Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

ama gercekten laf olsun diye soylemiyorum ev var dayali doseli ..hem tatil olur size...tamda yazin yapicaktin galiba ohhh superr

canım lap.ı mart adetimle düşünüyoruz 1 ay kaldı..
ama tüp bebeği yazın düşünüyoruz evt..
memorial bize bi otel adı verdi demircan otelmiş orada kalmayı düşünüyoruz
istanbulda akrabalarımız benim üni.den arkadaşlarım var ama eşim kalmak istemiyor:KK50:
benm için problem değil ama otele gidicez anlayacağın eşimin rahat etmesi için.

genede çok teşekkür ederim çok iyisin:KK16:

canım lap.ı mart adetimle düşünüyoruz 1 ay kaldı..
ama tüp bebeği yazın düşünüyoruz evt..
memorial bize bi otel adı verdi demircan otelmiş orada kalmayı düşünüyoruz
istanbulda akrabalarımız benim üni.den arkadaşlarım var ama eşim kalmak istemiyor:KK50:
benm için problem değil ama otele gidicez anlayacağın eşimin rahat etmesi için.

genede çok teşekkür ederim çok iyisin:KK16:
Bende bu adette gidecem yani belki marti bulur ..daha konusuruz nasilsa belki denk gelirizz
optum be kaca uykum geldi bugun yoruldum da iyigeceler

kızlar hilbur kordan kanı hakkında bi yazı paylaşmıştıya kendisi bağışlayabilmidi biliyomusunuz?Gerçi çok ani oldu doğumu ama...

evet canım doğum ani oldu ama sabahın körü aradım kordon kanı bankasını sezaryan 3 te dedim kitler yetişti o saate kadar..herikisininkinide bağışladım merkezden gelip doğumun sonuna kadar beklediler ve kanları teslim aldılar...geçen hafta aradılar derinin kordon kanında denizininden daha çok kök hücre varmış ve miktar olarak saklanmaya daha uygunmuş..tekrar tüm tesler bitince bilgi vericekler.ayrıca şunuda öğrendim ki eğer kordon kanı yıllar içinde kullanılmazsa atıyorum 2 yıl sonra elimiz bollaşınca kanımızı bedelini ödiyerek kendimize tekrar alabiliyormuşuz ya da allah korusun ihtiyaç anında kullanılmamışsa kendimiz kullanmak için alabiliyormuşuz...bu bile önemli bence..hiç bir yükü ve maliyeti yok...doğumun erken olma ihtimaline karşılık kit erken edinilirse eğer her şekilde doktorlar saklanması taraftarı..

Kızlar merhaba eşim acıbadem hastahanesinide öneriyorlar hemde orada tanıdık varmış oradada yaptırabiliriz diyor.sizler ne düşünüyorsunuz ben sizlerin sayesinde memorial çok ısınmıştım.çok kararsızım bilmiyorum.kafam çok karısık.şimdi çıkmak zorundayım yarn okurum yorumlarınızı kendinize iyi davranın iyi akşamlar....

ben acıbademi hiç önermiyorum bi arkadşıma o kadar çok hormon iğnesi yaptılarki ültiker hastası oldu ve 35 ysşınds bir dahah tedavi olsamıycak çünkü bünyesininn ne zaman neye alerjik olduğunu tespit edemiyorlar...

canım gecmiş olsun uzulmemek elde degil insanız ama bu seni bebişlerine yaklastıracak diye dusun zaten biri alınmıs bir tane daha var Rabbim isterse senin olan bir tupunden sana dogal yolla bebek nasip eder yeter ki O istesin

hil_bur canım tebrik ederim bizede örnek oldun canım ins hepimiz dikkat edecegiz kendi bebklerimiz icin olmasa bile baska bir bebek icin ise yarar mutlaka

ben gecmişi okuyana kadar kimse kalmamıs :KK43:

canım bebişlerinle eşinle mutlu sağlıklı hayır dolu bi òmür diliyorum size hilbur saana bi sorum olcaktı.belki daha ònce yazmışsındır ama ben görmedim.sana kaç tane dondurulmuş transferi yapmışlardı.kaçıncı denemendi.bide emriyoların kaliteleri ikiside 1.kalitemiydi.
benim 4tane dondurulmuş var düşünüyorum acaba hepsinimi cözdürsek bozulurmu hep aklım orda ya

2.denememdi canım benim.4 tane 2. kalite embiyom vardı..2li 2li ayrıntüplerdeydiler..ilk önce 2 tanesi çözüldü 1 canlı geldi geri sadece sonra diğer 2 si çözüldü aynı şekilde oldu o da .kalan 2 ,2.kalite embriyom şuan küvezde emme reflekslerinin gelişimi için bekliyorlar...eşşek sıpaları...

ben normalde hiç kendiliginden adet olmam.yani 30yaşındayım hiç hatırlamıyorum hap yutuyorim öyle yani martın 11i gibi ayarlarım agrım hafif var daha çok oturup kalkarken oluyo.kramp gibi.sen ne zaman başlayacaksın .canım Rabbim yardım etsin hepimize zor çok zor.inşallah bebek isteyen herkesin saglìklıklı bebekleri olur

Canım peki bu kendiliğinden adet olamama durumu için doktorlar bir şey demiyor mu?
13 marta randevu aldım, ameliyat olduğum doktor kontrol edecek bakalım. İnşaallah başlayabilirim. Amin canım amin inşaallah...

bütün gün döktürüyorsunuz valla ben geçmişi okuyana kadarda çil yavrusu gibi dağılıyonuz ha:)

derinle deniz den haberlere gelelim şimdide:)

hastanede adları tembel ve uykucu bebeklere çıktı:) 8 saatte 1 45cc sütle besleniyorlar..çok şükür her ikiside sadece anne sütü ile besleniyor mama takviyesine gerek kalmıyor.ama ben görseniz hoştain ineklere bağladım durumu iyice:) çok şükür allaha bu anlamda bari iyi gidiyor..

emmiyorlar tabi hala bugün deniz 45 cc 37 ccsinde uyuya kaldı...derine zaten 6 satta 1 biberon deniyorlar oda yarısını ancak emiyor gerisi yine sondadan...doktor bu şekilde çıkaramam dedi bugün..ben emzireyim dedim biberonu emmeyen prematüre bebek seni hiç tutamaz dedi...beklemek zorundayız dedi...geçen bi bebek vardı 38.haftaya kadar bekledik onun kide çok geç gelişti dedi..bayılıyordum nerdeyse..4 hafta daha ne yaparım bilmiyorum...tabi böyle olunca eşim bu akşam balıkesire döndü annemle kaldık yine burda..işiyle ilgilenicek biraz 10 gündür burda daha ne kadar kalacağımızda belli değil üstelik..,,

kötü oldum ama sen de gidiyorsun bebeklerimde yok ne yapıcam ben şimdi diye ağladım...gittiğinede üzüldü...ayy ne bilim yaa...

allahım sana yalvarıyorum bebeklerime güç ver artık evimize dönelimm...

bütün gün döktürüyorsunuz valla ben geçmişi okuyana kadarda çil yavrusu gibi dağılıyonuz ha:)

hastanede adları tembel ve uykucu bebeklere çıktı:) 8 saatte 1 45cc sütle besleniyorlar..çok şükür her ikiside sadece anne sütü ile besleniyor mama takviyesine gerek kalmıyor.ama ben görseniz hoştain ineklere bağladım durumu iyice:) çok şükür allaha bu anlamda bari iyi gidiyor..

emmiyorlar tabi hala bugün deniz 45 cc 37 ccsinde uyuya kaldı...derine zaten 6 satta 1 biberon deniyorlar oda yarısını ancak emiyor gerisi yine sondadan...doktor bu şekilde çıkaramam dedi bugün..ben emzireyim dedim biberonu emmeyen prematüre bebek seni hiç tutamaz dedi...beklemek zorundayız dedi...geçen bi bebek vardı 38.haftaya kadar bekledik onun kide çok geç gelişti dedi..bayılıyordum nerdeyse..4 hafta daha ne yaparım bilmiyorum...tabi böyle olunca eşim bu akşam balıkesire döndü annemle kaldık yine burda..işiyle ilgilenicek biraz 10 gündür burda daha ne kadar kalacağımızda belli değil üstelik..,,

kötü oldum ama sen de gidiyorsun bebeklerimde yok ne yapıcam ben şimdi diye ağladım...gittiğinede üzüldü...ayy ne bilim yaa...

Bak baş gevezelerden ikisi burada :KK1:
Ah hilburum ah Allah'ım yardımcın olsun. Lohusasın çok duygusalsın :KK43: İnş. bir an önce toparlarlar. Sonunda yavrularını alıp evine döneceğini düşün Allah'ın izniyle. Bu günlerde geçecek...

Bak baş gevezelerden ikisi burada :KK1:
Ah hilburum ah Allah'ım yardımcın olsun. Lohusasın çok duygusalsın :KK43: İnş. bir an önce toparlarlar. Sonunda yavrularını alıp evine döneceğini düşün Allah'ın izniyle. Bu günlerde geçecek...

ah ya incim ben böyle değildim demi...

burda nutuklar atardım:)

işte gözünüzün önününde psikolojik bi vakkayım artık...

canımm evet şu dönemlerde baya duygusalsın eşinin gidişi o yüzden daha fazla etkilemiştirrrr.annesii onlarrr şuan toparlanmaya çalışıyor sen sakın çabucak pes etme sürekli konuş onlarla güç ver destek ol ki çabucak toparlanıp evinize dönünnn dualrımız seninle tatlımmmm

Mikromun bilgisayarı gelmiş :KK52:

geldi geldiiiii:KK52::KK52::KK52:

ah ya incim ben böyle değildim demi...

burda nutuklar atardım:)

işte gözünüzün önününde psikolojik bi vakkayım artık...

Böyle olman çok normal. Erken doğum yaptın, evinden uzaktasın, bebeklerin hastanede, bu akşam eşin de dönmüş. Ama sabır arkadaşım ne olur sabır. Onlara kavuşmak için ne zorluklar yaşadın, az kaldı çok az. Ağlamak istediğin zamanlarda ağla, boşalt içine atma sakın. Derin ve Deniz'in sana ihtiyacı var, onlar ve kendin için toparlan. Her şey iyi olacak inşaallah.

X