Merhabalar bir gebenin günlüğü ürünlerini kullananlar var mı (gynoseed-Ovülasyon)

dasist

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2022
45
8
26
Merhabalar 2 yıla yakın süredir normal yollarla gebe kalamıyorum tüm hormon tahlillerim yapıldı hsg çekildi üniversitede profesöre de muayene oldum sebepsiz infertilite tanısı koydu aşılama önerdi yaptırmak istemedim geçen ay ilk kez innovita ovülasyon denedim hamile kalamadım acaba bir gebenin günlüğünün ovülasyon testi ve gynoseed jelini kullanan ve hamile kalan var mı benimle paylaşabilir mi siz kaçıncı denemenizde hamile kaldınız

bende 2 yıllık evliyim eşimde de bende de borsey yok ama bir türlü bebis olmadı. birkaç ay daha olmazsa asila yapacağız
eşiniz sperm testi verdi mi hersey sizde bitmiyor bunu bilmelisiniz

Merhaba bizde sizin gibi aynı durumdayız gynoseed jeli bu ay denemeye başladık ona da şans vermek istedim artık yapmadığım şey kalmadı

Ben ilk denememde onun ovuslayon testini kullandım ve çok şükür hamileyim. Herhangi bir problemim yoktu, sadece iş sebebiyle o ay olması benim için daha önemliydi. Burda okuduklarıma göre kullandığın testin yanlış sonuçlar çıkardığını çok okudum ama kendim kullanmadım, o yüzden kesin bir şey söylemem yanlış olur

Jeli denedik bir işe yaramadı bizde. Aynısı açıklanamayan bizde de. Tıpta adı böyle ama Ben ona "Allah takdir ederse oluyor sebebi" diyorum. Bir sıkıntı yoksa Tüp bebek de bile tutunamama sebebi bilinmiyor tıpta. Açıklayamıyorum diyor Dr. Allah verirse oluyor Dr diyorum bende. Allah ım hayırlısıyla versin hepimize.

Ben yaklaşık 5 aydır kullanıyorum ovulasyon testini yalnız sonuç alamadım

Arkadaşlar benim de ağustos da 2 yılım bitiyor artık tükendim sağlık açısından ikimizde bir şey ama olmuyor o duyguya hasret öleceğim sanırım çok üzülüyorum çok yoruldum bu durumu yaşarken depremi gördük yeni bir düzen yeni bir şehir belki dedik tutmuyor çok yorgunum

Elime yeni ulaştı jel deneyip sonucu size yazarım innovita testlede sonuç almadım maalesef

7 aylik evliyim bu ay jel ve test ve folikasit kullanmaya basladim birgebeningunlugu sitesinden aldim. Doktora gittim hormonlar hsg temiz insallah olur

Hsg rahim filmi oluyordu doktor mu önerdi normalde 1 yılın üstünde evliliklere öneriliyor
Ben de mfk Mehmet Fatih karslı adında bir doktorun takviyelerini aldım işe yaramadı
Bende özele gideceğim çatlatma iğnesini duydum bir de onu denemek istiyorum Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah amin

Klişe olacak ama soğan suyunu denedinizmi onu yapıp hamile kalan çok umarım her biriniz sağlıkla bebislerinize kavuşursunuz...

Amin çokça kuzenlerim hamile birde gizliyorlar benden oysa benim gözüm kimsenin bebeğinde yok sadece gözüm Rabbim de o bana versin nasip etsin mahrum koymasın bu sevgiden her gece ağlayarak uyuyorum her adet olduğumda kurşun gibi öyle ki ağrı sızı görmüyorum aklım fikrim hep neden olmuyor tutmuyor da bilmiyorum o depremde Adıyamandaydım öyle ki ev yıkıldı keşke ölseydim diyorum

Sonuç aldınız mı acaba? Faydalı oldu mu

Histeroskopi ile rahime çizik atılması da hamile kalmayı kolaylastiriyor. Arastirmanizi öneririm inşallah tez zamanda da bebek bekleyen herkes kavuşur melegine

Başlığı ben açtım uzun süredir girmemiştim herkes içini dökmüş yalnız değiliz evet ama doğal sürecinde herkes gibi hamile kalamayan bizler sadece birbirimizi iyi anlarız ben hala kalamadım doğalına bıraktım herhangi bir takip yöntemi takviye tedavi uygulamıyorum Allah nasip ederse her türlü edecektir 27 yaşıma girdim 2,5 senedir anne olamadım isteyen herkese nasip olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…