Mini yuz germe ve meme dikleştirme tek seferde yapacak doktor önerisi

Asena24

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2016
247
57
Merhaba. Tek seferde mini yüz germe, bişektomi, kaş kaldırma ve meme dikleştirme yaptırmayı düşünüyorum. Yabancı sitede Türk doktorları araştırırken Dr Guncel Ozturk hakkında sadece iyi yorumlar okudum. Burada çok fazla ismi geçmiyor nedense. Çok fazla burun estetiği yapıyor ve meme büyütme, daha az yüz germe yapıyor ama benim yüz hatlarıma benzer hastaları olmuş ve sonuç yorumlarda ki fotograflarda baya iyi. Fakat meme dikleştirme sadece bir vakası var ve sonuç çok hoşuma gitmedi, benim memelerim şimdiki hali aynı ama ben daha dik istiyorum. Kararsız kaldığım için yardımınıza ihtiyacim var. Bu doktora amelyat olan varsa lütfen bilgi paylaşır mısınız.

Kendim için liste hazırlıyorum. Hazır olduğunda paylaşacağım burada. Listemde Dr Karaca Başaran vardı ilk sıralarda, fakat yabanci sitede korkunç yorumları okuduktan sonra üzülerek kara listeye aldım. oysa ki muayene bile olacaktım, 9000 tl fiyatına rağmen. Araştırmaya devam. Lütfen tecrübelerinize ihtiyacım var. Benimle paylaşır mısınız.

Dr Erhan Eryilmaz hakkında forumda güzel yorumlar okudum fakat yaptığı işleri hiç hoşuma gitmiyor nedense,instagram sayfasını inceledim. Zaten sayfasında çok fazla fograf yok. Tecrübesi olan yazabilitr mi lütfen. Listemde hala var ama hiç emin değilim.

Merhaba, benim listemde Erhan Eryilmaz ( forumda iyi yorumlari oldugu icin) ), Mehmet Gencer, Zekeriya Kul ve Hasan Findik var . Siz neden Erhan Eryilmazin islerini bengenmiyorsunuz, aciklarsaniz bana da fikir olur.

Merhaba canım. Yanak bölgesini, bazen boyun ve çene de yeterince toparlamıyor yüzü bana göre. Resimlerde görebilirsin, işaretledim. Benin zaten derdim sarkmış dolğun yanaklarım. Ve yapıldığı zaman tamamen yok olmasını istiyorum. Ayrıca kombinasyona bişektomi eklemeye karar verdi, sanırım o zaman cizgi azalır, aksi takdirde bir sene sonra terkrar sarkacaktır.

Eklentiler

• 4.jpg
    93,2 KB · Görüntüleme: 16
  • 7.jpg
    143 KB · Görüntüleme: 15
Meme dikleştirme de gerek bana fakat o nu da beğenmedim. Memeler bir birine küsmüş sanki ve yeterince yukarda değil.

Acaba bişektomi yıllar sonra nasıl görüntü verecektir, yanaklarda çökme olur mu?

Şimdi Dr Guncel Ozturk çalışmalarınız inceledim, bana göre çok daha iyi. Gerçi bilmiyorum ne kadar fotoşopla oynamışlar, ne kadar gerçek resimler. Ama bu görsellere göre ben bu doktoru daha çok beğendim. realselfplatformda çok fazla burun için şikayet var ama yüz için hiç yorum yok.

Meme dikleştirme çok fazla yok, genelde protez takıyor. Ama bu doktorda da aynı durum. Sonuç benim şimdi ki memelerime benziyor. O zaman bir anlamı kalmıyor

Eklentiler

• 10.jpg
    109 KB · Görüntüleme: 17
  • 10.jpg
    109 KB · Görüntüleme: 19
  • 9.jpg
    123,1 KB · Görüntüleme: 19
  • 8.jpg
    132,8 KB · Görüntüleme: 20
  • 2.jpg
    66,1 KB · Görüntüleme: 37
Merhaba, benim listemde Erhan Eryilmaz ( forumda iyi yorumlari oldugu icin) ), Mehmet Gencer, Zekeriya Kul ve Hasan Findik var . Siz neden Erhan Eryilmazin islerini bengenmiyorsunuz, aciklarsaniz bana da fikir olur.
Zekerya Kul ismi çok sık geçiyor ama hiç fotograf bulamadım. Çok fazla iyi yorumlar var ama bir o kadar da kotü yorum var. Çok sempatik doktor ama içimde bir ses ondan uzaklaştırıyor. Acaba kötü yorumlar mı beni etkiledi diyorum.

Keşke forumda gerçek fotograflar bulabilsem. İnstagramda ki hepsi şoplu, kusurları hafifletiyorlar

Ayrilntili olarak acikladigin icin tesekkurler. Size yazdim ozelden.

Acaba bişektomi yıllar sonra nasıl görüntü verecektir, yanaklarda çökme olur mu?
Bisektomiyi bende dusunuyordum sonra vazgectim. Yanaklardaki cokmeden cekinmiyorum ama arastirdigim kadariyla bisektomi sonrasi yaglarin alindigi yerde yani buldog bolgesinde ince cizgiler ve zamanla kirisiklik oluyormus. Sonucta bir doku kaybi gerceklesiyor dolayisiyla collagen o yuzden bana mantikli geldi

Benim de listemde bu doktorlar var .Erhanın görsellerde dikiş izlerinin uzunluğu dikkatimi çekti biraz
Evet dikis izleri cok uzun,bu yuzden Eryilmazdan vazgecebilirim ama geriyede secenek kalmiyor cunku diger doktorlarin photoshop yapip yapmadigini bilemiyoruz.

Evet dikis izleri cok uzun,bu yuzden Eryilmazdan vazgecebilirim ama geriyede secenek kalmiyor cunku diger doktorlarin photoshop yapip yapmadigini bilemiyoruz.
bu konuda ismi geçen çoğu drla görüştüm hiç birine tmm evet bu diyemedim ama eleye eleye 2 kişide kaldım .Şimdi aklımda son bir kişi kaldı onunla da görüşeyim net kararımı vericem.
Bir kere asla istediğiniz şeyle kalmıyorlar .Ben mesela sadece alt yüzümün ve boynumun daha sıkı olmasını istiyorum sadece ama bana önerilenler
Şakak germe
Göz altından kesiyle orta yüz germe
Kesisiz orta yüz
Orta yüze yağ enjeksiyonu
Lip lift
Full yüz germe
Muayenede lokalle mini yüz germe gıdı lipo
Çene implantı vs vs vs
Bunların hiç birisine ihtiyacım olduğunu düşünmüyorum .dayatılan bir güzellik algısı var.
Gözlerimin çekik kaşlarımın kalkık olmasını yüzümün davul gibi gergin olmasını istemiyorum .burnumun altında kesi istemiyorum dudak mesafemin 1.5 mm ya da 2 mm olmasının hiç bi önemi yok .Yüzümün yağ enjeksiyonuyla şişmesini de istemiyorum .Zaten dolgum var ve yaşlandıkça yüz zaten büyüyor neden daha şişsin .
Yani sonuç olarak sektör tamamen duygusal? sebeplerle herkesi birbirinin aynısı yapmak istiyor .
Size olup olmayacağı yakışıp yakışmayacağı umurlarında bile değil bu yüzden çoğunun hakkında korkunç şikayetler var .
En büyük korkum pişman olmak çünkü geri dönüşü olmayan bir ameliyat .diğer ameliyatlarıma daha kolay karar verdim buna bir türlü karar veremiyorum .hepimiz umarım en doğru kararları veririz .

Merhaba.Listenizde ki iki kişi kim acaba? Ben daha yeni başladım araştırmaya, bir ay kadar.O yüzden daha inceleyeceğim çok doktor var. Sizce önce yüz, sonra vücüt, yoksa tam tersi mi? Ben iki amelyat geçirmeyi düşünüyorum.

Size cene implanti ve liplift i oneren hangi doktorsa nacizane tavsiyem onu eleyin. Onemli olan yuzunuzde onlara gore ihtiyac olan yerler degil sizin yuzunuzde nelerden rahatsiz oldugunuz. Lip lift mesela bir ihtiyac degildir, kiminin dudak mesafesi uzun kiminin kisa olur 20'li yaslarda dahi. Ayni sekilde cene implantida anotomik bir bozukluk olmadigi surece ihtiyac degil kisisel bir tercihtir. Ben yurtdisinda bir doktorla gorustum ve yuzum V seklinde olurmu dedim, doktor cok durust bir sekilde hayir olmaz senin yuzun kare dedi yani tutup bana sana cene implanti yapalim da V seklinde olsun tarzinda bir pazarlamaya girmedi.
Aklinizdaki 2 isim nedir ve size bu islemleri tavsiye eden doktorlar ?

Çene implantına gerçekten ihtiyacım yok çenem var geride de değil .bana önermesinin sebebi gıdımı yok etmek için kendince çözüm buluyor. Ama bu çene implantı , var olan çenenin üzerine koyunca o yüz yandan önden ne hale gelicek Hacivat mı olacak koca çeneli kaba bir görüntü mü olacak hiç düşünmüyor .işte tamam desem ameliyat sonucunda çene implantımı çıkarttırıyorum diye ağlayanların arasına katılıcam.Bence yüzün tüm zarifliğini bozuyor upuzun çene .
dolgu yaptırmıştım onu bile erittim .Sadece ortodontik olarak ihtiyacı olanlar yaptırmalı implantı. ama sonuç olarak maalesef doktorlarımız işte ihtiyaç olmayan şeyleri bile ihtiyaçmış gibi sunuyor günümüzde .Fikir almalıyız tabi ki ama nihayetinde kendimizi en çok kendimiz düşünür ve biliriz her öneri iyiliğimize olmayabilir
İmplant önerilen çenem

Eklentiler

• IMG_7023.jpeg
    33 KB · Görüntüleme: 35
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…