Popüler Konu Minimal Yaşam

Kadin aldatiyordu eşini
Normalde mutsuzlardi imkansız aşk falan filan.
Baya oldu okuyalı...
Kadının adı Vanessa gibi birseydi
Bahçede neler neler oldu aman Allahim
Bahçede ne olduğunu hiç anlamadım işte bahçede konusulanlar bosluk O kadınla işte diğer kadini aldattı sonra mektup yazdığı kadına yaptıklarını anlatiyo bide utanmaz

Sonunu hatırlamıyorum sevdigi adam terk ediyordu sanırım aklıma Behlül geldi nedense
Kadın ölüyo sonunda sonra adam başka bi kadına yaptıklarını anlatiyo güya ölen kadını çok seviyodum diye. Sonunda mektuba karşılık geliyordu canım seninle işim olmaz diye. Helal olsun kız sana dedim

Günaydınlar
Bugün buzdolabıni kontrol edeceğim.
Dolabimi duzenleyecegim biraz dağıttım.
Akşama kuru pilav yapacagim dün Masterchef te yaptılar canım istedi
Kitap okuyayım
Ütü işim var nasip kısmet
Saçlarıma bakım yapacağım.

Günaydınlar
Sabah sabah ne güldüm ya güzel bir vadi vardı eski latin dizilerini anımsatıyordu kitap rosalinda falan detay hatırlamıyorum sadece imkansız bir şey yoktu ama var gibi anlatılmıştı olay bana öyle hissettirmişti

Yinede imkansızmis kavusamamislar adamda gitmis başka kıza kıza kızda işine bak demiş.
Öyle sahip çıkma sen kadını perişan et ortada kalırsın öyle oh olsun

Kadın evli kadın buna aşık oluyo zorla kendine aşık ediyo sonra gidiyo kadini başka evli bir kadınla aldatiyo
Türk filmlerinde de olur ya kadın ya da adam aşık olur ince hastalığa tutulur heh kadına da ondan oluyo derdinden yazık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…