Mfk yöntemi nedir

Teşekkür ederim çok açıklayıcı oldu benim için🌸 Arı sütü ve propolis olmazsa olmaz mı acaba. Siz aldınız mı ürünleri ve başladınız mı acaba
Merhaba evet mfk karışımını kullanmak mecburi ayrıyetten yanında d vitamini ve folik asit kullanılacak karışımı eşler kullanacak sabah akşam d vitaminide 5 damla günde 1 defa yine eşler beraber kullanacak

Kizlar bnde arisutu omega ve d vi tyamini aldim esime ve kndime ayrica d vitamini folik asit kullaniyorum adet s9nrasi iliski oldu akıntı var ama henuz yumurtlama akintisi degil insllah bu ayy guzel haberler veirizz bu arada kizlar bnce herkes adet gununu yazsin bilelim ne dersiniz
Benim 26 kasim 🌸🌸
28 kasım benimde canım bende de akıntı var ama kasık ağrım yok henüz geçen ay baya bir kaşık ağrım olmuştu

Merhaba evet mfk karışımını kullanmak mecburi ayrıyetten yanında d vitamini ve folik asit kullanılacak karışımı eşler kullanacak sabah akşam d vitaminide 5 damla günde 1 defa yine eşler beraber kullanacak
Karışımı uzun süreden beri çocuk olmuyorsa kullanmak mecburi öyle dedi hoca bir yayınında

Yaa olsunn moral bozmak yok inanırsak yapariz.. ❤❤
Doktor beyle gorustunuzmu bu konuyu
Aynen öyle canım inanç önemli ❤️😍Konuştum yapacak bir şey yok dedi canım bu şekilde de deneyebilirsin gibi söyledi d vitamini folat omega 3 Kullanıyorum Türkiye’den birileri gelecek bakalım getirmeye çalışacaklar hayırlısı olsun🤲🏻💐

Aynen öyle canım inanç önemli ❤️😍Konuştum yapacak bir şey yok dedi canım bu şekilde de deneyebilirsin gibi söyledi d vitamini folat omega 3 Kullanıyorum Türkiye’den birileri gelecek bakalım getirmeye çalışacaklar hayırlısı olsun🤲🏻💐
Tatlım bende kullanmıyorum propolis kullanıyorum d vitamini çinko kullanıyorum onlarda yeterli gelir bence avakado ye birde canım doğal folik asit

Ben sıkı takipçisiyim kendisinin mfk yöntemi adetin 8. Günü ilk ilişki 2 Gün ara 1 ilişki 3 Gün ara 1 ilişki 2 ara 1 ilişki şeklinde yani 2 3 2 3 veya 3 2 3 2 adetiniz düzenli ise bir de 4 3 4 3 şeklinde olanı var ve ayrıca polikistik overi olanlar mutlaka 21.günü değerlendirecek bunlara ek olarak önerdiği ve karışım tarifini kendisinin verdiği suat kayanın yaptığı arı sütü karışımını eşlerin tükenmesini tavsiye ediyo umarım yardımcı olabilmişimdir uzun oldu biraz ama kısası bu şekilde oldu anca🤗🤭
İnsta adi ne ki canim ben bulamadim.

Bu ay mfk yi deneyeyim dedim eşimin görevi gereği uymadı takvim ama adetin 2. Gününden beri arı sütü bal polen karışımı dvit folik asit kullandım karışımı sabah akşam kullandım dedim ki yumurtlamami etkiler erken bile yumurtlayabilirim ama döngünün 16. Günü halen yumurtlama olmadı normalde döngünün 12 14 günleri yumurtlama oluyordu hem gecikti yumurtlama hemde test o kadar silik ki yumurtlama yakın bile değil şaşırdım valla

Bu ay mfk yi deneyeyim dedim eşimin görevi gereği uymadı takvim ama adetin 2. Gününden beri arı sütü bal polen karışımı dvit folik asit kullandım karışımı sabah akşam kullandım dedim ki yumurtlamami etkiler erken bile yumurtlayabilirim ama döngünün 16. Günü halen yumurtlama olmadı normalde döngünün 12 14 günleri yumurtlama oluyordu hem gecikti yumurtlama hemde test o kadar silik ki yumurtlama yakın bile değil şaşırdım valla
Aaa gerçekten şaşırtıcı canım ben daha öncede başka bal karışımı yediğimdem bile erken yumurtlamıştım. Ama bence canım mfk tam denerken o testlerden uzak ol 1yıldır hep yaptım yumrtlama çatlama gördüm ama hep stres stres bu ay hiç aklıma gelmedi vucudum bile rahattı emin ol kaç günde adet döngün

Aaa gerçekten şaşırtıcı canım ben daha öncede başka bal karışımı yediğimdem bile erken yumurtlamıştım. Ama bence canım mfk tam denerken o testlerden uzak ol 1yıldır hep yaptım yumrtlama çatlama gördüm ama hep stres stres bu ay hiç aklıma gelmedi vucudum bile rahattı emin ol kaç günde adet döngün
Demek dediğim gibi eşimin işi gereki mfk uymadı elimde test vardı bende adet bitimi kullandım stresim yok açıkçası rahatım adet olduğum gunden itibaren sayarsak 28 günde bir olurum her ay duzenlidir şuan daha 14 gün var adetime ama öncekilere bakılınca yumurtlama geçiyor bana göre

X