Mfk yöntemi nedir

Teşekkür ederim çok açıklayıcı oldu benim için Arı sütü ve propolis olmazsa olmaz mı acaba. Siz aldınız mı ürünleri ve başladınız mı acaba

Şimdi baktım bende adetin bittiği gün de demiş doktor. Benim reglem düzensiz. Ben sağlama almak İçin o dönemleri bir gün aralıkşarla değerlendiriyorum spermin rahimde iki gün yaşadığını hesaplayarak

Teşekkür ederim çok açıklayıcı oldu benim için Arı sütü ve propolis olmazsa olmaz mı acaba. Siz aldınız mı ürünleri ve başladınız mı acaba
Karışımı sipariş verdim gelecek inşallah mfk denemedim bu ay klomen kullandım çatlatma iğnesi yaptım bekliyorum

Yemek zorunda değilsin o sadece bi gıda takviyesi yumurtalık,sperme iyi geliyo diyorlar ayrıca sadece üreme için değil sağlıklı mesela ablam bağışıklığı düşük o yüzden aldı arkadaşı ise tüp bebek yapıcak o yüzden annemin astımı var onun için

Bu ay bende bu yöntemi deneyeceğim doktorun instagramını takip ediyorum baya başarılı bir yöntem denemeye değer umarım bizde bu yöntemle hamile kalırız.

Bu ay bende bu yöntemi deneyeceğim doktorun instagramını takip ediyorum baya başarılı bir yöntem denemeye değer umarım bizde bu yöntemle hamile kalırız.
İnşallah canım. benim klomen çatlatma işe yaramazsa bende denicem beklemedeyim şuan 2 hafta geçmeyecek gibi 2 gün oldu iğne daha

İnşallah canım. benim klomen çatlatma işe yaramazsa bende denicem beklemedeyim şuan 2 hafta geçmeyecek gibi 2 gün oldu iğne daha
Klomenle gene denesen olmuyor mu canım hakkımızda hayırlısı inşallah benim bide eşim gececi olacak olduğu kadar olcak napalım

Klomenle gene denesen olmuyor mu canım hakkımızda hayırlısı inşallah benim bide eşim gececi olacak olduğu kadar olcak napalım
Sadece klomen olsa belki olur ama çatlatma iğnesini olduktan sonra sana saat veriyo dktr mesela ben cuma 13.20 de iğne oldum cumartesi gece 13.20 civarında ilişki olması gerekiyo ertesi gün veya gün aşırı sonrasındaki bi kaç gün iğneden de 1 gün önce muhakkak iğneden 36 saat kadar sonra çatlama oluyormuş

Hımm bilmiyordum bunu canım inşallah olur hamile kalırsın da bu yönteme gerek kalmaz

Canim sen o karisimdan kullanıyor musun

Dün verdim canım siparişi hafta ortası gelir sanırım hemen kargoya verildi zaten
Ben geçen ay başladım kullanmaya şuan adetim 3gun gecikti tekrar sipariş verdim dün geldi ama açıp kullanmadim suat beye yazdım adet gecikmesi yapar mi diye hayir aksine düzenler dedi benin zaten günü gününe geliyor şimdi niye gecikti anlamadim

Stres olabilir yumurtlaman kaynaklanabilir yumurta çatladıktan 14 gün sonrq gelir adet yumurtlaman geç olmuştur belki ne gibi faydasını gördün karışımın ne için almıştın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…