Merhaba asla durmayan sürekli sahte hesaplar açıp hakaret eden birine ne yapılır?

Taciz ediliyorsun resmen savci dötüyle gülmez hic merak etme git sikayet et
Az önce tekrar hesap açıp yazdı aynı şeyleri ben de adını soyadını yazdım ayrıca da 2 kere adını geçirdim mesajda ben değilim falan da demedi aldım onları da ss

Hayır devlet bu kadar salak mı bilemeyecek ? Telefonun markası ip si herşeyi çıkar her türlü kanitlanir 20 k takipcin jsbirligin olup bunu dusunenememende garip geldi
Ben hiçbir zaman hayatımda böyle bir tacizciyle uğraşmadığım için bilmiyorum kendi halimde biriyim bu takipçi de çok değil zaten bence sadece hesabımı kapatmak istemediğim için söyledim hanımefendiye

Tamam çok teşekkür ederim peki ben danışmanlık ücreti de verebilirim 2 k bütçem var ama sonucunda ona herhangi bir ceza uygulanır mı kendi de bi bedel ödesin istiyorum

Ben de tahmin etmiştim millet karısını dövüp mahvediyor bir şey olmazken bu mesajla istediğini diyecek ve yanına kalacak gibi

Tamam çok teşekkür ederim peki ben danışmanlık ücreti de verebilirim 2 k bütçem var ama sonucunda ona herhangi bir ceza uygulanır mı kendi de bi bedel ödesin istiyorum

Bu kısmı hukukçular cevaplamalı. Bu yüzden bir şey diyemiyorum fakat korkusu bile ona yetip artar.
Lütfen geciktirmeyin şikayetinizi.

Ve ben 3 yıl boyunca bunu yaşadım yurduma kadar beni takip etti yurt adresimi herseyimi öğrendi yurttan direk ayrıldım okula bile girişi pek olmayan bir kapıdan girmeye başladım yani çok sinir bozucu bir durum ben hala rüyalarımda görüyorum aynı kişiyi ve bence eşinize dostunuza herkese söyleyin herkesin haberi olsun tek başınıza bunu cozmek zor en azından destek olacak birileri olur çünkü devlet üzgünüm bana bisey yapmadi

O olduğuna ben eminim ama onun olduğunu söyleyince bile onlar ulaşırsa inkar edecek hiç haberi yokmuş gibi yapacak uğraşırlar mı hesabı bulmak için acaba
E koskoca devlet de peki deyip inanacak mı? Zibilyon teknoloji var istediği kadar reddetsin. Ayrıca devletin savcısına da hakaret etmiş bu da bir suç.
Instagram’dan mesaj almayı neden kapatmıyorsun onu anlamadım bana hiç kimse mesaj atamıyor çünkü takipleştiklerim dışında mesaja kapalıyım. Kullanıcı adını da değiştir, hesabını da gizliye al tamam

İnşallah yardımcı olurlar napayım ben de 2k gibi ücreti varmış olmazsa o şekilde yapayım para verilirse belki uğraşırlar

Evet her şeyimi değiştireyim onun için hesabı da gizleyeyim haklısınız ama bi emek var benim hesabımda başkalarına komik gelse de belli bi küçük kitlem var

Savcı bi tane mahalle kekosu ile bir olup size g.tüyle gülmez hanımefendi. Gidin şikayetçi olun.

İnşallah yardımcı olurlar napayım ben de 2k gibi ücreti varmış olmazsa o şekilde yapayım para verilirse belki uğraşırlar

illa ki avukat desteği almanıza gerek yok savcının sizi dinlemesi için. ayrıca ben bu yorum yapan hanımefendinin tutumunu da çok yanlış buldum. kendisi talihsiz bir süreç yaşadı diye siz de yaşamak zorunda değilsiniz. durduk yere caydırıcı ve şevk kırıcı oldu

Öyle oldu doğru diyorsunuz ama her gün haberlerde neler görüyoruz adamlar geziyor rahat rahat mesajı kim takar diye düşünmüyor değildim ben de bu da ondan böyle rahat rahat beni taciz ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…