metresler , eşlere göre daha mı çok değer görür ?

Millet sana dert olmuş alintilayip alintilayip yazmışsın demek ki sizin oralarda da böyle kalıplaşmış şeyler var ki ısrarla milletin üzerine gidiyorsun pardon da doğu ve güneydoğu dediğin yerde yaşadın mı acaba

sen üniversitenin kapısından geçtin mi? Bir makale ya da tez yazarken alıntı yapar ve kaynakça belirtirsin. Bu konu için kütüphaneye gidecek değilim. İnternetten bulduklarımı paylaştım. Pek çok insanında ilgisini çekti. Tdk kurumunun belirlediği bir tanımı ben ya da bir başkası yeniden uyduracak değil. Dezenformasyon vardı, onu düzelttim.

Mesela Neslihan abla gibileri hayatından çıkarırsan bakış açın değişmez

Benim gittiğim üniversite seni kapısından içeri alır mı acaba sana burda çok bilgilisin ay pardon internetten çok alintilisin diye ne diploma verirler ne de madalya calista da gel otur sıfır

Benim gittiğim üniversite seni kapısından içeri alır mı acaba sana burda çok bilgilisin ay pardon internetten çok alintilisin diye ne diploma verirler ne de madalya calista da gel otur sıfır
Arkadaşına destek olacağım diye küçük düşüyorsun. Üniversite okumuş bir insan bu kadar boş bir soru sormazdı.

Eklentiler

• 2B7E71E9-47B9-4FE9-925E-9CC52D1B3A66.png
    395,4 KB · Görüntüleme: 102
Arkadaşına destek olacağım diye küçük düşüyorsun. Üniversite okumuş bir insan bu kadar boş bir soru sormazdı.
İşi gücü bıraktın stalk yapmaya mı başladın nihal? Sen bu yaptığın doğru mu? Konuyu nereye çektiğinin farkında mısın?

Yazikkk sana seni böyle küçük düşüren kişiyi merak edip araştırmışsin aferin sana işsizlik boş beleslik böyle bişey işte ha bir de en azından benim koruyacağım bir arkadaşım var görüyorum ki sende o da yok ha bu zekayla devam edersen daha da olmaz internetten arastir bakalım arkadaş nasıl bulunur sahip çıkılır diye sonra da bı konu aç ordan yazisalim

İşi gücü bıraktın stalk yapmaya mı başladın nihal? Sen bu yaptığın doğru mu? Konuyu nereye çektiğinin farkında mısın?
Canım yorulma kuyruk acısı yaptığı şey araştırsın ekran görüntüsü alıp atsın K Kazen bence nihal in stalklarina bı baksın şaşırdı nerden vuracagini bilmiyor

olabilir görmüşlüğüm var metresini 5 yıldızlı otelde tatile götürür hanımını pansiyonda tatil yaptırır paralı adamdan korkacaksın
Zaten yedir,icir, emek et..
Asla saygindan ve sadakatinden odun verme..
Sonra da adam kalkip elin o...u'lariyla y...a'lariyla yesin parayi..
İnsan parasinda degil de giden emegine,verdigi kiymetin deger gormemesini uzuluyor..
Karisini bir cicegi cok goren adam M...s'ine cicekci bile satin alir demek ki..
Ne gunlere kaldik

Ya cidden oyle.. birde mesela eskiler hem erken evlenirmis o yuzden gozu acilmamis.. o yuzden aldatan coktu.. hic yemedigi meyveyi merak ediyor haliyle…hic kadinla olmamis parayi goruncede ilk is denemeye gidiyor..orta yas dayilar ondan siyirmis durumda…

Birazda aile kulturu tabii.. sen cocuk ergenlige girince elinden tutup genel eve goturursen, bunu
Aliskanlik haline getirebilir.

Bilsen ne olacak çiçeğim? Bu bilgi hayatına ne katacak? Metresler hakkında akademik çalışma yapmıyorsan boş boş işlerle kafanı doldurma.
Demekki sen akademik çalışma yapiyosun ne gecck eline neyin merakı bu

Ön uyari vereyim yazacagim yorumdan "aldatilan kadinlarda da suç var" anlami cikmasin. Yanlis anlamaya cok musait.

Yedir içir emek et demişsiniz ya direkt gozumde şöyle kadinlar canlandi benim.
Her zaman eşlerini temiz pak giydirdiklerini, guzel yemekler yaptiklarini ve duzenli titiz olduklarini soylerler. Bu ev çekip cevirmeye kendilerini çook kaptiriyor bazi kadinlar. Halbuki evlilik boyle bir şey değil, ev işiyle yemek yapmayla bunlarla yuruyen bir şey değil evlilik sadece.
Kadinliği, kendini, zevklerini unutmamak lazim diye dusunuyorum. Koca aldatmasin diye demiyorum bunlari kendi hayatlari için, kendileri için, daha mutlu yaşamak için ve değerli olmak için.

Aldatma karakterindeki erkekler en dişi kadini da aldatir hatta eşlerinden her anlamda daha asagida kadinlarla da aldatiyorlar, orneklerini goruyoruz.

Emek icerisinde sadece onlar yok aslinda :)
Kavrami daha genis tuttum ben.
Sadece yedir icir degil emek de var..
Kadinlik var,zevkler var,eglence var..
Genel olarak emek. :) Yani evi temiz tut,utuleri yap,cocugu buyut degil emek..
Benim kast ettigim icerisinde : Kadin olmayi,Esine bir kadinla birlikte oldugunu hissetirmeyi de kapsiyor.

Ama adamin gozu disaridaysa olmuyor\olamiyor..
Genelde bunlar erken evlenip sonrasinda parayi buldugunda saskinliktan saga sola boga gibi saldiran tiplerden cok cikiyor
Uzuluyor insan..Onca emek,onca caba..Sonra ic hesaplasma basliyor,ben neyi eksik yaptim ki adam ona gitti seklinde..
En agiri da o oluyor.Adamin cigerini biliyorsun ama kendini de sorguluyorsun ister istemez..
Allah kimsenin basina getirmesin diyelim.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…