Merhaba asla durmayan sürekli sahte hesaplar açıp hakaret eden birine ne yapılır?

Gereksiz birşey için canını bu kadar sıkmana değmez onu demek istedim kapa gitsin bi müddet kullanma ne kaybedersin

Savcılığa verin bir kaç kere olsa görmezden gelinirdi ama onlarca kez olan bir şey normal değil hatta korkutucu bence çünkü istagramda bir hesabı engellediğinde başka bir hesap açıp seni takipte edemez yazamazda göremez seni.Muhtemelen çevresinden birilerinden hesap açtırıp hesap bilgilerini alıp öyle yazıyor size.Bu kadar uğraşması saplantı

Bugün gideceğim. Savcılık ve karakol varmış başvurulacak ikisine de mi gitmeliyim biri yeterli mi sizce? Bir de ona cevap vermedikçe bana o abazalar seni takip edecek beni engelleyecek misin falan demeye başladı en son da tamam bi daha seni takip etmiycem şeklinde mesajlar attı bunları da göstermeli miyim sizce ben duracağını düşünmüyorum gösterirsem kötü mü olur benim için gitmeden sorayım size dedim.

Savcıya ver bakalım kendi neresiyle gülecek

Savcı böyle şeylere .ötüyle gülmüyor.
Sizi inanılmaz manipüle etmiş, baksanıza bize bile kendinizi açıklama gereği duymuşsunuz.
Acilen savcılığa başvurun.

Gidebilirsen her ikisi de derim ben. Ve lütfen senin hiçbir kabahatin olmadığını unutma

ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. seni bunca zaman rahatsız etti mi? etti. bundan sonra yapmıcam demesi yapmayacağı anlamına gelmiyor. lütfen şikayetçi ol.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…