Mfk yöntemi nedir

Youtube da ayrıntılı bir şekilde anlatılmış videosu var birde canlı yayın açıp ordada anlatıyo çok kişi bu yöntemle hamile kalmış biran önce takip etmenizi öneririm
YouTube dan izledim canım. Sadece arı sütü ve propolis alamadım henüz daha. Ama doktor arı sütü ve propolis karışım ölçüsünü ve günlük tüketimi vermemiş sanırım

Günaydın arkadaşlar dün hocanın canlı yayınını dinledim MFK yönteminde adet bitiminde beraber oluyorsunuz adetin bittiği gün 6. gün diyelim 7. gün beraber oluyorsun sonraki beraberlikler 10. gün 12.gün 15.gün 17.gün 20. gün 22. gün şeklinde ilerliyor yani 3-2-3-2-3-2 şeklinde şansımız bol olsun

Mfk yöntemi gebe kalma yöntemidir 3 2 3 2 kurali vardır yani şöyle ki; Adetiniz bitti ve temizlendiniz o gün ilk iliski gününüz olsun daha sonra adetinizin başladığı günden sayarak 8.gun de bir ilişkiye girilmeli ardindan 3 gun beklenip iliskiye girilmeli daha sonra 2 gun bekleyip iliskiye girilmeli tekrar 3 gun bekleyip iliskiye girilmeli ve son olarak 2 gun bekleyip iliskiye girmeniz gerekiyor eger adet gecikmesi yada poliskistik varsa da adetinizin başladığı gunden sayarak 21.gunude iliskiye girmeyi unutmayin canli yayindan dinledigim kadar bu şekilde yardimci olmaya çalıştım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…