Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

artık bebeğim için katlanıyorum dün babasına şikayet ettim
çok kızdı inşallah kendine gelir erkeklerin geninde var demekki
denturcum allaah akıl versin bizede çekme gücü versin

canım bizler kadar onlarda yıpranıyor aslında herne kadar belli etmeselerde yine devam ederse açıkca konuş canım benim sana ihtyacım ama sen oralı değilsin de sen böyle yaparsın bebeğimizde seni sevmez de :)) sen şimdilik sadece bebeişlerini düşün stres yapma sonra eşininçaresine baakarsın :)

canım bizler kadar onlarda yıpranıyor aslında herne kadar belli etmeselerde yine devam ederse açıkca konuş canım benim sana ihtyacım ama sen oralı değilsin de sen böyle yaparsın bebeğimizde seni sevmez de :)) sen şimdilik sadece bebeişlerini düşün stres yapma sonra eşininçaresine baakarsın :)

dentur beni duygulandırdın bacım testeğin rabbim senden razı olsun
bide onu deniyim ....

aman adam titiz mikrom bu ara ihmal ediyorum diye
sıyırdı iyce şu kalp atışını duysam rahatliycam biraz
ozaman istediğini yaparım oda susar belki

Yok oyle onlarin bizim kadar sikinti cektigine inanmiyorum ben titizse yardim edecek sen bebegini dusun suan onemli olan o .yada annesi gelsin oglunun istediklerini yapsin ya daha neler konus kayinvalidenle bence

Heheee :KK1: Evet takışmak ... Tartışmanın yumuşatılmış hali. O bana takıyor kafayı ben ona :KK1: Değişik mi geldi tabir :44:

Biliyorum canım benimki de öyle. Bazen uyuyakalıyor o ara kaçamak yapıyorum :KK1:
Buraya oturdum mu da kalıyorum :KK1: Azaltmam lazım hem işler sırayla geliyor hem nisan başı sınav var ona hızla bir çalışmam lazım.

Azaltmak gerek ama burası bağımlılık yapıyor maalesef :KK31: Ne sınavı kuzummm.. Hamiş hamiş sınava mı gireceksin sen :KK9:

sana kolay gelsin o zaman kuzummmm

boşver canım o zaman boşyere eşinle aran açılmasın o olmadığı zaman biz sana özetlerizzz :))))sen ne iş yapıyordun canımmm

Avukatım canım.:KK31:

kızlarrrr melekkk diye bir program varya orda bahsediyo erkeklerin %60 iç çamaşırını bir hafta değiştirmiyormuşşşş:KK1::KK1::KK1::KK1:

Iyyyyy bu ne yaaa :KK53::13::13: Nefret ederim kendine bakmayan pis insandan :KK19:

canım laf sayınca bende bebeğimi alıp odama gidiyorum
onula konuşuyorum rahatlıyorum ya sabır :KK49:

Nurmeciğim erkekler hassas düşünemiyorlar maalesef.. :KK31: Kaba davranabiliyorlar. Benim eşim de son tedavimde ben iğnelerle uğraşırken beni çok sinir etmişti.:KK20: Kavga etmiştik. Sonra özür diledi ama beni üzdü mü evet üzdü. Artık kafaya takmıyorum onu. Huyu böyle. Yapıp edip pişman olup özür dileyen tiplerden. Şimdi kendi kendine bağırıyor çağırıyor ben umursamıyorum bile. :KK1: Sen de umursama. Sadece bebeğini düşün. :KK34:

Heheee :KK1: Evet takışmak ... Tartışmanın yumuşatılmış hali. O bana takıyor kafayı ben ona :KK1: Değişik mi geldi tabir :44:

Azaltmak gerek ama burası bağımlılık yapıyor maalesef :KK31: Ne sınavı kuzummm.. Hamiş hamiş sınava mı gireceksin sen :KK9:

Avukatım canım.:KK31:

Iyyyyy bu ne yaaa :KK53::13::13: Nefret ederim kendine bakmayan pis insandan :KK19:

Masallah kuzum sana o kadar pisman oluyorumki sizleri boyle duyunca sinava girmedigim icin:KK43:((

Yok oyle onlarin bizim kadar sikinti cektigine inanmiyorum ben titizse yardim edecek sen bebegini dusun suan onemli olan o .yada annesi gelsin oglunun istediklerini yapsin ya daha neler konus kayinvalidenle bence

mikrom sabah kalkıp direk annesine çıkıyorum akşam yatmaya iniyordum
tutmuş yeter artık inelim annemde yoruluyor diyor annesi yapsada yok
onu birtek ben razı ediyorum annesi bana kızıyor sen nazlandırdın diye
ah ah bir kaçabilsem biraz kafa dinliycem hemde rabbime yalvarıyorum
anlayışlı olsun diye sizde edin inşallah

mikrom sabah kalkıp direk annesine çıkıyorum akşam yatmaya iniyordum
tutmuş yeter artık inelim annemde yoruluyor diyor annesi yapsada yok
onu birtek ben razı ediyorum annesi bana kızıyor sen nazlandırdın diye
ah ah bir kaçabilsem biraz kafa dinliycem hemde rabbime yalvarıyorum
anlayışlı olsun diye sizde edin inşallah

Rabbim yardimcin olsun ama takipta bebegini uzme lutfen

hehehben mecaza çektim kuzu akasya :)

:))))))

Nurmeciğim erkekler hassas düşünemiyorlar maalesef.. :KK31: Kaba davranabiliyorlar. Benim eşim de son tedavimde ben iğnelerle uğraşırken beni çok sinir etmişti.:KK20: Kavga etmiştik. Sonra özür diledi ama beni üzdü mü evet üzdü. Artık kafaya takmıyorum onu. Huyu böyle. Yapıp edip pişman olup özür dileyen tiplerden. Şimdi kendi kendine bağırıyor çağırıyor ben umursamıyorum bile. :KK1: Sen de umursama. Sadece bebeğini düşün. :KK34:

doğru diyorsun akasyam oda yapıp sonrada pişman oluyor ben küstünmü iyice
sinir yapıyor valla bu akşam konuşcam bak derim beni kızdırma avukat arkadaşımda
var ona göre ayağını denk al

.

Yaaa of yarım saattir bankayla uğraşıyorum :KK22:
2 ay önce arabaya vurmuşlardı, karşı tarafın sigortası bankaya para yatıracaktı yatırmamışlar :KK22:

Akasyam sana sorayım. x bankasını aradım iban numaramı öğrenmek için, verdiler. İnternetten kontrol edeyim dedim, hesap no kısmına telefonda otomatik sesin söylediği numarayı yazdım farklı bir iban çıktı. Müşteri hizmetleri de farklı bir hesap numarası ve iban söyledi. Nedir bu biliyor musun?

inci 2 değil 5 kilo veriyim canım ya ben evlenmeden önce 43 kiloydum şimdi 55 ıyyy kilodan nefret ediyorum ben incim az yiyorsun benim gibi geceleri makarna ye bak nasıl kilo alıyorsun ağzıma makarna ekmek sokmuyorum şimdide :KK43:((

Ay denturum o kadar kilo nasıl geldi?

inci ben 5 veriyim 3 az olur ne dersin:KK34:

Tamam :KK1:

İncim bende istiyorum dua

Kaç tane yazalım canım?

canım bir tek senin eşinde değilki hepimizinkiler bunları yapıyor benim eşimde bana iyiki bir iğne yedin ömür boyu unutmazsın demişti ilk çok üzüldüm ama sonra hiç takmadım sende çok üzerinde durup kendini üzme bebişlerini düşün

Öyle denir mi ya :KK20:

incim bebişlerle 2 takım kurucaz inşallah canımmm
ben iyiyim çok şükür fındıkta iyi en azından öyle hissediyorum

incim ne iş yapıyısun sen çeviri falanmı yoksam yazarmısın kuzuu:KK68:

İnş. canım :KK16:
Zambağım ben çeviri yapıyorum ama bu ara yok. Şu an elimdeki yazıları bilgisayara yazıyorum, kitap olarak basılacak bir de bir dergi için yazılar hazırlıyorum.

aman adam titiz mikrom bu ara ihmal ediyorum diye
sıyırdı iyce şu kalp atışını duysam rahatliycam biraz
ozaman istediğini yaparım oda susar belki

Allah'ım ya ne demeli bunlara bilmiyorum. Onca sene evlat hasreti çek sonra çemkir :KK20: Sopalık bunlar sopalık. Kayınvaliden ne diyor? Destek olsun sana bari.

Hehe :KK1:
YDS canım. KPDS ve ÜDS yi kaldırdılar tek sınav getirdiler. Yüksek almam lazım :18:

X