Mfk yöntemi nedir

Ben de basliycam bu ay ama gun kuralina eşim pek uymaz gibi geliyor cunku zaten is guc zor vakit buluyoruz firsat buldukca iliaki oluyor sadece ona uymayabiliriz
Benimde sıkıntı uyma konusu ikimizde çalışıyoruz bide eşim vardiyalı bakalım inanıyorum olacak :KK200:

Benimde sıkıntı uyma konusu ikimizde çalışıyoruz bide eşim vardiyalı bakalım inanıyorum olacak :KK200:
Aynen ben de inaniyorum Allahin izniyle olacak. Testleei birakiyorum ari sutu propolis bal polen karisimindan da siparis verdim dvit de alacam eczaneden zaten benim hep duser d vitaminim damla da kullanirim 3 ayda bir iyi olacak insaAllah🤲

Aynen ben de inaniyorum Allahin izniyle olacak. Testleei birakiyorum ari sutu propolis bal polen karisimindan da siparis verdim dvit de alacam eczaneden zaten benim hep duser d vitaminim damla da kullanirim 3 ayda bir iyi olacak insaAllah🤲
Propolis ve d vitamini kullanıyoruz eşimle arı sütü sipariş vermedim henüz eylül ayında kimyasal gebelik geçirdim umarım bu sefer sağlıkla hamile kalır kucağıma alırım.

Öne cikanlarda kendi ekledigi bi arici var orda hazir yapip gonderiyo
Mfk yöntemi gebe kalma yöntemidir 3 2 3 2 kurali vardır yani şöyle ki; Adetiniz bitti ve temizlendiniz o gün ilk iliski gününüz olsun daha sonra adetinizin başladığı günden sayarak 8.gun de bir ilişkiye girilmeli ardindan 3 gun beklenip iliskiye girilmeli daha sonra 2 gun bekleyip iliskiye girilmeli tekrar 3 gun bekleyip iliskiye girilmeli ve son olarak 2 gun bekleyip iliskiye girmeniz gerekiyor eger adet gecikmesi yada poliskistik varsa da adetinizin başladığı gunden sayarak 21.gunude iliskiye girmeyi unutmayin canli yayindan dinledigim kadar bu şekilde yardimci olmaya çalıştım:)
Ben bu ay mfk yı deniyorum. Dün reglem bitti ve başladım bakalım sonuç ne olacak 😁

Gebelik tedavisi imiş ama açıklamasını bulamadım ben nedir bu Mfk yöntemi
cnm mfk yontemı şu ki...
oncelıkle adet bıttıgı gun ılıskıye gırersen 3 gun bekle tekrar ılıskı snra 2 gun bekle tekrar ılıskı snra tkrar 3 gun bkle ılıskı snra 2 gun bekle ılıskı ... yanı adet bıtımı olan ılk gun ılıskı ıcın 3-2-3-2 kuralı bu (1. kural)
adet bıttıkten 8. gun ılıskıye grersen 3 gun bekle tkrar ılıskı snra 4 gn bekle tkrar ılıskı snra 3 gun bekle tkrar ılıskı buda adet bıtımınden snrakı 8.gun ılıskı yasayanlar ıcın 3-4-3 kuralı bu (2. kural)
en son polıstık over olanlar ıcın adet bıtımı olan ılk gun ılıskı snra 14. gun ılıskı snra 24.gun kesın olması gereken ılıskı buda (3.kural)
bu 3unden bırını deneyenler adama dualar edıyor :KK70: senelerce hamıle kalamayanlar bu yontemle hamıle kalıyomus.
bu arada eslerın ıkısıde gunluk 5 damla d vıtamını ve arı sutu + polen kasırısımından 2 tatlı kasıgı almalı . kadında ek olarak folık asıt baslamalı . vıdeoyu bastan sona ızledım belkı cocuk ısteyen bırıne faydası olur .. Allah herkesın kalbındekını versn:)

cnm mfk yontemı şu ki...
oncelıkle adet bıttıgı gun ılıskıye gırersen 3 gun bekle tekrar ılıskı snra 2 gun bekle tekrar ılıskı snra tkrar 3 gun bkle ılıskı snra 2 gun bekle ılıskı ... yanı adet bıtımı olan ılk gun ılıskı ıcın 3-2-3-2 kuralı bu (1. kural)
adet bıttıkten 8. gun ılıskıye grersen 3 gun bekle tkrar ılıskı snra 4 gn bekle tkrar ılıskı snra 3 gun bekle tkrar ılıskı buda adet bıtımınden snrakı 8.gun ılıskı yasayanlar ıcın 3-4-3 kuralı bu (2. kural)
en son polıstık over olanlar ıcın adet bıtımı olan ılk gun ılıskı snra 14. gun ılıskı snra 24.gun kesın olması gereken ılıskı buda (3.kural)
bu 3unden bırını deneyenler adama dualar edıyor :KK70: senelerce hamıle kalamayanlar bu yontemle hamıle kalıyomus.
bu arada eslerın ıkısıde gunluk 5 damla d vıtamını ve arı sutu + polen kasırısımından 2 tatlı kasıgı almalı . kadında ek olarak folık asıt baslamalı . vıdeoyu bastan sona ızledım belkı cocuk ısteyen bırıne faydası olur .. Allah herkesın kalbındekını versn:)
Teşekkür ederim kuzum açıklayıcı olmuş. Sadece benim anlamadığım 3 gün araya arada koymak yerine bir ya iki gün ara işe düzenli ilişki olmakla arasında ne fark var ki 🙄

Teşekkür ederim kuzum açıklayıcı olmuş. Sadece benim anlamadığım 3 gün araya arada koymak yerine bir ya iki gün ara işe düzenli ilişki olmakla arasında ne fark var ki 🙄
Hergün ilişki olursa sperm kalitesi düşer çünkü bu aralar sperm kalitesini arttırmak için

Kizlarr bnde doktoru takip ediyorum d vitamini aldim ve dun siparis verdim ari su t karisimi bugun yola cikti bakalim yarij adet son gun baslicam bnde 3 2 3 2 diye bakalim hayirlsii olsun

X