Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Ayy gerçekten çok merak ettim haber alan yok mu happyden pc başından kalkamıyorum işlere veremiyorum kendimi inşallah güzel haberlerle dönersin cnm

sağol arkadaşım, Allah razı olsun. doktorumu da hemşiresini de aradım açmadılar.. yarın sorucam artık..

içimi rahatlattın canım. ben de "hamileyim" diyebilecek miyim acaba..
evet daha ilk denemem. 10 aydır istiyoruz bebek.
bir kez klomen, bir kez de menogon iğne tedavisi gördüm. sonra direk tüp bebeğe geçtik.

bız 4 yıl sonra kavustu ecemıze esım amelıyat oldu ben bırsuru ıkac kullandım klomen fayda etmedı hıc...sonra esım arastırdı memorıalı buldu ık mustecep beyle gorustum cıktık ben bu adama gelmem dedım 1 ay sonra nur hnm la gorustum hemen tedavıye basladık ve kızım olduu

Son düzenleme:

10 Yasin okurum kısmetse

Selam kızlar herkes happy yi merak ediyo bende sayfaları nası okudum anlatamam sonunda haber çıkmıştır diye ama yok

TE=Juliaa;28924829]Sezyal hatırlıyoruz tabii canım sende begenmissinnn merkezi ne zaman yaptıracaksın canım onları kızlar bise sorcam bu hist ve laporskp deki narkoz opudakii ile aynimiiiii
çöokk memnun kaldım yaaaa...ben o kadar prof. o kadar çok doktora gittim ben böyle tatmin olmamıştım...ilk adetimde yani bu ay sonu yaptıracam inşallah..aynı opudaki nakozla uyutup
yapıyorlarr..ama. 4.950 tl cik istediler ..verecez mecburr[/QUOTE]

hem hayırlı olsun hemde geçmiş olsun cnm ne kadar pahalıymış bu böyle sadece laparoskopi fiyatı ney acaba biiyonmu ay korktum valla bendende isterlerse diye maddi sıkıntı var zaten tüp parasını anca ayarladık rabbim yardımcımız olsun

TEMBEL DERİN ve DENİZ den selamlar...iyiler çok şülkür ama emmiyorlar..çatlıyıkcammm ne zaman emcekler...perişan olduk istanbulda artık eve dönmek istiyorum..

anaaaaaaaa ne kadar tutmuş öyle cnm iyiki sigortan varmış yoksa yanmıştın çok pahalı ya...sıkıntı yapma annesi emecekler onlarda inş hemde kana kana emecekler zamanı gelince iyi olsunlarda gerisi zamanla olur öpüyorum kocaman bıdıkları

cnm çok geçmiş olsun rabbim anne ve babasına sabır versinnn çok zor :18:

canım sadece laparoskopi 3250 tl..evet pahalı baya:26:

2013 yılında Memorial Hastanesi'nde tedaviye başlayacakların sağlıkla hamile kalıp hayırlısıyla yavrularını kucaklamaları, hamile kalanların sağlıkla doğum yapabilmeleri için 500 Yasin ve 500 Meryem suresi

Yasin Suresi okuyanlar

akasya - 10

beyazzmbak - 40

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

happy - 30

inci - 30

le_zeppelin - 10

meryem - 30

mikro - 30

nurme - 10

qingdao - 10

sezyal - 20

western - 30

kalan: 190

Meryem Suresi okuyanlar

akasya - 10

beyazzmbak - 40

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

happy - 30

inci - 30

juliaa - 30

meryem - 30

mikro - 30

nurme - 10

qingdao - 10

sezyal - 20

western - 30

kalan:170

25 nisan perşembe gününe kadar

anladım canım Rabbim kazadan beladan korusun :)

Kabakcicegi 10 ay daha erken değilimi canım Yaşın kac

bende onu sorucaktım

ya haklısınız kızlar. ama durum şu, ciddi pco var, yumurtlama olmuyor. klomen ve iğneye cevap vermedim. ayrıca tüplerimin ikisi de sıkıntılı. biri kapalı, diğerinde geçiş tam değil. semra hanım beni görünce, tüplerinde sorun olmasa aslında iğneli tedavi denerdik ama senin tüp bebek zamanın gelmiş deyince ben de beklemek istemedim.

Zambağım kitabı ben yazmıyorum canım :) Fotokopi halinde yazılar bana geliyor ben de word de toparlıyorum. Bak yaz bak yaz gözlerim yerinden fırlayacak bir de nur topu gibi bir arpacık çıkıyor :)

Dergiye yazıyı ben hazırlıyorum ama :)

Evet ama ya benide basti o afakanlar nerde kaldin happyyy
incim hangi dergi okumak isterim yazini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…