Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

benimde biri tıkalı birini etrafıı yapışık.sende sıvı birikmrsi olmuşsa genişlemeden kaynaklı daha önceki embriyolarını zehirlemiş olabilir.yenik niye olasın kötü bi tüpün sana ne faydası var alınmalı diyolarsa alıncak. zaten biz doğalda hamile kalamıyosak bari tüpün önündeki engelleri kaldıralım dimi yaniii...

yok canım geçen sene çektirdiğim rahim filminde tüplerin normal olduğu geçiş olduğu falan yazıyordu nur hanım herşeyin güzel olduğunu söyledi tüp bebek yaptık b-hcg değerim 18 çıktı iki gün sonra 21 oldu sonra adet oldum ektazi yada lümen neyse onlar ile şimdi karşılaştım...

ben normalde hiç kendiliginden adet olmam.yani 30yaşındayım hiç hatırlamıyorum hap yutuyorim öyle yani martın 11i gibi ayarlarım agrım hafif var daha çok oturup kalkarken oluyo.kramp gibi.sen ne zaman başlayacaksın .canım Rabbim yardım etsin hepimize zor çok zor.inşallah bebek isteyen herkesin saglìklıklı bebekleri olur

sen laparoskopi oldun mu canım peki? benim de bir tüp kapalı diğeri de düzgün bir geçişe sahip değiş ama ameliyattan önce bir tüp deneyelim dedi semra hanım da. ondan sordum.

oldum ama tanısal amaçlı birinin kapalı olduğu kesinleşti diğeride sorunsuzdu ama doğal yollaolmaz dediler tüpe yönlendirdiler

yok canım geçen sene çektirdiğim rahim filminde tüplerin normal olduğu geçiş olduğu falan yazıyordu nur hanım herşeyin güzel olduğunu söyledi tüp bebek yaptık b-hcg değerim 18 çıktı iki gün sonra 21 oldu sonra adet oldum ektazi yada lümen neyse onlar ile şimdi karşılaştım...

anladım canım ama zmanla durum değişebiliyo ben laparoskopiyle kesinleşmesine rağmn yine hsg çekirdim.durum aynımı değişmişmi diye baktılar çok şükür aynıydı

tamam incim buluşalım o avm de :))

benim lapo yu kanuni sultn süleyman diye bi hastane var halkalıda orası yaptı.eski yeni mahalle hastanesi....

oldum ama tanısal amaçlı birinin kapalı olduğu kesinleşti diğeride sorunsuzdu ama doğal yollaolmaz dediler tüpe yönlendirdiler

anladım canım. ben de işte tüp tedavisindeyim şu an.
ya bişey sorcam, bu hcg hormonu normal bir kadında, hamile değilse, sıfır mı çıkıyor merak ettim :) yoksa az miktarda var mıdır kanda?

sen laparoskopi oldun mu canım peki? benim de bir tüp kapalı diğeri de düzgün bir geçişe sahip değiş ama ameliyattan önce bir tüp deneyelim dedi semra hanım da. ondan sordum.
Benim de ayni sivi birikmesi olmuyormus sag tupum de ve hist.ile lap.birden yapilacak ama tup alinacak denmedi sadece genisleme var daraltilacak dendi..adetle randevu alacam..

Benim de ayni sivi birikmesi olmuyormus sag tupum de ve hist.ile lap.birden yapilacak ama tup alinacak denmedi sadece genisleme var daraltilacak dendi..adetle randevu alacam..

hist ne peki canım?
ya ben de lap olsaydım aslında diye düşündüm ama semra hanım şansın var tüp ilk etapta deneyelim dedi. Rabbim diledikten sonra olur dedim, tevekkül ettim, bismillah dedim, başladım.. :)

hist ne peki canım?
ya ben de lap olsaydım aslında diye düşündüm ama semra hanım şansın var tüp ilk etapta deneyelim dedi. Rabbim diledikten sonra olur dedim, tevekkül ettim, bismillah dedim, başladım.. :)
Histereskopi yani rahim icinde yapisiklik oldugu icin onu temizleyecekler.daha once dusuk yapip kurtaj olmustum da o yuzden olmus yapisiklik..sende olmaz yani korkma.

X