Merhabalar bir gebenin günlüğü ürünlerini kullananlar var mı (gynoseed-Ovülasyon)

Başlığı ben açtım uzun süredir girmemiştim herkes içini dökmüş yalnız değiliz evet ama doğal sürecinde herkes gibi hamile kalamayan bizler sadece birbirimizi iyi anlarız ben hala kalamadım doğalına bıraktım herhangi bir takip yöntemi takviye tedavi uygulamıyorum Allah nasip ederse her türlü edecektir 27 yaşıma girdim 2,5 senedir anne olamadım isteyen herkese nasip olur inşallah

Merhabalar,
Ovülasyon testi ve jeli deneyip mi sonuç alamadız. Ben de bu ay denemeyi düşünüyordum.

Merhabalar 2 yıla yakın süredir normal yollarla gebe kalamıyorum tüm hormon tahlillerim yapıldı hsg çekildi üniversitede profesöre de muayene oldum sebepsiz infertilite tanısı koydu aşılama önerdi yaptırmak istemedim geçen ay ilk kez innovita ovülasyon denedim hamile kalamadım acaba bir gebenin günlüğünün ovülasyon testi ve gynoseed jelini kullanan ve hamile kalan var mı benimle paylaşabilir mi siz kaçıncı denemenizde hamile kaldınız
bende 2 yıllık evliyim eşimde de bende de borsey yok ama bir türlü bebis olmadı. birkaç ay daha olmazsa asila yapacağız:KK43:
eşiniz sperm testi verdi mi hersey sizde bitmiyor bunu bilmelisiniz
Merhaba bizde sizin gibi aynı durumdayız gynoseed jeli bu ay denemeye başladık ona da şans vermek istedim artık yapmadığım şey kalmadı
Arkadaşlar benim de ağustos da 2 yılım bitiyor artık tükendim sağlık açısından ikimizde bir şey ama olmuyor o duyguya hasret öleceğim sanırım çok üzülüyorum çok yoruldum bu durumu yaşarken depremi gördük yeni bir düzen yeni bir şehir belki dedik tutmuyor çok yorgunum
Başlığı ben açtım uzun süredir girmemiştim herkes içini dökmüş yalnız değiliz evet ama doğal sürecinde herkes gibi hamile kalamayan bizler sadece birbirimizi iyi anlarız ben hala kalamadım doğalına bıraktım herhangi bir takip yöntemi takviye tedavi uygulamıyorum Allah nasip ederse her türlü edecektir 27 yaşıma girdim 2,5 senedir anne olamadım isteyen herkese nasip olur inşallah
Amin çokça kuzenlerim hamile birde gizliyorlar benden oysa benim gözüm kimsenin bebeğinde yok sadece gözüm Rabbim de o bana versin nasip etsin mahrum koymasın bu sevgiden her gece ağlayarak uyuyorum her adet olduğumda kurşun gibi öyle ki ağrı sızı görmüyorum aklım fikrim hep neden olmuyor tutmuyor da bilmiyorum o depremde Adıyamandaydım öyle ki ev yıkıldı keşke ölseydim diyorum 😢😢
Selam arkadaşlar 👯‍♀️ ya vallahi kendi derdimi küçük gördüm aynı hüzün özlem bende de var ama çok umutsuz hissetmeyin lütfen kendinizi bakın moral stres bu durumu çok kötü etkiliyor nezaman stresten vazgeçerseniz inanın ozaman olacak buna inanın bu olumsuzluk içinde bebek nasıl gelişebilir düşünün,bakın benim 1,5 yılı geçti bende kafayı yicem niye olmuyor diye diye,her ay umutlanıp bir şeyler deniyorum ve aksine illa her ay bu halt oluyor olmuyor bu şubatta da iyi geçirdik ama adete yakın covit bizi oldu dünya ilaç kullandım regl bile hayatımda ilk defa 5 gün gecikti cidden stresten kurtulun vallahi Allah sınıyor insanı rahatlayın huzur dolun sakin kalın. Biz tüm sağlık işlemlerini geçtik birsey yok ama bu ay tersten ilişki deneyeceğim çünkü bunu öneren çok rahminiz belki biraz arkaya dönük olabilir Buda bir ihtimal düşünerek bu ayda pik günlerinde bu şekilde ilişki kurun

Herkes her duyduğuna ümitlenip duruyor Ama umudunuz da ümidinizde Allah olsun kendinizi bunu düşünerek rahatlatın gerçekten verecektir ben artık biraz kendimi salmaya karar verdim vallahi denemediğI’m içmediğim yutmadigim bir şey kalmadı ama stres en kötüsü ovulasyon takibi ile planlı ilişki yapıyoruz o bile insanı strese sokuyor sadece kendinizi sakinleştirecek yollar arayın

Eklentiler

• IMG_0884.png
    IMG_0884.png
    474 KB · Görüntüleme: 190
Arka dönük olun Karin altınıza yastık koyun popo yükselmiş olsun ve sonrasında da 45 dk yatın aynı şekilde

Rahmi ters olanlara önermiyorlar bu pozisyonu hamilelik düşünen herkese öneren çok hiç bir sorununuz yok sebepsizseniz birde bunu deneyin sonrada yazın bu ay sonuçları bir gebenin günlüğündeki bayan evet iyi bir insan sürekli kendini gelisyirmeye ve öğrendiklerini paylaşmaya çalışan biri ama dr yada uzman kişi değil ürün satisi yapmak tek gayesi iyi olan herkes kazansın tabii kalbim bundan yana ama kendinizle alakalı durumları hep uzmanlar ve dr Larin videolarindan dinlemeye çalışin bir embriyolog bayanın videosunu paylaşayım sizlere ovulasyon icin

Enfeksiyon yara falan varsa kullanmayın jeli
Bende 3 defa denedim her defasında bende vajinal enfeksiyon yaptı
Ben 1 defa kullandım. Kullandığım ay yumurta büyütme ve çatlatma iğnleri de yapıldı bana. Sakıncalı olur diye jeli bir daha kullanmadım. Ama bu ay tekrar bi denemek istiyorum. Olmazsa zaten tüp bebek tedavisine başlayacağım

Ben 1 defa kullandım. Kullandığım ay yumurta büyütme ve çatlatma iğnleri de yapıldı bana. Sakıncalı olur diye jeli bir daha kullanmadım. Ama bu ay tekrar bi denemek istiyorum. Olmazsa zaten tüp bebek tedavisine başlayacağım
Hayırlısı olsun inşallah🤲

X