Mini yuz germe ve meme dikleştirme tek seferde yapacak doktor önerisi

bence derin plan olmayan her işlem eskısınden kötü oluyor kısa vadede. Bunda netim bugune kadar burda gördüğüm yorumlardan bunu cıkardım. Doktorlarda bu konuda net bısey soyleyemıyor. Gercek derin plan yapan doktor bulmak gerek ama o doktor nerde bılmıyorum

Cok gecmis olsun. Bana gore eger bir doktorun yuz germe konusunda hakkinda pek yorumu yoksa yuz germeyi cok sik yapmagini gosteriyor bu da elinin yatkin olmadigi anlamina gelir. Tabi karar sizin.

Youtube da gormustum bu islemleri ama bazi plastic cerrahlar bu islemin ise yaramadigini soyluyor. Bana da hic ise yariyor gibi gorunmuyor

Cem Pasalyi hakkinda hic yorum okumadigim icin dusunmedim. Hakkinda tek duydugum cok pahali olusu.

Memnun kalmamaniza cok uzuldum. Sizin gozleriniz super gorunuyordu. Bir ara acaba fotoshop mu dedim o kadar iyiydi yani. Doktorun bu sorunun hakkindaki tavri nasil oldu. Revizyona yanasti mi ? Simdiki sorunu gosteren foto yuklermisiniz. Ve de ozelden doktorun adini yazarsaniz biz de temkinli oluruz o doktora karsi

Erhan Eryilmaz da cogunlukla endoscopic yapiyor ama onun hakkinda kotu yoruma hic rastlamadim bu forumda. Siz duyduysaniz Eryilmaz hakkinda kotu yorum lutfen yazin cunku bende belki endoscopic yaptiricam Eryilmaz a.

Erhan Eryilmaz da cogunlukla endoscopic yapiyor ama onun hakkinda kotu yoruma hic rastlamadim bu forumda. Siz duyduysaniz Eryilmaz hakkinda kotu yorum lutfen yazin cunku bende belki endoscopic yaptiricam Eryilmaz a.
Hayır kendisi ile görüştüm cok guvenilir bukuyorum erhan beyı. Herseyı acık acık soyler hatta kendısının yapamayacagı ama baska doktorun bılgı alanındaysa baska doktora yonlendırır. Ben kendısıne endoskopık ıslemlerın sonuclarının kotu oldugunu sordugumda bana herkes bu işlemi yapamaz deriyi kemıkten tamamen sıyırmak bu ısın puf noktası demıstı. Her yapan bunu yapamaz bu cok onemlı bır teknık eger tamamen derıyı kemıkten ayırıp işlemi yaparsanız asla eskı halıne donmez demıstı.

Merhaba. Ben bu forumda artık hiç bir şey bbulamıyorum nedense. Zaten estetik konuları eskisi gibi artık yoğun değil. İnsanlar başka yere mi yonlendi, yoksa çok uçuk fiyatlardan dolayı artık fazla yaptıran da yok galiba. Soranlar var ama cevap verecek kimse yok maalesef.

Ben anlamadım derin plan yapmıyor mu Erhan bey? Sadece endoskopik mi yapıyor? Ben açıkçası bu yontemlerde kayıboldum. Benim sanırım önce amelyat yontemlerini incelemem lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…