Merhaba asla durmayan sürekli sahte hesaplar açıp hakaret eden birine ne yapılır?

Öyle oldu doğru diyorsunuz ama her gün haberlerde neler görüyoruz adamlar geziyor rahat rahat mesajı kim takar diye düşünmüyor değildim ben de bu da ondan böyle rahat rahat beni taciz ediyor
Bunlar genelde belalıyım piskopatım ayağı yaparlar ama emniyette iki sarsılınca kendilerine gelirler. Kalmaz o efelik dayılık.

Öyle oldu doğru diyorsunuz ama her gün haberlerde beler görüyoruz adamlar geziyor rahat rahat mesajı kim takar diye düşünmüyor değildim ben de bu da ondan böyle rahat rahat beni taciz ediyor

öncelikle ailenize, partnerinize ve yakın arkadaşlarınıza haber verin. onlarla paylaşınca güçlendiğinizi ve yükün büyük kısmını omuzlarınızdan attığınızı hissedeceksiniz.
mümkünse şikayetleriniz için gerekli mercilerle görüşmeye giderken yalnız olmayın. suçlu siz olmasanız bile can sıkıcı olabiliyor. yanınızda destek olması sizi güçlendirir. siz şikayetinizi yapın ve inancınızı yitirmeyin.

Zaten nerde sessiz sakin kendi halinde tip var onu kafalarlar. Savcı ile sana gülecez demiş siz de inanmışınız hayret valla. Savcının gözüne bakabilecek mi acaba?
Savcıyla güleceğine inanmadım herhalde. Sadece başına herhangi bir şey gelmeyeceğini biliyor ben de doğrusu bir şey çıkmayacağını düşünüyorum bu işten ama uğraşacağım

Çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için

Savcıyla güleceğine inanmadım herhalde. Sadece başına herhangi bir şey gelmeyeceğini biliyor ben de doğrusu bir şey çıkmayacağını düşünüyorum bu işten ama uğraşacağım
Hiçbir şey olmasa da yine bi şeyler olur. Gözü iki polis savcı görür. İlk defa görmüyosa daha kötü, infazı yakar.

Ya hanımlar gidin şikayet edin çıkın çıkın gelin yav. Boşuna mı bi kesim kadınlar zulüm ediyor diye ağlamaya başladı? Boşuna mı zamanında kadının gururu sorulmazken erkeklerin gururu kırıldı diye ağlıyolar? Kadın yüzünden karakola düşmek, hakim savcı azarı yemek de zulüm bu ağalara.

He asıl karın ağrısı o demek, şimdi oldu. Bu salağın elinde çıplak foton falan yoksa olayı babana aç, okusun canına. Nasılsa babasına diyemez bu rahatlık.
Hayır yok öyle bir fotoğrafım ama görüntülü konuşurken ekran görüntüsü aldı mı bilmiyorum hiç atletli falan duruyordum hep

Çok teşekkür ederim hepinize iyi ki varsınız nereye danışacağımı bilmezdim yoksa

Siber suçlara hakaret mesajları ile gidip şikayetçi olun sahte hesap bilmemne isterse iki saniye de kapatsinlar buluyorlar .,Sonrası savcılık mahkeme orda dut yemiş bülbüle donmece

Ne biçim tazminat alırsınız o hakaret mesajlarından biliyormusunuz.Hic uğraşma bişey çıkmaz diyenlere bakmayın çıkıyor

Ya babam da polis bu arada hanımlar buna rağmen böyle işte bu da. Ama babama demeyeceğimi biliyordur

kızım, güzelim, çiçeğim, hemen babana anlatıyorsun ve onun rüzgarını arkana alıyorsun. sen yanlış bi şey yapmadın. sen korkulması gereken bi şey de yapmadın. baban bi esip gürlesin ona, hatta numarasını kendi şubesinde bi gezdirsin; birkaç mesai arkadaşıyla muhatap etsin onu. bak nasıl haftalarca yemeden içmeden kesiliyor.

Ama o olduğunu nasıl kanıtlarım ben eminim %99 o ama onlar nereden bilecek
Canım onlar internetten ip adreslerinden vs tespit ediyorlar. Ben bişey merak ettim. İnstgramda birini bir hesabından engelleyince ne kdr fake hesap açarsa açsın tüm hesaplarından sana ulaşamıyor. Sana nasıl ulaşıyor baska platformlar mı kullanıyorsun? Şikayet et mutlaka. Kapat tüm hesaplarını da başka yeni seni adından fotoğrafından bulamayacağın bir hesap ac bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…