Gebeliğe Hazırlık Metionin diyeti ve Sinan beyin hastaları hadi destek olalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gebe içinde gebelik düşünen içinde en olumsuz şey stres üzüntü onu unutmayın mutlu olduğunuz şeyler yapın sizi üzen insanlardan uzak durun ben şuna metioninden fakir diyet yapıyorum kurbanda en yakın arkadaşım bana telefonda ayyy sen et yiyeniyordun değil mi acıdım bak şimdi sana gibi cümleler kurdu hala sinirim bozuluyor aklıma geldikçe çok yakın arkadaşımdı ama uzaklaştırmak zor olmadı benim için zaten zor bir süreçten geçiyorum hiç uğraşamam şu ara

Bana da o kadar kötü bı konuşma yaptı ki bı arkadaşım, kan pıhtılaşma ve damar tıkanıklığı sorunumu daha yeni öğrendim geçen hafta.
O gün arkadaşım aradı sesim çıkmıyor moralim bozuk bana dedi ki sen neden böyle konuşuyorsun, ben genelde çok pozitif ve çok güleç bı insanım.
Sana dedim bu halde gülücükler sacamayacağım kusura bakma dedim.
Ama dedi sanki bebek düşecek gibi yaklaşıyorsun dedi.
Ben sok oldum.
Sen ne diyorsun dedim ya.
Ben şu an bebekle ilgili değil kanım ve damarlarımla ilgili konuşuyorum bu nereden çıktı.
Çocukla ilgili bişey ağzımdan çıkmadı.
Çok büyük konuşma istersen dedim daha yeni doğum yaptı.
Kimin ne olacağı belli olmaz dedim.
Hani sanki ölsemde insanları sok nefesime kadar eğlendirme gibi bı rol yapıştırmışlar üzerime.
Geçen hafta 3 arkadaşımla arkadaşlığımı bitirdim.
Sanırım insanlar karşısındaki acı çekince büyük zevk alır hale gelmiş.

Aynen öyle. Zayıf bi noktanı bulunca değerlendiriyorlar o yüzden en güzeli mesafeli olmak ilk başta düşünmeden konuşuyor heralde falan dedim ama bi kaç olay üst üste gelince artık art niyet arar oldum

merhaba sinan hocadan sonuc alabıldınız mı ?

merhaba sonuc alabıldınız mı sınan hocadan

merhaba sınan hocadan sonuc alabıldın mı dıyetın faydasını gordun mu ?

merhaba bende sınan hocaya basladım,dıyet ,ıgneler hamılelıgınızden sonuc alabıldınız mı ?

Slmarkadaslar metoin diyetinde bende yapıyorum yeşil çay yasakmı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…