Popüler Konu Minimal Yaşam

Selamlar
Dün yemekten sonra dışarıya çıktık ama bir baktık yağmur başlamış. Tekrar eve girdik çay demledim biraz kitap okudum sonra sohbet ettik.
Kızım banyo yaptı derken geçti zaman.

Günaydın
Dün ütü yaptım. Akşam yemeğinden sonra da arkadaşla buluştuk. Çocuklar scootera bindi biz çay içtik. Burda da sabah az bir yağmur yağdı ama akşam hava çok güzeldi.

Ortalığı toplayıp, toz aldım
Çiçeklere su verdim
Kahvaltı sonrası bulaşık makinesini çalıştırdım
Evi robota süpürttüm
Lavabo wc temizledim
Paspasını dün yıkamıştım, serdim
Bornozları makineye attım, yıkanıyor
Kızım da odasındaki oyuncakları düzenliyor.
Ona biraz ders çalıştırıp, kitap okuyacağım.

Selamlar herkese

Kitap okuma işine girdim ama Tutunamayanlar değil 😅

Kur'an mealini (yorumlarıyla birlikte) ne zamandır okumak istiyordum. İş yerinde internetten vakit buldukça surelerin iniş sırasına göre okuyorum.
Şu an 10. Suredeyim.

Hepimize kolay gelsin.

Ekim ayında birikim yapma işlerine geri dönüyorum.
Ve aklıma çok parlak bir fikir geldi.
Ben hiç hedef koyamiyordum birikime
O yüzden harcamak daha kolay oluyordu.
Şimdi her ay ceyrek alıp sonrasında Ajda bilezik yapmaya karar verdim.
Şimdiye kadar altın takılarımı hiç bozdurup harcamadim mesela artık takmadığım kolyem var onu verirsem yerine başka kolye almayı düşünüyorum onun dışında tl ye cevirmem ,yerine tekrar koymak zor olur zarardan başka birsey getirmez. Kıyamam hemde 🥲

Bilezikte sevmeye başladım burgu gibi arpa model en sevdiğim ama onu alamam Ajda daha hesaplı yılda 3-4 tane alabilirim.

Yani ocak ayında ilk bilezigimi almak istiyorum amin 🙏

Ekim ayında birikim yapma işlerine geri dönüyorum.
Ve aklıma çok parlak bir fikir geldi.
Ben hiç hedef koyamiyordum birikime
O yüzden harcamak daha kolay oluyordu.
Şimdi her ay ceyrek alıp sonrasında Ajda bilezik yapmaya karar verdim.
Şimdiye kadar altın takılarımı hiç bozdurup harcamadim mesela artık takmadığım kolyem var onu verirsem yerine başka kolye almayı düşünüyorum onun dışında tl ye cevirmem ,yerine tekrar koymak zor olur zarardan başka birsey getirmez. Kıyamam hemde 🥲

Bilezikte sevmeye başladım burgu gibi arpa model en sevdiğim ama onu alamam Ajda daha hesaplı yılda 3-4 tane alabilirim.

Yani ocak ayında ilk bilezigimi almak istiyorum amin 🙏
Ajda bilezik almak benim de kendime geçen sene koyduğum bir hedefti🤩 ama alamadım tabi çok fazla borcumuz vardı hala da var Ocak ayında rahatlarsak 2025 için benim de hedefimde almak var inşallah olur ikimiz için de 🙏 ☺️

Bugün 2 kapı silip çamaşır işleri ile uğraştım. Çocuklarla bahçede piknik yaptık.
Akşam yemeği için tepsi kebabı yapıyorum. Domatesli bulgur pilavı ve çorba da var. Kızımla 1 saat uyumuşum öğlen çok iyi geldi ☺️

Bugün etrafı toparladım
Kızımla oyun oynadık
Şimdi çorba yapıyorum
Baya boş zamanım oldu.
Kitap okuyamadım çok sürükleyici bir roman değil değişik birşey 😅

Bugün etrafı toparladım
Kızımla oyun oynadık
Şimdi çorba yapıyorum
Baya boş zamanım oldu.
Kitap okuyamadım çok sürükleyici bir roman değil değişik birşey 😅
Aaa öyle deme ya akıyor 🤪

Sefiller öyle bölük bölük gitti sonra öyle güzel bağlandı ki olaylar 🤩
Bundan aynı performansı beklemiyorum ama eşim bittiğinde keşke bitmeseydi diyeceksin dedi 😅

Aaa öyle deme ya akıyor 🤪

Sefiller öyle bölük bölük gitti sonra öyle güzel bağlandı ki olaylar 🤩
Bundan aynı performansı beklemiyorum ama eşim bittiğinde keşke bitmeseydi diyeceksin dedi 😅
Konulara bakış açısını sevdim mesela
Zaten akışı yok her konuya farklı değiniyor.
Tii ye alınan felsesik birşey 😅

Başka kitaplarını da alırız 😄

Vadideki Zambak güzeldi ya 🤔
Ben hiç bisey anlamadım valla . Karaktersiz bi adam vardı güya kadına aşık oldu kadın öldü gitti yazık. Bütün okuduklarimda başka kadına mektuptu. Erkekler kapatılsın ana tema buydu 😁

X