Mini yuz germe ve meme dikleştirme tek seferde yapacak doktor önerisi

Üst kısmını bilmemama ama çene çok güzel. bende böyle çene istiyorum Sizin amelyata ihtiyacınız olduğundan emin misiniz? Bence daha gençsiniz, daha erken gibi geldi bana.

Tatlim hicbir seye ihtiyacın yok bence

Cene hattiniz V seklinde cok guzel ve alt yuzunuzde deri fazlaniz yani germeye ihtiyaciniz yok. Siz neden altyuzunuze de islem yaptirmak istiyorsunuz? Genele yazmak istemiyorsaniz doktorlarin ismini ozelden yazarsaniz cok sevinirim, eger benim de listemdeyse elemis olurum. Tesekkulrler.

Ben kendısıyle gorusmustum size uymayan hıcbıseyı yapmıyor sırf sız ıstedınız dıye cok durust bır doktordur. Bu devırde boyle bır doktor zor bulunur

Muayenehanede lokal germeyı kım yapıyor acaba nasıl bısey bu bılgınız varsa anlatırmısınız

Ben kendısıyle gorusmustum size uymayan hıcbıseyı yapmıyor sırf sız ıstedınız dıye cok durust bır doktordur. Bu devırde boyle bır doktor zor bulunur
Evet bende bircok uyeden ayni seyi duydum, ihtiyacin olmayan hicbirseyi yapmiyormus. Tek kotu yani dikis izlerinin uzun olusu ve de diger doktorlarin before afterlarina kiyasla yuzu tam olarak toplamamis olmasi ya da diger doktorlar photoshop kullandigi icin bana oyle geliyor. Bilemiyorum.

Evet ben de bugün bunu duydum, doktor hastanın istediği sadece yapıyormuş ve resimlerde genelde boyun germe olduğu için, belki ondan yanaklar toparlanmamış. Haftaya arayıp muayene olacağım kendisine, bakalım ne duyucağım. Sorun şu ki benim boynum güzel, bende yanak sorunu var, o yuzden hep o bölgeye dikkat ederim.

Dr. Ahmet Karacalar yüz germe de yapıyormuş. Ben onu Lipodöm doktoru zanediyordum. Acaba yüz germe yaptıran oldu mu kendisine?

Fiyat aldiginizda burada paylasirmisiniz lutfen? Tesekkurler

Bu forumda hic duymadim adini. Realself dede kendine ait sayfasi yok.
Kendisi bu forumda Lipodöm hastaların arasında populer. Bende Cumaya randevu aldım ama dün arabama çarptılar, ne kadar sürer tamiri bilmiyorum daha. Doktor karşıda Ataşehirde muayene ediyor, nasıl arabasıs gideceğmi bilmiyorum. Her şey üst üste geliyor ((( Sayfasını incelerken gördüm, her türlü amelyat yapıyormuş ama ben onu sadece lipodöm konusunda populer olduğunu gördüm

Dr. Zekerya Kul facebook sayfasında fotograflar bulunuyor. En azından bir fikir olur. Op. Dr. Zekeriya Kul
Doktorun kendisi çok sempatik

Eklentiler

• kul4.jpg
    32,6 KB · Görüntüleme: 8
Kızlar Dr. Cem Payaslı hakkında ne düşünüyor sunuz? Güzel memüşler yapıyor ama orta yüz germe hiç bulamadım. Acaba tecrübesi olan var mı?

A Angelica B sanırım sen bir ara düşünüyordun bu doktoru, ne düşünüyorsun hakkında?

Dr Mustafa Özyurtlu fotograflara bakılırsa güzel iş çıkarıyor ama nedense resimlerle oynanmış gibi geldi bana.
Orta yüz germe yoğun çalışıyor, tam da beni ilgilendiren bölge. Deneyimi olan var mı, gerçek resimleri benimle paylaşabilecek var mı acaba?

Yabancı sitesinde tek bir yorum var o da olumlu ve sonuç bana göre güzel.
Bursa'ya mı gitsem acaba?

Son düzenleme:
Doktor Çağıl Erenoğlu'na baktınız mı?
Ben instagramdan takip ediyorum, doğal ve başarılı görünüyor ama işte gerçek nasıl? Artık ne yazık ki güven duyamıyorum doktorlara.
Ve işlem sonrası nasıl oluyor bu da çok önemli.
Benim temporal ameliyatımda yanaklarım ilk 2 ay gayet iyiydi sonra düştü yüzümün şekli eskisinden kötü oldu.

Ya üzüldüm. Maalesef garatnisini hiç biri vermiyor, ve paranıda iade etmiyorlar, olan hastaya oluyor. Çağıl Erenoğlu sayfasına baktım ama nedense yaptığı işler beni tatmin etmedi. aslında buldog amelyatı fazlasıyla yapıyor ama ben tekniğini beğenmedim, göz altına fazla deriyi toparlamadığında çok saçma görüntü veriyor. Bana tecrübeli doktor lazım.

Dr Berke Özücer ilgimi çekiyor fakat hiç yuz germe fotograf bulamadım. Forumda adı geçiyor ama hiç hastası yok burada sanırım.

Dr. Hakan Şirinoğlu hakkında bilgi alacaktımfakat forumda arama motoruna yazdığımda bir şey çıkmadı, tuhaf. Hiç mi hastası yok burada? İnstagram hesabında hastaları hepsi hafif kusurlu, ciddibir amelyatlar yok ve yaptığı işlerini anlayamıyorum. Var mı acaba forumda gerçek hastası?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…