Mfk yöntemi nedir

MFK arkadaşlarım nasılsınız nasıl gidiyor :) bende akıntı artmaya başladı yumurtlamam yakın sanırım hayırlısıyla hepimiz hamile kalalım inşallah :anneadayı::KK200: bu ay olucak hamileyim hamileyim diye evrene olumlu mesaj gönderiyorum :KK70: M MaviMabellee Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim L Limonlu Su Orangeee Orangeee Mavi Mandalina Mavi Mandalina

Ben sadece ilişki günü ve d vit olarak yaptım kuzucum Bakalım 7-8 günüm kaldı. Olmasa da tekrardan yılmadan devam 😍olumlamalarımız hep daim olsun. Tek tek hamilelik haberleri alalım
:anneadayı:

Ben sadece ilişki günü ve d vit olarak yaptım kuzucum Bakalım 7-8 günüm kaldı. Olmasa da tekrardan yılmadan devam 😍olumlamalarımız hep daim olsun. Tek tek hamilelik haberleri alalım
:anneadayı:
Ben hergün kullanıyorum canım eşime de veriyorum çinko takviyesi de alıyoruz aminn inşallah :anneadayı::KK200:

Kizlar bnde arisutu omega ve d vi tyamini aldim esime ve kndime ayrica d vitamini folik asit kullaniyorum adet s9nrasi iliski oldu akıntı var ama henuz yumurtlama akintisi degil insllah bu ayy guzel haberler veirizz bu arada kizlar bnce herkes adet gununu yazsin bilelim ne dersiniz
Benim 26 kasim 🌸🌸

Kizlar bnde arisutu omega ve d vi tyamini aldim esime ve kndime ayrica d vitamini folik asit kullaniyorum adet s9nrasi iliski oldu akıntı var ama henuz yumurtlama akintisi degil insllah bu ayy guzel haberler veirizz bu arada kizlar bnce herkes adet gununu yazsin bilelim ne dersiniz
Benim 26 kasim 🌸🌸
18 kasım kuzum benimde☺️

X