yağ bakımı yaptım. Daha yikamadim çok üşenmeye başladım. Kafamı bir yerede yaslayamıyorum
Çamaşır yıkadım
Etrafı topladim.
Çöp attım
hiç iş modunda değilim
Yarına milyon tane iş kalacakmış gibi hissediyorum
neyse çok detaya girmeden kontrol ederim herseyi sonra zaten temizlik koltuk yıkama işim var.

mia denemek için 1 tane aldım canım.
yemeğin lezzeti diğerlerinden daha fazla hoşuma gitti, tek sorun çok ağır yıkarken epey zorlanıyorum, bu nedenle başka almadım, 1 adet orta boy var halihazırda..
Normal yikanabiliyor mu elde.
Zeytinyağı falan sürmek gerekiyormu öyle duydum bakımı zor diye almamıştım

zeytinyağı mıııı

yoo gayet normal yıkıyorum tertemiz, sadece biraz kaslı kollara ihtiyacın var ve sanırım sen zayıfsın :)

şaka bir yana zeytinyağı olayını şu an duydum, ilginç...

Normal yikanabiliyor mu elde.
Zeytinyağı falan sürmek gerekiyormu öyle duydum bakımı zor diye almamıştım

Bugün hiç bir iş yapmadım.
Sizinle konuştuktan sonra dolapta bamya vardı. Büyük olanları kızartmalık ayırıp buzluğa attım o kadar
Dünden tepsi kebabı vardı yanına pilav ve cacık yaptım.
Çocuklara mısır haşladım.
Kızımla öğle uykusu (okul açılmadan doya doya uyuyum diyorum )
Çocuklarla her gün bir etkinlik yapmaya çalışıyoruz. Bugün resim yaptık.
Kitap okudum, çok sıkıcı bir yere vardım ya bu yokuşu da geçersem düzlüğe çıkacağım umarım

zeytinyağı mıııı

yoo gayet normal yıkıyorum tertemiz, sadece biraz kaslı kollara ihtiyacın var ve sanırım sen zayıfsın :)

şaka bir yana zeytinyağı olayını şu an duydum, ilginç...
Şimdi internetten baktım ilk kullanımda yaglayip 15 dk ısıtmak gerekiyormuş sonraki kullanımda normal temizleniyormus ıslak bırakmamak önemliymiş

Ben ne işler yapıyorum görsen çift kişilik yatağı kaldırıp bazalari çekiyorum koca mobilyaları kendim montaj yapıyorum. Birsey olmaz hallederim

Günaydınlar
Dükkanı boş bıraktık Mia- kızacak dönünce

Eylül geldi hoşgeldi

Sonbahar ayları benim hayatımda son bir kaç yıldır gerginliğin üst seviyelere çıktığı genel olarak bir huzursuzluk zamanı olarak geçiyor. Dün biraz bunun üzerine düşündüm ve sebebini buldum. Şimdi bu ayları biraz daha farkındalıklı geçirmek niyetindeyim. Çünkü mod olarak Eylül’le birlikte direkt ruh halim olumsuz yönde değişmişti.
Kendime 30 tane minik hedefler belirledim. Her gün yapmam gereken ama başlayamadığım için hiç yapmadığım. Dedim ayda 1 de olsa yapayım bari.
Kendime hediye aldım.
15 dk günlük yazdım sonra da yırtıp attım baya da rahatlattı.

Şimdilik bu kadar yazayım

ben de yırtıp atmak zorunda kalmayacağım bir yazma alanı istiyorum, çok şey mi istiyorum :/

yazarak rahatlamak diye bir şey var, ve onu atmak zorunda kalmamız canımı sıkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…