Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Sadece bir tupumde genisleme var.sivi birikmesi oluyomus oda embriyonun tutunmasini engelliyormus..daha once o kadar prof.a gittim hic birisi anlamadi...

anladığım kadarıyla semra hanım tüpleri almayacak sadece daratlma yapacak öyle yazmıştın sanırım???hayırlısı olsun hakkında inşallah..

anladığım kadarıyla semra hanım tüpleri almayacak sadece daratlma yapacak öyle yazmıştın sanırım???hayırlısı olsun hakkında inşallah..
Evet evet ama benim tupten cok rahim icinde yapisiklik cok kotu ona daha cok yuklendiler..bi bana bakti bi rahim filmine cok kotu dedi semra hanim..hazi anestezi vermisken bu tupu de darltiriz dendi..hakkimizda hayirlisi artik..
Ama ameliyata kendisi nur hanim ve mustecep bey girecekmis..ben semraa han.girecek diye seviniyorumm

anladım canım. ben de işte tüp tedavisindeyim şu an.
ya bişey sorcam, bu hcg hormonu normal bir kadında, hamile değilse, sıfır mı çıkıyor merak ettim :) yoksa az miktarda var mıdır kanda?

bende 0-2 arasında çıkabiliyo diye biliyorum.mesela iğne kullandıysan onlarda biraz etkiliyo ama 5 e kadar normal

Kızlar tüplerden sıvı gecmis ama digerine göre uzun sürede sizce bu kotu bişeymiiii

benim bildiğim sıvının geçişi boğum boğum olmuşsa kötü değil.tahminim sıvının yönüne bakıyorlar aşağı doğrumu yukarı doğrumu diye aşağı doğru olursa birikmiyo gibilerinde b,şey demişti mustafa bey.

Son düzenleme:
benim bildiğim sıvının geçişi boğum boğum olmuşsa kötü değil.tahminim sıvının yönüne bakıyorlar aşağı doğrumu yukarı doğrumu diye aşağı doğru olursa birikmiyo gibilerinde b,şey demişti mustafa bey.

benimde sağ tüpüm aşağı doğru boğum boğum olmuş senin dediğin gibi..
nur hanım sıvı birikebilir burada belkide alınabilir dedi:KK31:
sanırım lap.a mustafa bey ve semra hanım giriyor değil mi..
inşallah almaya gerek kalmaz..
ama alınınca bebeğim gelecekse hayırlısı olsun diyorum..

Ben size ne soracaktim hep unutuyorum bilen herkes yazsin lutfen
endimetrium varmis bunun kalinligi transferden once 12 falan olmasi gerekiyormusss
ama benim 5-6milim arasi yani cok azzz
hamile olan arkadaslar acaba biliyormusunuz transferden once sizlerin kacti diye
yada norma rutin tedavide size hic soyledi mi doktorlarr

çok geçmiş olsun canım hakkında hayırlı
Cokkk gecmis olsun...bende lap.olucam dikis atiyolar galiba kotumu yaaa

kızlar korkmayın göbek deliğinin altında bir dikiş bide yumurtalık tarfından aşağıdan bi dikiş okadar..tabiki ameliyat anestezi alınıyo ama çok daha rahat geçiyo..

dilberim çok geçmiş osun canım üzülme bebeğine bi adım daha yaklaştın canım..

huli, mmlk neden hiç yazmoyolar anlamıyorum doğrusu...

benimde sağ tüpüm aşağı doğru boğum boğum olmuş senin dediğin gibi..
nur hanım sıvı birikebilir burada belkide alınabilir dedi:KK31:
sanırım lap.a mustafa bey ve semra hanım giriyor değil mi..
inşallah almaya gerek kalmaz..
ama alınınca bebeğim gelecekse hayırlısı olsun diyorum..

inş alınmaz canım benim bi taesi öyle ve bu tüpe engel olmaz dediler.evet canım ikisinsn alanı tüpler..

kızlar korkmayın göbek deliğinin altında bir dikiş bide yumurtalık tarfından aşağıdan bi dikiş okadar..tabiki ameliyat anestezi alınıyo ama çok daha rahat geçiyo..

dilberim çok geçmiş osun canım üzülme bebeğine bi adım daha yaklaştın canım..

huli, mmlk neden hiç yazmoyolar anlamıyorum doğrusu...
ben korkuuyorum valla...sonra dikisleri de aldirmek lazim...
Vah vah yazin nasil bikini giyecem gobegimi maaaaffff edecekler..tum estetik gittii..dermisimmmm

X