Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

canımmm sizin varlığınız eğlence zaten hem dansözleri boşver güzel muhabbetiniz yeter bana

Son düzenleme:
Ay kıyamam

Evet bir takım tahliller gerekiyor. Gerçi özelde yaptırırsan hemen çıkıyor ama pahalı biraz. İstanbul'da mıydın?
Benim henüz belli değil maalesef
İnşaallah başlarım...

hayırlısı olsun hakkında...
peki illaki memorialdemi yaptırmak gerekiyor yoksa herhangi bir yerde yaptırılabiliyormu?ben yalovadayım
özel olmayacaksa sizin sorun neydi...

hayırlısı olsun hakkında...
peki illaki memorialdemi yaptırmak gerekiyor yoksa herhangi bir yerde yaptırılabiliyormu?ben yalovadayım
özel olmayacaksa sizin sorun neydi...

Amin sağolasın
Her hangi bir yerde yaptırabilirsin, Memorial'da yaptırman şart değil. Adet olmana çok varsa hemen bir ön görüşmeye gel, adet olana kadar halledersin hepsini.
Ben genetik bir hastalık taşıyıcısıyım maalesef. Bebeğime geçme ihtimali olduğu için zorunlu pgt yaptırıyoruz.

yok be tatlım bu adam bildiğin ev kedisi maçlada alakası yok 7/24 yanımda bağımlı gibi hissediyorum kendimi :)))) işde evde .... het yerde
ALLAHbozmasın da al benimkinden de okadar üniversiteden beri dibinde ayrılmadı dipimden ne varsa ben de bu kadar..dermişimmmmm..ama ben de fena değilimdir yaniii

yok be tatlım bu adam bildiğin ev kedisi maçlada alakası yok 7/24 yanımda bağımlı gibi hissediyorum kendimi :)))) işde evde .... het yerde

Domestic bir varlık eşin o zaman :)
Doğru siz işte de evde de birliktesiniz :)

evet yaa iyiki buldum ben burayı sizleri yani süperrrr

Takıl bize hayatını yaşa

canım işimiz çorluda eşimin ailesi istanbulda belalılar peşimi bırakmıyorlar illa burdada eviniz olsun hafta sonları buraya geldiğinizde evinizde kalırsınız diye aldık her hafta sonuda ist.gidiyoruz
istanbul da hafta sonu mu olur bee..bare yalovadan bi ev alaydınızda tatil olurdu

evet yaa iyiki buldum ben burayı sizleri yani süperrrr

aynen canım

ALLAHbozmasın da al benimkinden de okadar üniversiteden beri dibinde ayrılmadı dipimden ne varsa ben de bu kadar..dermişimmmmm..ama ben de fena değilimdir yaniii

bazen çok sıkıcı oluyor değil mi? ee fena olmasan dibinden ayrılır mı :)) benimkinin benimle işi yok tv lap topu çerezleri dergileri kitapları yaşayıp gidiyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…