Mfk yöntemi nedir

Kızlar mfk karışımım geldi hayırlısı olsun inşallah 🥰😍 kullanmaya başladım diğer takviyeleri de alıyorum zaten 😇

Eklentiler

• 3962F928-5881-491C-91A6-3C9D7F56FE48.jpeg
    3962F928-5881-491C-91A6-3C9D7F56FE48.jpeg
    120,6 KB · Görüntüleme: 378
Bende 1 yıldır deniyorum 2.5 yıllık evliyim. Doktora gittim tahliller normal çıktı 6 ay daha dene dedi. Neden olmuyor anlamadım. Eşim de sprem testi yaptırdı onda da her şey normal. 2 aydır ovilasyon testi deniyorum. Bugün yine adet oldum. Gün aşırı deniyoruz yine olmuyor. Mfk yı deneyelim diyorum ama bu polen karışımını nasıl temin etmeliyim. Doktora mesaj atarak mı? Kızlarrrr

Bende 1 yıldır deniyorum 2.5 yıllık evliyim. Doktora gittim tahliller normal çıktı 6 ay daha dene dedi. Neden olmuyor anlamadım. Eşim de sprem testi yaptırdı onda da her şey normal. 2 aydır ovilasyon testi deniyorum. Bugün yine adet oldum. Gün aşırı deniyoruz yine olmuyor. Mfk yı deneyelim diyorum ama bu polen karışımını nasıl temin etmeliyim. Doktora mesaj atarak mı? Kızlarrrr
Doktorun sayfasında var

Kızlar mfk karışımım geldi hayırlısı olsun inşallah 🥰😍 kullanmaya başladım diğer takviyeleri de alıyorum zaten 😇
Bende almıştım karışımı çatlatma filan derken kullanamadım kimyasalın gerçekleşmesini bekliyorum değerim 10a düşmüş bittikten sonra mfk denicem günlerini not aldım 😁 bakalım umutluyum her zaman ki gibi

Mfk bilgileri bu şeklide

Eklentiler

• Screenshot_20211116-090330_Instagram.jpg
    Screenshot_20211116-090330_Instagram.jpg
    55,8 KB · Görüntüleme: 647
Bende almıştım karışımı çatlatma filan derken kullanamadım kimyasalın gerçekleşmesini bekliyorum değerim 10a düşmüş bittikten sonra mfk denicem günlerini not aldım 😁 bakalım umutluyum her zaman ki gibi
Hakkında hayırlısı olsun inşallah canım kimyasaldan sonra hemencecik kalırsın inşallah üzülme bende kimyasal geçirdim çatlatma iğnesinden sonra kasık ağrın oldu mu canım bugün. Baya ağrıyor benim 22. Günüm 🤔 şansımı deniycem inşallah 😂

Hakkında hayırlısı olsun inşallah canım kimyasaldan sonra hemencecik kalırsın inşallah üzülme bende kimyasal geçirdim çatlatma iğnesinden sonra kasık ağrın oldu mu canım bugün. Baya ağrıyor benim 22. Günüm 🤔 şansımı deniycem inşallah 😂
Teşekkür ederim canım kasıkk ağrısı çok oldu iğneden dolayı kanamam henüz başlamadı ilk defa dört gözle olmayı bekliyorum sonrası mfk😄

Arkadaşlar bende bu ürünü aldım tam bir mfk olmasa da nette okuduğum kadarıyla çok faydasını gören olmuş aramızda kullanan arkadaşlar var mı acaba

Eklentiler

• Screenshot_2021-11-23-12-36-57-1.png
    Screenshot_2021-11-23-12-36-57-1.png
    594,1 KB · Görüntüleme: 133
Herkesin bildiği şeyleri tekrarlıyor ek olarakta ürün çıkarmış ppara tuzağı bence ben 3 ay kullandım ne söyledilerse aldım çok ta inanıyordum ama ilk önce gerek duymadıkları ilaçları da almamı söyledi asistanı doktor gerek yok dedi bekle dedi asistan farklı konuştu o ilaçlarda o kadar kötü kokuyor ki merdiven altı ürünler gibi kendi doktorum yumurta çatlama iğnesi kullanmamı soyledi asistanina sordum kullanmalı mıyım diye yeni evli olduğumu da bastıra bastıra söyledim bu yöntem işe yarıyorsa ben neden iğne kullanıyorum sizce de garip değil mi ikileme düşürdüler benim tavsiyem bence vitaminleri dolayı alın bol yürüyüş yeşillik kullanın zaten sağlığınıza kavuşursunuz böyle şeylere de inanmayın o kadar güveniyorsa kendisine sağlık bakanlığınca yapsın bu işi bu bir ilacsa eczanede satılır ben düştüm bu tuzağa benim gibi dile getirenlere de iftira atıyorsunuz diyorlar bugüne kadar sustun ama milletten borç alarak aldım o ilaçları tiksinmem de cabası yani

X