Mini yuz germe ve meme dikleştirme tek seferde yapacak doktor önerisi

bence derin plan olmayan her işlem eskısınden kötü oluyor kısa vadede. Bunda netim bugune kadar burda gördüğüm yorumlardan bunu cıkardım. Doktorlarda bu konuda net bısey soyleyemıyor. Gercek derin plan yapan doktor bulmak gerek ama o doktor nerde bılmıyorum

Kendisi bu forumda Lipodöm hastaların arasında populer. Bende Cumaya randevu aldım ama dün arabama çarptılar, ne kadar sürer tamiri bilmiyorum daha. Doktor karşıda Ataşehirde muayene ediyor, nasıl arabasıs gideceğmi bilmiyorum. Her şey üst üste geliyor ((( Sayfasını incelerken gördüm, her türlü amelyat yapıyormuş ama ben onu sadece lipodöm konusunda populer olduğunu gördüm
Cok gecmis olsun. Bana gore eger bir doktorun yuz germe konusunda hakkinda pek yorumu yoksa yuz germeyi cok sik yapmagini gosteriyor bu da elinin yatkin olmadigi anlamina gelir. Tabi karar sizin.

İnstagramda karşıma tuhaf resim çıktı,merak ettim baktım. ABD'de en iyi doktorlar listesinde bulununan, aslen Türk, Türkiyede okumuş ve yıllar önce ABD'ye taşınmış Dr. Sadri Ozan Sozer. Kendisi bir yontem geliştirmiş.
Ne bu ve o izler nasıl kayıboluyor? :KK64: Sadri Ozan Sozer (@drozansozer) • Instagram photos and videos
Eki Görüntüle 3490092

Eki Görüntüle 3490095 Eki Görüntüle 3490096

Eki Görüntüle 3490097
Eki Görüntüle 3490099
Youtube da gormustum bu islemleri ama bazi plastic cerrahlar bu islemin ise yaramadigini soyluyor. Bana da hic ise yariyor gibi gorunmuyor

Kızlar Dr. Cem Payaslı hakkında ne düşünüyor sunuz? Güzel memüşler yapıyor :KK23:ama orta yüz germe hiç bulamadım. Acaba tecrübesi olan var mı?

A Angelica B sanırım sen bir ara düşünüyordun bu doktoru, ne düşünüyorsun hakkı​

Kızlar Dr. Cem Payaslı hakkında ne düşünüyor sunuz? Güzel memüşler yapıyor :KK23:ama orta yüz germe hiç bulamadım. Acaba tecrübesi olan var mı?

A Angelica B sanırım sen bir ara düşünüyordun bu doktoru, ne düşünüyorsun hakkında?:KK39:

Eki Görüntüle 3490301 Eki Görüntüle 3490302 Eki Görüntüle 3490303 Eki Görüntüle 3490304
Cem Pasalyi hakkinda hic yorum okumadigim icin dusunmedim. Hakkinda tek duydugum cok pahali olusu.

Doktor Çağıl Erenoğlu'na baktınız mı?
Ben instagramdan takip ediyorum, doğal ve başarılı görünüyor ama işte gerçek nasıl? Artık ne yazık ki güven duyamıyorum doktorlara.
Ve işlem sonrası nasıl oluyor bu da çok önemli.
Benim temporal ameliyatımda yanaklarım ilk 2 ay gayet iyiydi sonra düştü yüzümün şekli eskisinden kötü oldu.
Memnun kalmamaniza cok uzuldum. Sizin gozleriniz super gorunuyordu. Bir ara acaba fotoshop mu dedim o kadar iyiydi yani. Doktorun bu sorunun hakkindaki tavri nasil oldu. Revizyona yanasti mi ? Simdiki sorunu gosteren foto yuklermisiniz. Ve de ozelden doktorun adini yazarsaniz biz de temkinli oluruz o doktora karsi

bence derin plan olmayan her işlem eskısınden kötü oluyor kısa vadede. Bunda netim bugune kadar burda gördüğüm yorumlardan bunu cıkardım. Doktorlarda bu konuda net bısey soyleyemıyor. Gercek derin plan yapan doktor bulmak gerek ama o doktor nerde bılmıyorum
Erhan Eryilmaz da cogunlukla endoscopic yapiyor ama onun hakkinda kotu yoruma hic rastlamadim bu forumda. Siz duyduysaniz Eryilmaz hakkinda kotu yorum lutfen yazin cunku bende belki endoscopic yaptiricam Eryilmaz a.

X