Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

2013 yılında Memorial Hastanesi'nde tedaviye başlayacakların sağlıkla hamile kalıp hayırlısıyla yavrularını kucaklamaları ve hamile kalanların sağlıkla doğum yapabilmeleri için 500 yasin ve 500 meryem suresi

dentur
inci
western

listeye benıde ekleyin :KK16: ne kadar okuyacağımın sayısını şimdi mi söyleyeyim yoksa daha sonra mı

kızlar bi 2 saat bıraktım sizi 15 sayfa birikmiş onu okuyayım derken 5 sayfa daha birikmiş ancak bitti ya kocacımda cay diye diye bir hal oldu

canım eşimle ben aynur hanımdan elektrk alamadık bazı tatsız seylerde oldu belki baska doktorda olsa gene aynı seyler olabilirdi neyse oyuzden ben memnun kalmadım ama kadının hakkını yemeyeyim sen baskalarınada sor memnun olanlar olabilir hatta eşimle bazen bu topikten konusuyoruz eşim nasıl yani diyor ben memorialden memnun kalmadım diyor :KK43: ama hastane iyi

teşekkür ederim cevap için canım benimde ilk tedavim aynur hn.da olmuştu nalesef (-) bende pek elektrik alamamıştım da ondan sordum senin izlenimin nasıldı diye.

senin nasıl gecti tedavin benim tedavi donemimde birde aynur hanım cok yogundu elektrkte alamadım sonra negatifte aldım keske diyorum memorial a gitmeden burayı tanısaydım takılsaydım biraz bende nur hanıma giderdim

takıldım takıldım..girdik bi yola hadi hayırlısı..ben de aslında bu tüp bebek stresi olmasa eğlenceliyimdirama gel gör ki hayat bize ne eyledi...

Ah canım bu tedaviler hepimizi yıpratıyor maalesef. Bugünümüze şükür :KK31:
Sezyalcim senin yaşın kaçtı?

2013 yılında Memorial Hastanesi'nde tedaviye başlayacakların sağlıkla hamile kalıp hayırlısıyla yavrularını kucaklamaları, hamile kalanların sağlıkla doğum yapabilmeleri için 500 Yasin ve 500 Meryem suresi

Yasin Suresi okuyanlar

akasya - 10

beyazzmbak - 40

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

happy - 30

inci - 30

led_zeppelin - 10

meryem - 30

mikro - 30

nurme - 10

qingdao - 10

sevda_linka - 15

sezyal - 20

western - 30

kalan: 175

Meryem Suresi okuyanlar

akasya - 10

beyazzmbak - 40

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

happy - 30

inci - 30

juliaa - 30

meryem - 30

mikro - 30

nurme - 10

qingdao - 10

sevda_linka - 15

sezyal - 20

western - 30

kalan:155

25 nisan perşembe gününe kadar

Son düzenleme:
Ah canım bu tedaviler hepimizi yıpratıyor maalesef. Bugünümüze şükür :KK31:
Sezyalcim senin yaşın kaçtı?
31 işte bitti dmek içimden gelmiyo ama 31 bittii
haaa yaş demişken aklıma ne geldi:nur hanımla muayene ye girdik nur hanım şöyle bi baktı bana ve eşime :siz kaç yaşındasınız yanlış geldiniz heralde dedi
eşimde : yok yok onlar biziz ben 33 aeşim 32 dedi
biz çok küçük gösteriyoruz ama cüzse olarak değil yani
siz ve 3 deneme nur hanım şok oldu valah billahh

X