Gebeliğe Hazırlık Metionin diyeti ve Sinan beyin hastaları hadi destek olalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
MERHABA SONUC ALABILDINIZ MI DIYETTEN ? BENDE SENLE AYNI DURUMDAYIM. MERAK ETTIM

selam kızlar herkese :)
kızlar metioninden fakir diyet nedir?
uygulayan varsa yardımcı olur mu bana acaba

Merhaba arkadaşlar. Bende de iki gen de pihtilasma vardı. Ve 3 kayıp. Hatta diyeti bende uyguladım yazmıştım. Ben bu kez 4. Ye hamileyim ama betahcg iki katına çıkmıyor. Ne yapacağımı şaşırdım. Artık 5. Ye kısmet diyorum ama çok yoruldum bu durumda. Ben gibi olup sağlıklı doğum yapan var mı acaba

Hangi genlerin de pıhtılaşma vardı canım

Sinan hocaya mi gidiyorsun? Bhcg ikiye katlanmamasina doktorun ne dedi ? Bende diyet uyguladim kan pihtilasmasi var dedi.HAmile kalinca igneye baslayacaksin dedi. Bakalim sonuc alabilecekmiyim merak ediyorum

Diyeti 1 sene yaptıktan sonra gebeliğe izin çıktı ve Allahıma şükür şu an gebeyim. Diyete hala devam ediyorum.
Merhaba canım. Daha önce düşük mü yaptın da diyeti uyguladın. Benim bu 4. Kayıp olacak değerler düzgün gitmiyor. Benimde mthfr fktor5 heterzgot.yardımcı olur musun

Canım diyeti bırakmışsın durumun nasıl oldu bilgilendirir misin. Diyete bende uymuyorum uzun zamandır etli falan yiyorum 4. Kez hamile kaldım o da düzgün ilerlemiyor. Diyetsz hamilelik devam ediyor mu

Canım Homosistein in yüksek çıkmış da hamileliğin devam ediyor mu nasıl geçiyor merak ettim. Düşüklerimin sebebi homosistein mi :-(

Sinan hocaya mi gidiyorsun? Bhcg ikiye katlanmamasina doktorun ne dedi ? Bende diyet uyguladim kan pihtilasmasi var dedi.HAmile kalinca igneye baslayacaksin dedi. Bakalim sonuc alabilecekmiyim merak ediyorum
Sinan hoca ya gitmiyorum canım. Buradan tanıyıp takip ediyorum. Bilmiyorum doktorlar da bir açıklama yapmıyor. Şaşırdım kaldım bende. Bir değil iki değil 4 yani

Canım diyeti bırakmışsın durumun nasıl oldu bilgilendirir misin. Diyete bende uymuyorum uzun zamandır etli falan yiyorum 4. Kez hamile kaldım o da düzgün ilerlemiyor. Diyetsz hamilelik devam ediyor mu
Canım ben 4 hafta önce sağlıkla oğlumu kucağıma aldım çok şükür. Diyet yapmadım hamilelikte coraspin ve hibor 3500 iğne yaptım. Sadece diyet ve homosistein için bekliyorsan bi başka hekimin daha görüşünü al bence, boş boş beklemek çok zor biliyorum, benim 1,5 yılım geçti o şekilde malesef. En kısa zamanda bebeğine kavuş

evet canım sadece bir tanesi 9. Haftaya kadar ilerledi. Onun da kalbi durdu. Homosistein yüksek olunca mı oluyor acaba. İğne yi de 0,6 kullandım bu kez yine çare olmadı
Kalp durması çok farklı diye biliyorum.
Kalp durması olunca kromozonlarınıza bakıldımı eşinizin ve sizin.
Homosistein yüksek die illa bebek zarar görecek diye konu yok. Olabilir ya da olmayabilir. Zaten hamilelikte protein diyeti uygulatıyorlar, ekstra B12+folik asit+ c vitamini kullandırılır. Bunlarda damarlar için yararlı ve sertliği önleyip homosisteinin düşürüyor.
Hiç fazla kafaya takmayın inanın Allah ol emrini verdikten sonra hiç bir sorun engel olamaz.

Kromozomlara bakıldı canım. Bebek genetiğe gitti. Bir sıkıntı çıkmadı. Eşimle benim kromozomlarda normal çıktı

merhabalar bende 3 kez düşük yaşadım araştırma yapıldı.pıhtılaşma heterezigot var dediler 3. de 0.4 lük igne vuruldum kalp atişı duyuldu 10. hafta da gittiğimde doktor kalbi durmuş dedi şimdi yazılanları okuduğumda bu diyetten haberim oldu işe yaradımı arkadaşlar olmadı ankaraya gitmek istiyorum.bu listedeki diyet tüm hamileliktemi uygulanıyor tam yazılanları okuyamadım arkadaş sagolsun atmış ama

Merhaba canım.basın sağolsun.Bu diyet her zaman uygulamamiz gereken diyet.Kızlar ayrıca b vitamini ve folik asitin aktif hali yani metil kobalamin ve metilfolat halini Kullanmamız lazimmis.normal halleri yaramazmis biseye bizlerde.osende m2tablet araştırın.ben onu kullanıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…