metresler , eşlere göre daha mı çok değer görür ?

Demet özdemır mesela googla a yüklü ödeme yapmış eski bilgileri ,geçmişi falan kaldırmış

Kumalik hala var olsa da bu yüzdelerde degil yalnız guneydoguluyum kırsala hâkim değilim yalnız bu kadar fazla da değildir diye düşünüyorum

Akil verme dur

1 şey dışında size katılıyorum, uyuşturucunun yaygınlasma sebebi alkolün çok pahalı olması.

Demet özdemır mesela googla a yüklü ödeme yapmış eski bilgileri ,geçmişi falan kaldırmış

Google dan kaldıracak kadar önemli gördüğü bilgi neymiş , diye düşünüyor insan.

Eski yeşilçam filmleriyle tanınan pek çok isim de aynı yola başvurdu.

Artık gerçek bilgiye ulaşmak daha zor ; çünkü arşivlere ulaşım engelleniyor.

bir de insanlarin hafizalari var ki oradan mahkeme karari ile sildirilemiyor maalesef :)

bir de insanlarin hafizalari var ki oradan mahkeme karari ile sildirilemiyor maalesef :)

Hafızamızdakileri ispatlayamayınca, ilerleyen yıllarda, biz hatırlayanlara ;akli dengesi bozuk muamelesi yapılması riski de mevcut yalnız.

Yeni nesil 13-18 yaş arası çocuklara ; mükemmel insan , örnek aile ve aile babası olarak tanıtılan insanların öteki yüzünü ispatsız anlatınca söylenenler havada kalıyor maalesef.

Orasi aynen oyle tabi.
Ama google dan sildirince gecmisi komple yok ettiklerini sananlar icin bir hatirlatma yapmak istemistim sadece :)

Bu arada neslihan ablanın şeyi şeydir de ondan kopamıyordur
Her şey seks
Neslihanda da her şey para
Bunun başka bir ismi de var aslında ama neyse

Yapılan araştırmaların en yakını 8 sene öncesi. Benim bulduğum rakam 2013 senesinde 372 bin kumanın olduğu. 2018’de yapılan bir çalışmada %9’lara kadar düştü diyor. Ama aradan geçen 9 senede kayıtsız mülteci sayımızın 8 milyona ulaştığını düşünürsek çok sağlıklı bir rakam elde edemiyoruz. Keşke güncel veriler olsa elimizde.
Ama maalesef ki kuma yaşı 11-12’ye kadar düşmüş.
Sizinde amprik bir düşünce yapısında olmanıza sevindim.

Aynen fatma girik memduh ün ılişkisi de benzermiş. Cok azı çetrefilli yollardan geçmeden ünlü olmuştur tabi

Aynen fatma girik memduh ün ılişkisi de benzermiş. Cok azı çetrefilli yollardan geçmeden ünlü olmuştur tabi

Mesela Memduh Bey in eşinin ( resmi nikahlı eşi ) yıllar sonra bir gazeteye verdiği röportajı mevcut.

Kadın gazeteci : Cahide Hanımın adresini bulup , konuşmaya ikna etmiş. Ancak yazı internette var gibi gözükse de ; yazının tamamına erişim sağlanamıyor.

Ben bu aldatma islerinde 2.kadından yürümem.Aslolan adam karısını aldatmıstır benim icin.2.kadın ne halt yer beni baglamaz.Koca adam kanmasaymıs derim.
Öyle izliyorum ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…